Wielkie otwarcie salonu Kryolan City w Warszawie przy ulicy Pięknej.

W sobotę 26 października 2013 roku miało miejsce otwarcie salonu Kryolan City Warszawa. Tego dnia ulica Piękna 58 była oblężona przez zaproszonych na to wydarzenie gości.

salon Kryolan tuż przed otwarciem

otwarcie salonu Kryolan, ul. Piękna 58

otwarcie salonu Kryolan, ul. Piękna 58

Firma Kryolan City Warszawa jest wyłącznym importerem oraz oficjalnym przedstawicielem firmy KRYOLAN GmbH w Polsce. Firma Kryolan GmbH jest uznawana za wiodącą firmę w świecie, w dziedzinie produkcji kosmetyków kolorowych, pielęgnacyjnych oraz środków charakteryzatorskich. Naukowcy firmy Kryolan przy współpracy z najlepszymi dermatologami w taki sposób dobrali składniki by kosmetyki mogły być stosowane na różnego rodzaju skórę.

Salon Kryolan jest naprawdę niesamowity. Duże, przestronne i bardzo estetyczne wnętrze sprawia, że chcemy tam przebywać.

salon Kryolan, ul. Piękna 58

Na półkach można znaleźć produkty do charakteryzacji teatralnej oraz do otrzymania efektów specjalnych w filmie, telewizji bądź teatrze. Kosmetyki do pielęgnacji takie jak toniki, kremy, balsamy. Kosmetyki kolorowe: konturówki, cienie do powiek w gigantycznie dużej palecie odcieni, błyszczyki oraz pomadki do ust, podkłady do twarzy, korektory, pudry czy róże do policzków, tusze do rzęs  a także lakiery do paznokci. To idealne miejsce jeśli szukacie peruk, masek karnawałowych, sztucznych wąsów, bokobrodów, włosów.

Zresztą sami zobaczcie! Ja ze swojej strony mogę jedynie polecić Wam to miejsce i wypróbowanie tych fantastycznych kosmetyków.

kosmetyki kolorowe Kryolan

paleta cieni Kryolan

lakiery do paznokci Kryolan

błyszczyki i pomadki do ust Kryolan

pędzle Kryolan

Podczas otwarcia salonu można było z bliska przyjrzeć się pracy charakteryzatorów i makijażystów.

 

 

 

 


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ekspresja piękna, czyli liftingująca linia peptydowa Liftango R – spotkanie prasowe.

16 października 2013 r. firma Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics zaprosiła dziennikarzy do restauracji Akademia w Warszawie na konferencję prasową, podczas której zaprezentowano nowość – liftingującą linię peptydową LIFTANGO R z zastosowaniem najnowszych metod fotodynamicznych.


tango argentino Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak

Spotkanie prasowe miało miejsce w restauracji Akademia mieszącej się na warszawskim Mokotowie. We wnętrzach eleganckiej dwupoziomowej restauracji spotkanie rozpoczęto od pokazu pełnego ekspresji tanga argentino i towarzyskiego. Pokaz tańca zaprezentowała para wicemistrzów Polski, finalistów mistrzostw świata i zwycięzców prestiżowych turniejów tanecznych – Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak.

tango towarzyskie Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak

Na spotkanie zostali zaproszeni Eksperci, którzy przybliżyli przybyłym gościom innowacyjne rozwiązania jakie zostały zastosowane w linii Liftango R. Profesor Romuald Olszański, skądinąd przesympatyczny człowiek pełen poczucia humoru i dystansu do swojej osoby, przedstawił metody fotodynamiczne w medycynie estetycznej. Z kolei dr Zbigniew Dąbrowiecki opowiedział o peptydach i składnikach fotoaktywnych w najnowszych technologiach odmładzania.

spotkanie prasowe Liftango R

Mieliśmy również okazję zapoznać się z pełną ofertą firmy.

spotkanie prasowe Liftango R

Liftingująca linia Liftango R to nowa ekspresyjna, dynamiczna i pełna elegancji linia pielęgnacyjna, która jest przeznaczona do każdego typu skóry, z naciskiem na skórę wiotką, dojrzałą i ze zmarszczkami. Linia zawiera preparaty liftingujące i modelujące architekturę włókien sprężystych z zaawansowaną technologią peptydów najnowszej generacji. W preparacie do pielęgnacji powiek i konturu oka zastosowano rewolucyjny składnik aktywny – Beautifeye TM, inspirowany najnowszymi badaniami z zakresu medycyny estetycznej.

linia Liftango R

restauracja Akademia

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

W prosty i skuteczny sposób popraw wygląd swojej skóry przy użyciu karboksyterapii.

Walczysz z cellulitem? Pragniesz wymodelować swoje ciało? Do tej pory nie znalazłaś skutecznej metody? Spróbuj tego! Karboksyterapia to prosta i skuteczna metoda na piękny wygląd Twojej skóry!

Co to jest karboksyterapia ?

Dwutlenek węgla to bezwonny, bezbarwny, niepalny gaz, który w medycynie wykorzystywany jest od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat zastosowali go u pacjentów z niewydolnością żylną (poddając kąpielom w wodzie nasyconej CO2). Z kolei w latach 90-tych dwutlenek węgla zaczęto podawać śródskórnie lecząc zmiany troficzne skóry w przebiegu miażdżycy i cukrzycy. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia nie tylko jej stan ale również i wygląd. To wtedy karboksyterapia nabrała nowego znaczenia.

Metoda ta polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla na obszar, który chcemy leczyć i odbudować. Dwutlenek węgla po wniknięciu do organizmu rozbija tkankę tłuszczową, pobudza krążenie przez co powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny.

Na jakich okolicach można wykonać zabieg karboksyterapii?

 • Owłosiona skóra głowy – wzmacnia cebulki włosów i zapobiega wypadaniu.

 • Skóra pod oczami i kurze łapki – redukuje cienie pod oczami, zmarszczki,  wałeczki pod dolną powieką z tkanką tłuszczową, a także pogrubia naskórek.

 • Skóra twarzy, szyi i dekoltu – redukuje zmarszczki poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneruje skórę i mikrokrążenie.
 • Podbródek – redukuje tkankę tłuszczową i pobudza syntezę kolagenu.
 • Brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki – redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit.
 • Dłonie – regeneruje skórę i poprawa koloryt.
 • Blizny i rozstępy – regeneruje tkanki i redukuje widoczność defektów.

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba zabiegów uzależniona jest od okolicy poddawanej zabiegowi oraz celu kuracji. Seria to średnio 6-10 zabiegów, procedurę wykonuje się dwa razy w tygodniu przez 3-4 tygodnie. Na ciele zabieg trwa ok. 30 min., na twarzy ok. 15min.

Czas trwania zabiegu

Zabieg w zależności od obszaru, który leczymy trwa od kilku do 30 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Od razu po zabiegu możemy wrócić do codziennych zajęć.

Cena

Cena waha się od 100 zł za jedną okolicę na twarzy do 300 zł za okolicę na ciele.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża,
 • niewydolność serca,
 • niewydolność oddechowa,
 • niektóre choroby nerek lub wątroby,
 • zapalenie żył.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana