Ekspresja piękna, czyli liftingująca linia peptydowa Liftango R – spotkanie prasowe.

16 października 2013 r. firma Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics zaprosiła dziennikarzy do restauracji Akademia w Warszawie na konferencję prasową, podczas której zaprezentowano nowość – liftingującą linię peptydową LIFTANGO R z zastosowaniem najnowszych metod fotodynamicznych.


tango argentino Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak

Spotkanie prasowe miało miejsce w restauracji Akademia mieszącej się na warszawskim Mokotowie. We wnętrzach eleganckiej dwupoziomowej restauracji spotkanie rozpoczęto od pokazu pełnego ekspresji tanga argentino i towarzyskiego. Pokaz tańca zaprezentowała para wicemistrzów Polski, finalistów mistrzostw świata i zwycięzców prestiżowych turniejów tanecznych – Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak.

tango towarzyskie Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak

Na spotkanie zostali zaproszeni Eksperci, którzy przybliżyli przybyłym gościom innowacyjne rozwiązania jakie zostały zastosowane w linii Liftango R. Profesor Romuald Olszański, skądinąd przesympatyczny człowiek pełen poczucia humoru i dystansu do swojej osoby, przedstawił metody fotodynamiczne w medycynie estetycznej. Z kolei dr Zbigniew Dąbrowiecki opowiedział o peptydach i składnikach fotoaktywnych w najnowszych technologiach odmładzania.

spotkanie prasowe Liftango R

Mieliśmy również okazję zapoznać się z pełną ofertą firmy.

spotkanie prasowe Liftango R

Liftingująca linia Liftango R to nowa ekspresyjna, dynamiczna i pełna elegancji linia pielęgnacyjna, która jest przeznaczona do każdego typu skóry, z naciskiem na skórę wiotką, dojrzałą i ze zmarszczkami. Linia zawiera preparaty liftingujące i modelujące architekturę włókien sprężystych z zaawansowaną technologią peptydów najnowszej generacji. W preparacie do pielęgnacji powiek i konturu oka zastosowano rewolucyjny składnik aktywny – Beautifeye TM, inspirowany najnowszymi badaniami z zakresu medycyny estetycznej.

linia Liftango R

restauracja Akademia

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

W prosty i skuteczny sposób popraw wygląd swojej skóry przy użyciu karboksyterapii.

Walczysz z cellulitem? Pragniesz wymodelować swoje ciało? Do tej pory nie znalazłaś skutecznej metody? Spróbuj tego! Karboksyterapia to prosta i skuteczna metoda na piękny wygląd Twojej skóry!

Co to jest karboksyterapia ?

Dwutlenek węgla to bezwonny, bezbarwny, niepalny gaz, który w medycynie wykorzystywany jest od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat zastosowali go u pacjentów z niewydolnością żylną (poddając kąpielom w wodzie nasyconej CO2). Z kolei w latach 90-tych dwutlenek węgla zaczęto podawać śródskórnie lecząc zmiany troficzne skóry w przebiegu miażdżycy i cukrzycy. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia nie tylko jej stan ale również i wygląd. To wtedy karboksyterapia nabrała nowego znaczenia.

Metoda ta polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla na obszar, który chcemy leczyć i odbudować. Dwutlenek węgla po wniknięciu do organizmu rozbija tkankę tłuszczową, pobudza krążenie przez co powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny.

Na jakich okolicach można wykonać zabieg karboksyterapii?

 • Owłosiona skóra głowy – wzmacnia cebulki włosów i zapobiega wypadaniu.

 • Skóra pod oczami i kurze łapki – redukuje cienie pod oczami, zmarszczki,  wałeczki pod dolną powieką z tkanką tłuszczową, a także pogrubia naskórek.

 • Skóra twarzy, szyi i dekoltu – redukuje zmarszczki poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneruje skórę i mikrokrążenie.
 • Podbródek – redukuje tkankę tłuszczową i pobudza syntezę kolagenu.
 • Brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki – redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit.
 • Dłonie – regeneruje skórę i poprawa koloryt.
 • Blizny i rozstępy – regeneruje tkanki i redukuje widoczność defektów.

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba zabiegów uzależniona jest od okolicy poddawanej zabiegowi oraz celu kuracji. Seria to średnio 6-10 zabiegów, procedurę wykonuje się dwa razy w tygodniu przez 3-4 tygodnie. Na ciele zabieg trwa ok. 30 min., na twarzy ok. 15min.

Czas trwania zabiegu

Zabieg w zależności od obszaru, który leczymy trwa od kilku do 30 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Od razu po zabiegu możemy wrócić do codziennych zajęć.

Cena

Cena waha się od 100 zł za jedną okolicę na twarzy do 300 zł za okolicę na ciele.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża,
 • niewydolność serca,
 • niewydolność oddechowa,
 • niektóre choroby nerek lub wątroby,
 • zapalenie żył.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Wybierz odpowiednią szczoteczkę by Twoje spojrzenie było wyraziste i zalotne.

Podkręcone, wydłużone, pogrubione, a może pogrubione i wydłużone?  Wszystko jest możliwe, tylko przy użyciu odpowiedniej szczoteczki.

 

szczoteczki do rzęs

Podstawą każdego makijażu są wytuszowane rzęsy, które nadają wyrazistości naszego spojrzenia. Kupując tusz powinniśmy sprawdzić jaką ma szczoteczkę, gdyż wygląd naszych rzęs w dużej mierze zależy od szczoteczki.  Każda szczoteczka odpowiada bowiem za inny efekt tuszowania i profilowania rzęs.

Przyjrzyjmy się bliżej rodzajom szczoteczek i ich zastosowaniu.

 • Gruba, długa i gęsta spiralka

Taka szczoteczka służy przede wszystkim do mocnego wytuszowania rzęs. Jeśli kilkukrotnie pociągniemy rzęsy tą szczoteczką sprawi, że będą wyglądały na pogrubione i wydłużone, a zarazem jak sztuczne. Polecana przede wszystkim do makijażu wieczorowego. 

 • Wygięta szczoteczka

Ta szczoteczka idealnie nadaje się do modelowania rzęs. Używając tej szczoteczki przede wszystkim podkręcisz zalotnie rzęsy otrzymując podobny efekt jak po zalotce.

 • Silikonowa szczoteczka

Ten rodzaj szczoteczki ma potrójne zastosowanie: wydłuża, pogrubia i rozczesuje.

 • Plastikowy grzebyczek

Rewelacyjny w wydłużaniu i rozczesywaniu rzęs.

 • Krótka, wąska

Ta szczoteczka sprawia, że rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Jeśli oczy są głęboko osadzone bez problemu umalujemy nią dolne i górne rzęsy.

Pamiętajmy, że za efekt naszych rzęs również odpowiada tusz. Co nam po zalotnie podkręconych, wydłużonych czy pogrubionych rzęsach jeśli tusz będzie słabej jakości. Wówczas całe starania pójdą na marne gdyż taki tusz będzie się kruszył lub rozmazywał.

 

 

zdj: kobietawielepiej.pl 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana