Limitowana edycja Rose d’Arabie. Złocista zawartość flakonu.

Giorgio Armani wprowadza limitowaną edycję zapachu  o nazwie Rose d’Arabie. Jego poprzednik był częścią powstałej w 2010 roku Kolekcji Tysiąca i Jednej Nocy, w skład której, oprócz Rose d’Arabie, wchodziły jeszcze Ambre Orient i Oud Royal. Także i tym razem możemy się spodziewać zmysłowego i urzekającego, a jednocześnie trwałego i intensywnego zapachu, doskonałego zwłaszcza na wieczór.

 
zdj: selfridges.com

Rose d’Arabie z limitowanej edycji ucieszy kobiety, które uwielbiają egzotyczne, esencjonalne nuty. Perfumy zbudowane zostały na bazie paczuli, szafranu, róży damasceńskiej oraz ekstraktu z bursztynu. Po ich aplikacji na skórze zostaje poświata wynikająca z dodania drobinek czystego złota. Stąd zresztą wzięła się używana roboczo nazwa zapachu: L’Or du Désert, czyli Złoto Pustyni.

 

Limitowana edycja Rose d’Arabie z luksusowej linii Armani/Privé będzie dostępna jedynie w Le Bon Marché Rive Gauche w celu uczczenia 160 rocznicy założenia tego paryskiego centrum handlowego. Eksponujący swoją złocistą zawartość 100 ml flakon Rose d’Arabie kosztuje 255 euro.

 

Źródło: armanibeauty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dr Irena Eris – jedyną polską marką przyjętą do prestiżowego Comité Colbert!

Dr Irena Eris jest jedyną selektywną, polską marką, która została przyjęta do prestiżowego Comité Colbert. Jest to Stowarzyszenie 75 najbardziej luksusowych światowych marek wśród których znajdują się takie marki jak: Chanel, Dior, Hermès, Lancome, Louis Vuitton.

 

Comité Colbert to ekskluzywny klub założony w 1954 roku przez Jeana-Jacquesa Guerlaina – twórcę słynnej firmy kosmetycznej. Do niedawna komitet zrzeszał wyłącznie marki francuskie: Boucheron, Cartier, Chanel, Dior, Hermès, Hotel Ritz, Lancome, Louis Vuitton, czy szampan Veuve Clicquot. Dopiero w 2011 roku do tego grona dołączyły cztery marki europejskie – m.in. niemieckie Leica i MontBlanc. W 2012 roku, również Dr Irena Eris została przyjęta w poczet instytucji kultury i światowych marek, które działają, aby poszerzać i promować francuskie Art de Vivre (Sztuka życia) na płaszczyźnie międzynarodowej. Dr Irena Eris jest jedyną polską marką przyjętą do grona europejskich członków Comité Colbert.

Członkowie Comité Colbert to marki i instytucje będące na całym świecie synonimami luksusu, niezawodności i wysokiej jakości, a marka Dr Irena Eris, od lat kojarzona jest nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, z ekskluzywnością, skutecznością, innowacyjnością i jakością swoich wyrobów. Tym samym, wyznaje identyczne zasady i ideały jak te promowane przez Comité Colbert.

W 2011 roku Comité Colbert otworzył swoje drzwi dla marek spoza Francji. Do tej pory przyjęto 6 firm wśród nich znalazła się nasza polska marka Dr Irena Eris. Stowarzyszenie doceniło międzynarodowe ambicje, innowacyjność, bardzo wysoką jakość produktów a także etykę działania firmy.

Comité Colbert ma ściśle określone kryteria, które należy spełnić, by trafić do elitarnego grona. Oceniana jest m.in. indywidualność marki, jakość i estetyka produktu, rozpoznawalność marki na świecie, etyka postępowania oraz wydaje się najważniejsze „know-how” firmy (najcenniejszy z dziedzictwa niematerialnego).

 

Historia Dr Ireny Eris pokazuje jej przywiązanie do wartości, które są dla nas cenne: proces twórczy, komunikacja, bliskość dla konsumentów, doskonała obsługa i lojalność pracowników”. 

Françoise Montenay, Prezes Rady Nadzorczej Chanel SAS

Sukces i renoma marki Dr Irena Eris polegają na holistycznej wizji piękna, wysoce innowacyjnych i najwyższej jakości kosmetykach, uhonorowanych licznymi nagrodami” Catherine Fulconis, Prezes Parfums Hermès

Wszyscy członkowie stowarzyszenia muszą spełniać określone kryteria – m.in. być rozpoznawalni na świecie, charakteryzować się kreatywnością, indywidualnym charakterem, pięknem – „poezją” produktu oraz etyką działania. Celem ich działania jest szerzenie francuskiej l’Art de Vivre (Sztuka życia) na płaszczyźnie międzynarodowej, ale nie tylko, organizacja jest także świadoma społecznej roli marek luksusowych. „Know – how” firm i instytucji wchodzących w skład Comité traktowany jest jako niezmiernie ważny element dziedzictwa niematerialnego.

Członkowie Comité Colbert to marki i instytucje będące na całym świecie synonimami luksusu, niezawodności i wysokiej jakości, a marka Dr Irena Eris, od lat kojarzona jest nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, z ekskluzywnością, skutecznością, innowacyjnością i jakością swoich wyrobów. Tym samym, wyznaje identyczne zasady i ideały jak te promowane przez Comité Colbert.

„Naszym pragnieniem było otwarcie drzwi dla luksusowych marek z innych krajów europejskich, aby wzmocnić głos naszego sektora – jest to atut wzrostu konkurencyjności – wobec Unii Europejskie i jesteśmy szczęśliwi, że możemy przyjąć Dr Irenę Eris, która dzieli te same wartości które są bliskie Comité Colbert”

Elisabeth Ponsolle des Portes, Prezes i Dyrektor Generalny Comité Colbert

Firma Dr Irena Eris powstała z marzeń, pasji i pracy, a rozwija się dzięki wszystkim ludziom, którzy ją tworzą. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris powstało w 1983 roku jako mały zakład rzemieślniczy, zatrudniający jednego pracownika i produkujący jeden rodzaj kremu. Od tego czasu minęło ponad 28 lat i w chwili obecnej firma w niczym nie przypomina tamtego malutkiego zakładu. Zatrudnia 800 pracowników, produkuje ponad 2 miliony sztuk produktów miesięcznie, w ofercie ma kilkaset kosmetyków, a marka Dr Irena Eris jest jedną z najcenniejszych i najbardziej znanych polskich marek. Niezmienne pozostały wartości, które są najważniejsze: wysoka jakość, rzetelność i uczciwość, szacunek dla ludzi, innowacyjność i nowoczesność we wszystkich działaniach.

Źródło: materiały prasowe, drirenaeris.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Poly-Vitamin Serum. Naprawcza formuła dla wszystkich rodzajów cery

Poly-Vitamin Serum – przeciwstarzeniowy, regenerujący, nawilżający.

 

Poly-Vitamin Serum jest intensywnie naprawczą formułą dla wszystkich rodzajów   cery w każdym wieku. Ta receptura zapewnia skórze odpowiednią kombinację niezbędnych witamin, naturalnych czynników odżywczych, antyoksydantów oraz witamin B3 i B5, poprawiających metabolizm komórkowy.


To wartościowe zestawienie nawilża, regeneruje i zwiększa mikrokrążenie. Poly-Vitamin Serum zapewnia cerze gładkość, jędrność i elastyczność. Serum jest tak skuteczną formułą gojącą, że aby ocenić jego możliwości, zostało poddane licznym badaniom klinicznym. W 2005 roku amerykański Narodowy Instytut Zdrowia zainicjował badania wpływu Poly-Vitamin Serum na Chorobę Reakcji Przeszczepu Przeciw Gospodarzowi (ang. GVHD) – jednej z najczęściej pojawiających się chorób po przeszczepach 

 

Zalecenia do stosowania serum:

 • Fotostarzenie skóry
 • Sucha i odwodniona skóra
 • Słaba elastyczność skóry
 • Przygotowanie skóry do zabiegów (najlepiej 30 dni przed)
 • Zapalenie skóry (np. zapalenie po radioterapii)
 • Po zabiegach (używać po reepitalizacji skóry)

Korzyści ze stosowania serum:

 • Poprawia regenerację komórek
 • Poprawia i zwiększa mikrokrążenie
 • Maksymalizuje wydajność komórek
 • Produkt jest wspierany przez badania kliniczne dotowane przez Amerykański Narodowy Instytut Zdrowia
Aktywne składniki zawarte w serum:
 • Hialuronian sodu (40%)
 • Wyciąg z trzciny cukrowej (kwas glikolowy) (4%)
 • Wyciąg z borówki(kwas mlekowy) (1%)
 • Witamina B5 (1%)
 • Witamina B3 (0.5%)
 • Witamina E (0.5%)
 • Retinol (0.5%)

Stosowanie:

Nakładać na umytą i osuszoną skórę po jednej kropli na opuszek palca wskazującego. Następnie należy rozprowadzić energicznym ruchem.

Stosować codziennie wieczorem w następującej proporcji: 3 krople na twarz i 2 krople na szyję, dekolt. 

Cena: ok. 390 zł


Źródło: isclinical.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana