Zapachy domu perfumeryjnego Roja Parfums w Perfumeriach Quality Missala.

Oferta Quality wzbogaciła się o nową markę luksusową. Na półkach Perfumerii Quality – prosto z londyńskiego Harrodsa – pojawiły się cztery pełne kolekcje zapachów, sygnowanych nazwiskiem brytyjskiego perfumiarza, Roja Dove, znanego z niezwykle wyrafinowanych, ekskluzywnych kompozycji.

 

Roja Parfums to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek perfum luksusowych. Charyzmatyczny brytyjski kreator Roja Dove, znany z zamiłowania do najlepszych naturalnych składników, a co za tym idzie – doskonałych, wyrafinowanych kompozycji zapachowych, starannie wybiera perfumerie, którym powierza swoje dzieła. W Polsce jego wybór padł na Quality, pierwszą i najlepszą perfumerię oferującą luksusowe zapachy niszowe.

Perfumy Roja Feminine Perfumes_Scandal Parfum 50 ml oraz Roja Masculine Perfumes_Danger Parfum Pour Homme 50 ml

 

Oferta Roja Parfums dostępna w Perfumeriach Quality jest bogata i różnorodna, składa się bowiem z czterech pełnych kolekcji: perfum dla pań, zapachów dla panów, kompozycji na bazie żywicy agarowej (oudu) oraz ekstraktów, czyli perfum stworzonych wokół pojedynczych nut zapachowych. Każda z kompozycji to prawdziwe dzieło sztuki, subtelnie emanujące najwyższą jakością, luksusem i wyrafinowaniem, odzwierciedlającym indywidualny styl i filozofię Roja Dove, którą jest dążenie do perfekcjonizmu.

 

Kolekcja perfum dla pań to 10 kompozycji, wśród których znajdują się zapachy: kwiatowe Scandal i Innuendo, szyprowe Unspoken, Fetish i  Risqué, orientalne Danger i Enslaved oraz kwiatowo-orientalne Enigma, Reckless i Mischief. Perfumeria Quality wybrała do swojej oferty perfumy we flakonach o pojemności 50 ml.

Panowie mogą wybierać spośród 4 kompozycji w formie perfum (50 ml) lub wód perfumowanych (100 ml) o zapachach: orientalnych (Danger Pour Homme i Enigma Pour Homme), szyprowych (Fetish Pour Homme) lub aromatycznych (Scandal Pour Homme).

Dla miłośników aromatów orientalnych i szyprowych z dominującą nutą żywicy agarowej (oudu) Roja Dove skomponował 3 zapachy: orientalne Aoud Parfum (również w przezroczystej wersji Aoud Crystal Parfum) i Amber Aoud oraz szyprowy Musk Aoud. Wszystkie kompozycje oudowe to perfumy dostępne we flakonach o pojemności 30 ml.

 

Perfumy Roja Imperial Collection Diaghilev 100 ml oraz Roja Extraits Vetiver Extrait 50 ml

Kolekcja ekstraktów, czyli perfum (50 ml) skomponowanych wokół pojedynczych nut zapachowych obejmuje 2 kompozycje kwiatowe (Gardenia i Lilac) i 3 szyprowe (Bergamot, NeroliVetiver). Pierwszym zapachem nowej kolekcji Imperial jest szyprowy Diaghilev (100 ml).

Unikalność i luksus zapachów Roja Dove to również prawdziwy kunszt opakowań  perfum. Wszystkie flakony wytwarzane są z najczystszego szkła we Francji, zaś złote detale i etykiety wykonywane ręcznie w Wielkiej Brytanii. Korki flakonów ozdobione 14 kryształami Swarovskiego, charakterystyczny motyw marki Roja Parfums, wytwarza się okuwając metal płatkami złota i wybijając na nim logo marki. Każdy z flakonów spoczywa w ręcznie wykonanym pudełku z matowego papieru, wyłożonym satyną.

 

Zapachy Roja Parfums w Polsce dostępne są wyłącznie w Perfumeriach Quality w Warszawie: w hotelu Marriott, w Domu Mody KLIF oraz w Domu Perfum Quality Missala na Bemowie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czytanie z ust? Rozważna czy romantyczna?

Jedno spojrzenie na naszą twarz dostarcza innym wiedzy o tym kim jesteśmy. Podobnie jak zerknięcie na usta, z których można wyczytać choćby to, czy z natury jesteśmy odważni i przebojowi czy też do życia podchodzimy z dużą dozą sceptycyzmu. Twarz wiele o nas mówi – tego nie zmienimy. Na szczęście możemy mieć wpływ na to, co mówi!

 

Morfopsychologia – tak nazywa się dziedzina wiedzy, której celem jest teoretyczne i praktyczne wyjaśnienie związków między rysami twarzy a cechami charakteru. Nasza twarz zmienia się wraz z wiekiem, ewoluuje w takt zmian, które zachodzą w naszym życiu. Zadaniem morfopsychologii jest  interpretowanie ciągłych, wzajemnych oddziaływań między ciałem, psychiką i otoczeniem, holistyczne podejście, które przekłada się na umiejętność odczytywania z kształtów twarzy podstawowych cech człowieka, a także jego przeszłości.

 

Wygląd nie na zawsze

Choć morfopsychologia jest stosunkowo młodą dziedziną wiedzy – pierwsza publikacja dająca  podstawy teoretyczne została wydana w latach 30. XX wieku – silnie oddziałuje na współczesny świat. Cechy fizyczne to pierwsza rzecz, która podlega ocenie, gdy poznajemy nową osobę. Kobiety pragną mieć wydatne kości policzkowe, pełne usta, napiętą skórę, gdyż wszystkie te cechy dowodzą ich urody i zdrowego, młodego wyglądu. Każda zmiana w naszym życiu, ważne przeżycie znajduje odzwierciedlenie na naszej twarzy, która niczym zwoje papirusu, przechowuje pamięć o dobrych i przykrych chwilach. Nic więc dziwnego, że liczba osób, które pragną poprawić swój wygląd, stale rośnie.

 

To mówią statystyki

W Stanach Zjednoczonych, gdzie, zgodnie z raportem przygotowanym przez ISAPS, przeprowadza się najwięcej operacji plastycznych, a także zabiegów medycyny estetycznej, liczba wszystkich procedur wzrosła w latach 2010 – 2011 o 96 366. Łącznie w 2011 roku przeprowadzono w tym kraju aż 3 105 246 zabiegów. Trend ten powoli nasila się także w Polsce, choć tutaj trudno mówić o dokładnych statystykach. Wiadomo jednak, że Polacy częściej niż na operację plastyczną decydują się na mniej inwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej.

 

W zgodzie z naturą

Do tej drugiej grupy chętniej wybieranych zabiegów z całą pewnością zaliczyć można wypełnianie kwasem hialuronowym – składnikiem, który w naszej skórze występuje naturalnie i odpowiada za napięcie i nawilżenie skóry. Po 25. roku życia produkcja HA ulega stopniowemu zahamowaniu. Chcąc zatrzymać ten proces i jego niekorzystny wpływ na nasz wygląd, decydujemy się dostarczyć kwas hialuronowy od zewnątrz. To jeden powód. Kolejny to możliwość wymodelowania konturów, zniwelowania cieni pod oczami, poprawienia kształtu nosa czy ust.

 

Rozważna czy romantyczna?

Kwas hialuronowy pozwala wymodelować usta w taki sposób, aby spełniły oczekiwania każdego pacjenta. Do tego celu służą innowacyjne preparaty, opracowywane w laboratoriach najlepszych światowych marek. Najnowszym produktem obecnie dostępnym na polskim rynku dedykowanym ustom jest Teosyal Kiss New Formulation – produkt specjalnie dostosowany do trudnego i zarazem delikatnego obszaru mimicznego, jakim są usta, utrzymujący się w tkance nawet do 12 miesięcy! Jeśli zatem wygląd Twoich ust Cię nie satysfakcjonuje, możesz pomyśleć o zmianie. Miej jednak na uwadze, że usta „mówią” o Tobie.

Sprawdź, co usta mogą powiedzieć o Tobie:

Usta szerokie – charakterystyczne dla osób żywych, energicznych, potrafiących się odnaleźć w różnej sytuacji

Usta wąskie – powiązane z takimi cechami, jak: wrażliwość, determinacja, intuicja. Właścicielki takich ust są czasem postrzegane jako nieśmiałe, a nawet egocentryczne

Usta pełne – implikują odwagę, pewność siebie, towarzyskość, a także swego rodzaju kokieterię

Usta małe – uważane za mniej atrakcyjne, choć charakterystyczne dla osób ambitnych, perfekcjonistów.

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Miej haczyk na starzejącą się skórę, czyli wszystko o niciach liftingujących.

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się po 25. roku życia, zmiany stają się jednak najbardziej widoczne dopiero po 40-stce. Wówczas skóra kieruje się ku dołowi i traci na jędrności. Z upływem lat coraz trudniej taki stan rzeczy zaakceptować, ale przecież można go zatrzymać – jak?

 

Na całym świecie wzrasta liczba oferowanych możliwości odmłodzenia skóry, ale tylko producenci wybranych preparatów mogą powiedzieć o swoich produktach, że zostały wykonane z materiałów zatwierdzonych przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków FDA, słynącą z rygorystycznych przepisów wydawania zezwoleń na dopuszczenie produktów do obrotu. W Polsce jednym z takich produktów są nici liftingujące Silhouette-Soft.

 

Wbrew prawom fizyki

Im jesteśmy starsi, tym skóra z większą mocą „ciągnie” ku dołowi, a owal naszej twarzy ulega zniekształceniu. Nici Silhouette-Soft pozwalają zastopować to działanie, przywracając naturalne kontury i rysy twarzy. Zabieg ma na celu uniesienie obwisającej skóry. Znacznie różni się jednak od mocno inwazyjnych operacji, które liftingują skórę, ale pozbawiając ją zmarszczek, tworzą efekt tzw. maski. – Pojawienie się nici Silhouette-Soft dało nowe, naturalne możliwości poprawy wyglądu twarzy, których dotąd nie było – wyjaśnia dr Dorota Świebocka, specjalista dermatolog i specjalista medycyny estetycznej. – Twarze bezzmarszczkowe, ale niestety z cechami obwisania, nie wyglądają korzystnie. Lepiej mieć parę naturalnych zmarszczek, ale za to ładnie zarysowaną linię żuchwy, policzków, podbródek bez obwisającej skóry czy ładne, otwarte oko. Największą zaletą nici jest jednak fakt działania antygrawitacyjnego. Grawitacja skóry najmocniej dodaje lat pacjentowi – dodaje ekspert. Pojawienie się Silhouette-Soft wypełniło lukę na rynku i dostarczyło pacjentom nowoczesnego sposobu na odmłodzenie skóry po 40. roku życia.

 

W oczach pacjentów

Zabieg z użyciem Silhouette-Soft polega na wprowadzeniu pod skórę pacjenta biowchłanialnych nici, które można umiejscowić na linii żuchwy, policzków czy też łuków brwiowych. – Pacjenci decydują się najczęściej na poprawę dolnych partii twarzy: linii żuchwy i zmarszczek marionetki, czyli tych idących od kącików ust w kierunku brody, a w następnej kolejności na poprawę uniesienia policzków i górnej powieki – mówi dr Dorota Świebocka. Nici wprowadza się poprzez malutkie nacięcia wykonywane na owłosionej skórze głowy w okolicach skroni. Choć opis ten może odstraszać, w rzeczywistości zabieg jest szybki – trwa od 15 do 40 minut i w pełni bezpieczny, wykonywany jedynie ze znieczuleniem miejscowym. – Te dwa aspekty również są bardzo ważne dla pacjentów, którzy szukają skutecznego, a zarazem naturalnego sposobu na przywrócenie skórze twarzy młodości – wyjaśnia lekarz. Produkt został wykonany z materiałów biowchłanialnych, co oznacza, że po upływie kilkunastu miesięcy nici ulegają całkowitej degradacji. Zanim jednak tak się stanie, związki w nich zawarte pobudzą syntezę kolagenu, co pozwoli dodatkowo napiąć skórę. W zależności od trybu życia, diety i uwarunkowań genetycznych efekty zabiegu mogą utrzymywać się nawet do 2 lat.

 

Siła innowacji

O innowacyjności tego produktu decydują ministożki, haczyki, przymocowane do każdej nici, dzięki którym zakotwicza się ona głęboko w tkance i nie przesuwa się, co stanowczo podnosi komfort i satysfakcję z zabiegu. Silhouette to obecnie najnowocześniejszy produkt tego typu na rynku.

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana