Świętujemy 1 urodziny Derma Estetic. Wygraj perfumy Acqua di Gioia Eau Fraîche o pojemności 50 ml. Regulamin

Celem Konkursu  jest odpowiedź na krótkie pytanie konkursowe „Czym dla Ciebie jest Derma Estetic”.

Użyte określenia

 1. Redakcja – Redakcja Portalu DermaEstetic.pl, prezentowanego w sieci pod adresem www.dermaestetic.pl
 2. Sponsor: Redakcja Portalu DermaEstetic.pl, prezentowanego w sieci pod adresem www.dermaestetic.pl
 3. Konkurs – Konkurs Internetowy organizowany na stronie Portalu DermaEstetic.pl pod adresem www.dermaestetic.pl
 4. Uczestnik – Każdy Użytkowniki Portalu
 5. Prace – Odpowiedź na pytanie konkursowe i umieszczenie jej w komentarzu na stronie z postem konkursowym pod adresem www.dermaestetic.pl
 6. Użytkownik – Każdy Internauta korzystający z Portalu DermaEstetic.pl

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu jest Redakcja Portalu DermaEstetic.pl
 2. Fundatorem nagrody jest Portal www.dermaestetic.pl
 3. Konkurs rozgrywany jest na stronach portalu DermaEstetic.pl
 4. Konkurs polega na prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
 5. Każdy Uczestnik może udzielić tylko i wyłącznie jednej wypowiedzi konkursowej, większa ilość powoduje dyskwalifikację. 

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 2.02.2014 r. do 16.02.2014 r., do północy.

Jury Konkursu

 1. Jury Konkursu stanowi: Redakcja DermaEstetic.pl
 2. Obrady Jury są tajne, a jego werdykt nie podlega cofnięciu.

Nagrody

 1. Perfumy Acqua di Gioia Eau Fraîche o pojemności 50 ml. Wartość nagrody 269 zł.

Postanowienia końcowe

 1. 1. Redakcja zastrzega sobie w każdym czasie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny z zachowaniem praw nabytych Uczestników Konkursu.
 2. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzcy przez organizatora nagrody w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzcy.
 3. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./
 4. Jakakolwiek odpowiedzialność Portalu względem Uczestników lub osób trzecich jest wyłączona – z wyjątkiem tej przewidzianej bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
 5. Redakcja zastrzega sobie prawo do opublikowania treści odpowiedzi zwycięzcy konkursu.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18.02.2014 r.  na portalu DermaEstetic.pl

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Świętujemy 1 urodziny Derma Estetic. Wygraj perfumy Acqua di Gioia Eau Fraîche o pojemności 50 ml.

Drodzy! Dokładnie 3 lutego 2013 roku w sieci oficjalnie wystartował portal Derma Estetic. Niezmiernie się cieszę, że w przeciągu roku zyskał on tak dużą popularność oraz szereg stałych i wiernych Czytelników. Dziękuję, że Jesteście! 🙂

wygraj perfumy! 1 urodziny Derma Estetic

Chcąc Wam podziękować za ten rok postanowiłam zorganizować konkurs, w którym do wygrania będą perfumy Acqua di Gioia Eau Fraîche o pojemności 50 ml i łącznej wartości 269 zł.

Kilka słów o nagrodzie:

Acqua di Gioia Eau Fraîche to zapach, który celebruje naturę i kobiecość. Jest to delikatniejsza, bardziej świeża i promienna wersja kultowego zapachu  Acqua di Gioia. W subtelny sposób wyraża radość zmysłów pieszcząc tym samym ciało. 

Nuta głowy: cytryna Primofiore, nuta serca: jaśmin, nuta bazy: piżmo

Co należy zrobić by wygrać zapach

W związku z tym, że konkurs dotyczy portalu i jego pierwszych urodzin należy 

 1. W komentarzach pod artykułem konkursowym na www.dermaestetic.pl napisać „Czym dla Ciebie jest Derma Estetic”.
 2. Należy polubić fan page Derma Estetic (adres znajdziesz Tutaj) i/lub profil na Google+ (adres znajdziesz Tutaj)
 3. Każda Osoba może napisać tylko i wyłącznie jedną odpowiedź konkursową.  Większa ilość spowoduje dyskwalifikację.

Prawda, że proste? 🙂

Czas trwania konkursu

Komentarze pod postem konkursowym należy umieszczać od 2.02.2014 r. do 16.02.2014 r., do północy.

Z pośród wszystkich osób, które napiszą komentarz na stronie wybiorę osobę, która wygra perfumy Acqua di Gioia Eau Fraîche o pojemności 50 ml, o łącznej wartości 269 zł.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 18.02.2014 r. na stronie www.dermaestetic.pl

Konkurs trwa od 02.02.2014 r. do 16.02.2014 r.


Regulamin

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

W jaki sposób usunąć tatuaż?

Tatuaże mają równie wielu przeciwników, co i zwolenników – niektórzy kochają tego typu ozdoby, inni wręcz przeciwnie – nienawidzą. Co jednak, jeśli sami padamy ofiarą obu tych uczuć, przechodząc od uwielbienia rysunku na ciele do narastającej niechęci? Najlepiej po prostu usunąć go raz na zawsze. Dzięki współczesnej laseroterapii jest to możliwe.

 w jaki sposób usunąć niechciany tatuaż?

Nastoletnie kaprysy czy przemyślana decyzja?

Gwiazdki, pąki róż, słodkie delfinki – to popularne wśród kobiet pomysły na tatuaż, które jednak z biegiem lat zaczynają wydawać się coraz bardziej infantylne. Sytuacja staje się jeszcze bardziej drażliwa, gdy na naszym ciele widnieje imię byłej sympatii w otoczeniu kolorowych serduszek. Trudno na taki tatuaż patrzeć, nie karcąc się za nieprzemyślane decyzje. Co więcej, duże, widoczne tatuaże mogą nawet sprawiać problemy np. podczas poszukiwania pracy lub eleganckich bankietów – nie każdy z nich jesteśmy w stanie ukryć pod bluzką. Przede wszystkim chodzi jednak o kwestie estetyczne. Dawniej modne lub pasujące do nas wzory dziś mogą wydawać się śmieszne lub po prostu szpetne. Przebywamy z naszym niechcianym tatuażem 24 godziny na dobę i dlatego tak trudno o nim zapomnieć.

Warto więc rozważyć skorzystanie z pomocy ekspertów. Obecnie usuwanie tatuaży nie stanowi już tak wielkiego wyzwania, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Znak graficzny, który wszczepiono nam pod skórę, używając specjalnego barwnika i igły możemy doprowadzić do stanu znacznego rozjaśnienia, aż w końcu całkowitego usunięcia.

W gabinetach najczęściej spotkamy się albo z chirurgicznym wycięciem tatuażu (pozostawiającym blizny) albo usunięciem chemicznym bądź laserowym. Ostatnia metoda okazuje się najskuteczniejsza pod dwoma warunkami: wyboru właściwego lasera oraz cierpliwości niezbędnej do całkowitego wyleczenia i regeneracji skóry.

Żegnaj tatuażu

Zabieg laserowy polega na rozerwaniu torebki kolagenowej otaczającej barwnik w skórze, a następnie spaleniu i rozproszeniu barwnika. Kolorowa substancja zawarta w komórce dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej, skąd jest wydalana poprzez układ limfatyczny. – W salonie możemy usunąć zarówno tatuaże kosmetyczne, jak i profesjonalne. W zależności od typu i wielkości tatuażu, a także głębokości, na jakiej znajduje się barwnik, waha się liczba zabiegów. Niekiedy wystarcza ich zaledwie kilka lub nawet jeden w odstępie ok. miesiąca. Laser przeznaczony do usuwania tatuaży musi generować bardzo krótkie impulsy (kilka nanosekund) o dużej mocy. Takie parametry uzyskiwane są tylko w laserach typu Q-switch. Z kolei skuteczność przy usuwaniu kolorowych tatuaży gwarantują lasery emitujące światło o odpowiednio wysokiej energii, które absorbuje się w barwniku o różnych kolorach. Popularne lasery Q-switch Nd:Yag nie spełniają tych obu warunków. Obecnie wysoką skutecznością cechuje się laser aleksandrytowy Nd:Yag AlexTriVantagewyjaśnia Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL specjalizującej się w innowacyjnych technikach laserowych.

Laserowe usunięcie tatuażu w profesjonalnym salonie to zabieg w pełni bezpieczny, którego efektów możemy być pewni. Trochę więcej uwagi trzeba będzie też poświęcić pielęgnacji skóry po zabiegu, stosując np. maść zapobiegającą powstawaniu blizn. Im leczenie wolniejsze i dokładniejsze, tym większą mamy szansę na zagojenie się miejsca bez jakichkolwiek śladów. Wcześniej konieczne jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu z pacjentem, a także uprzedzenie go o czasie potrzebnym do całkowitego wygojenia się miejsca po zabiegu. Pamiętajmy, aby po kuracji często nawilżać skórę i nie narażać jej na skrajne czynniki atmosferyczne, jak silny mróz czy promieniowanie słoneczne. Przed wyborem odpowiedniego salonu kosmetycznego, upewnijmy się, że jego pracownicy przestrzegają wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa, a sam gabinet posiada rekomendację do przeprowadzania tego typu zabiegów.

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana