Maska w płatku Ever-Effect marki Bl’ane (8 par). Likwiduje cienie i worki pod oczami!

Jak działa?

Maska w płatku Ever-Effect Bl’ane – odblokowująca meridiany pod oczy. Przywraca mikrocyrkulację w skórze wokół oczu dodatkowo zapobiega obumieraniu włókien elastycznych i eliminuje „worki” i cienie pod oczami. Zwiększa absorpcję składników aktywnych. 

O działaniu tych płatków również opowiadała Justyna Steczkowska w wywiadzie dla Derma Estetic. Można o tym przeczytać TUTAJ.

Czy maska jest wydajna?

Maska w płatkach starcza na 100 minut stosowania łącznie. Wydajność jednej pary masek odpowiada wydajności 5 par masek, które są dostępne na rynku.

Ile kosztuje?

8 par to koszt ok. 312 zł

Jak używać?

Po oczyszczeniu skóry wokół oczu płatki należy przykleić pod oczy. Każda maska może być użyta wielokrotnie przez 100 minut łącznie. Po użyciu włóż ją z powrotem do opakowania i użyj za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba. Codziennie używanie pogłębia efekty działania.

Gdzie można kupić?

Dostępność maski w płatkach można sprawdzić TUTAJzdj. blane.pl

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Nowe trendy w maniucure według Pupa, czyli nowy Luxury French.

Marka Pupa stworzyła sześć propozycji kolorystycznych dzięki którym wyznaczyła nowy trend w manicure.

Luxury French to propozycja nowego zestawu marki Pupa. Zestaw ten pozwoli nam stworzyć wyjątkowy, całkiem inny francuski manicure. Klasyczny french charakteryzuje się się naturalnym kolorem płytki zakończonym białą krawędzią na górze. Marka Pupa stworzyła niestandardową propozycję dla fanek tradycyjnego frencha. Jest to nowa wariacja na nadchodzący sezon i myślę, że podbije serce wielu kobiet. Połączenie brokatu i matu – dla mnie rewelacja! Zestawy Pupa zawierają błyszczący i matowy lakier a także szablony do manicure dzięki którym wygląd naszych paznokci będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Co sądzicie? Czy takie zestawy podbiją kobiece serca? Ja jestem zdecydowanie na Tak.

           

 

 

zdj. pupa.it
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Istotna rola wody w procesie oczyszczania organizmu

Najczęstszym noworocznym postanowieniem jest pozbycie się zbędnych kilogramów. Zamiast stawiania sobie nierzeczywistych celów, takich jak rygorystyczne diety i głodówki, rozpocznijmy oczyszczanie organizmu sposobami domowymi – zdrowym odżywieniem i aktywnością fizyczną. Nie zapominajmy przy tym o najważniejszym: o piciu wody!

 

Podczas oczyszczania organizmu pozbywamy się z ustroju wielu szkodliwych substancji. By były one przefiltrowane przez nerki oraz wydalone z organizmu, muszą zostać tam przetransportowane przez wodę. Inaczej, wszystkie te toksyny zostają w organizmie i zatruwają organizm. Woda to najlepszy sposób na detoks organizmu, ponieważ wspaniale oczyszcza system jak i skórę.

Woda wysoko zmineralizowana, jak gruzińska Borjomi, dzięki unikalnej kompozycji minerałów skutecznie oczyszcza organizm. Dzięki wysokiej zawartości wodorowęglanu sodu, który wchodzi w skład Borjomi, picie tej wody może znormalizować poziom pH oraz stworzyć optymalne warunki dla procesów przemiany materii w organizmie. Dodatkowo ta unikalna kompozycja minerałów podnosi odporność organizmu, wspomaga przemianę materii oraz jest doskonałą metodą walki z kacem. 

By odchudzanie było jak najbardziej efektywne ważna jest wzmożona aktywność fizyczna. Aby uniknąć poważnych zaburzeń i powikłań spowodowanych zwiększonym wysiłkiem należy pamiętać o regularnym piciu wody. „W przypadku gdy wzrasta aktywność fizyczna wydalanie wody w postaci potu wybitnie zwiększa się. Tej sytuacji towarzyszą znaczne straty elektrolitów, zwłaszcza jonów sodowych i chlorkowych (to one warunkują słony smak potu). Z tego względu przy zwiększonym wysiłku zaleca się wypijanie wody o bogatym smaku takiej jak Borjomi” mówi ekspert ds. żywienia prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

8 szklanek dziennie

Pilnowanie ilości pitej wody może być kłopotliwe, ponieważ opinie specjalistów często się zmieniają. W 2004 roku Instytut Medyczny w USA ustalił zasadę 8 szklanek wody dziennie. Specjaliści zgodzili się, że 2,7 litra dla kobiet i 3,7 litra wody dziennie dla mężczyzn to jest odpowiednia dawka. Zasada dotyczy wody dostarczanej do organizmu z różnych źródeł – zarówno napojów jak i jedzenia.

Ilość wody dostarczanej do organizmu z jedzenia różni się w zależności od diety, czy nawyków żywieniowych, np. większa ilość spożywanych owoców i warzyw oznacza większą ilość przyjmowanej wody. Naukowcy uważają, że około 20% wody dostarczanej do organizmu pochodzi z jedzenia.

Starajmy się pilnować. Jak pić wodę?

  • Zaraz po przebudzeniu, zanim zjesz coś lub wypijesz cokolwiek innego, wypijaj szklankę wody.

  • Staraj się pić wodę z butelek lub sportowych bidonów informujących o ilości płynu, żeby wiedzieć ile litrów wypijasz. W ten sposób będziesz w stanie pilnować łącznej ilości wody wypijanej w ciągu dnia.

  • Spróbuj rozplanować sobie luźny grafik picia wody, dzięki któremu łatwiej będzie pilnować ile musisz wypić w ciągu dnia, żeby odpowiednio nawodnić organizm. Możesz np. pić dwie szklanki rano, dwie po południu i dwie wieczorem – w ten sposób uregulujesz i rozłożysz uzupełnianie płynu na cały dzień.

A kto powinien pić więcej wody?

Przeciętna osoba nie powinna pić zbyt dużych ilości płynu w ciągu dnia, ponieważ jej organizm tego nie potrzebuje. Częste uzupełnianie płynów potrzebne jest osobom regularnie trenującym (nie tylko sportowcom, ale też np. osobom ćwiczącym na siłowni). Wysiłek fizyczny oznacza intensywne pocenie się, które powoduje wytracanie wody przez organizm. Wtedy ważne jest żeby uzupełniać wodę i pilnować elektrolitów.

Podobnie jest podczas choroby, kiedy organizm nagrzewa się i poci, potrzebuje więcej wody, ponieważ szybko ją traci. Picie dużej ilości wody pomaga też osobom odchudzającym się – uczucie sytości spowodowane wypiciem dużej ilości płynu pomaga ograniczyć ilość spożywanego jedzenia.

 

 

źródło: informacje prasowe, 

źródło: punktzdrowia.pl

zdj: diety.wieszjak.pl Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana