Konkurs! Wygraj zestaw z linii EcoSkin Care. Regulamin

Regulamin

 

Celem Konkursu  jest wskazanie prawidłowej odpowiedzi na pytanie Jakie zalety posiada kojący krem SPF25 z serii EcoSkin Care?

 

Użyte określenia

 1. Redakcja – Redakcja Portalu DermaEstetic.pl, prezentowanego w sieci pod adresem www.dermaestetic.pl
 2. Sponsor: Firma Bandi Cosmetics prezentowana w sieci pod adresem www.bandi.pl
 3. Konkurs – Konkurs Internetowy organizowany na stronie Portalu DermaEstetic.pl pod adresem www.dermaestetic.pl
 4. Uczestnik – Każdy Użytkowniki Portalu
 5. Prace – Wskazanie prawidłowej odpowiedzi na pytanie: Jakie zalety posiada kojący krem SPF25 z serii EcoSkin Care
 6. Użytkownik – Każdy Internauta korzystający z Portalu DermaEstetic.pl

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu jest Redakcja Portalu DermaEstetic.pl
 2. Fundatorem nagrody jest Bandi Cosmetics Bandi.pl
 3. Konkurs rozgrywany jest na stronach portalu DermaEstetic.pl
 4. Konkurs polega na wyłonieniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie Jakie zalety posiada kojący krem SPF25 z serii EcoSkin Care
 5. Każdy Uczestnik może nadesłać jedną propozycję odpowiedzi.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 25.04.2013 do 05.05.2013 do północy.

Jury Konkursu

 1. Jury Konkursu stanowi: Redakcja DermaEstetic.pl
 2. Obrady Jury są tajne, a jego werdykt nie podlega cofnięciu.

Nagrody

 1. 5 Zestawów z linii EcoSkin Care – krem do twarzy SPF 25 i balsam do ciała o wartości 102 zł

Postanowienia końcowe

 1. 1. Redakcja zastrzega sobie w każdym czasie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny z zachowaniem praw nabytych Uczestników Konkursu.
 2. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzcy przez fundatora nagrody w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzcy.
 3. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./
 4. Jakakolwiek odpowiedzialność Portalu względem Uczestników lub osób trzecich jest wyłączona – z wyjątkiem tej przewidzianej bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
 5. Redakcja zastrzega sobie prawo do opublikowania treści odpowiedzi zwycięzcy konkursu.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 06.06.2013 roku na portalu DermaEstetic.pl 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Iwostin Correctin, efekt gładkiej, jednolitej i zdrowej skóry.

Każdego dnia kobiety chcą, aby ich skóra wyglądała zdrowo, świeżo i atrakcyjnie, dzięki czemu mogą czuć się pewnie i komfortowo. Szukają produktu, który zniweluje niedoskonałości, zapewni skórze gładkość i ujednolici jej koloryt. Efekt naturalnie zdrowej skóry jest teraz możliwy dzięki nowej linii IWOSTIN CORRECTIN.

 

IWOSTIN Correctin Komfort naturalnie zdrowej skóry

 

Jest to gama fluidów dopasowanych do potrzeb różnych typów skóry: trądzikowej, naczyniowej oraz wrażliwej. Preparaty działają na dwóch poziomach: pielęgnacyjnym, dzięki zawartości składników aktywnych i wizualnym, ponieważ kryją niedoskonałości i wyrównują koloryt skóry. Są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Wszystkie produkty zapewniają wysoką ochronę przed promieniowaniem UV: SPF 30. Ich skuteczność została potwierdzona w Niezależnym Laboratorium Badawczym.

Fluid jest obecnie jednym z podstawowych kosmetyków w damskiej torebce. Kobiety używają go codziennie, aby nadać swojej skórze większą jednorodność: zamaskować niedoskonałości, poprawić koloryt, zmatowić miejsca przetłuszczające się. W nowoczesnych fluidach korekcie niedoskonałości, czyli optycznemu oddziaływaniu preparatu powinno towarzyszyć działanie pielęgnacyjne. Formuła takiego kosmetyku, poza pigmentami decydującymi o maskowaniu zmian skórnych, wzbogacona jest o aktywne substancje pielęgnacyjne. Przy regularnym stosowaniu fluidów zawierających składniki aktywne dopasowane do potrzeb skóry np. w przypadku skóry naczyniowej wyciągu z kasztanowca czy witaminy C, zaobserwować można znaczną poprawę jej kondycji. 

Makijaż korekcyjny z zastosowaniem fluidów jest szczególnie istotny w przypadku skóry problemowej ze względu na aspekt psychologiczny. Zmiany skórne, takie jak rumień, rozszerzone naczynia, przebarwienia potrądzikowe czy aktywny trądzik, negatywnie wpływają na psychikę osób nimi dotkniętych. Jak podkreśla dermatolog dr n.med. Barbara Pytrus, właścicielka Gabinetu Dermatologii Leczniczej i Laserowej „Platinium” we Wrocławiu: „Mogą nawet prowadzić do zaburzeń emocjonalnych, obniżenia jakości życia, ograniczenia życia towarzyskiego czy zawodowego oraz w przyszłości doprowadzić do depresji. Stosowanie makijażu często stanowi istotny element uzupełniający leczenie chorób z objawami skórnymi, powodując wzrost akceptacji własnego wizerunku oraz podniesienie samooceny”.

Odpowiadając na potrzeby konsumentek, które chcą zapewnić swojej skórze naturalnie zdrowy wygląd i bezpieczeństwo, Laboratorium Iwostin stworzyło  linię fluidów IWOSTIN CORRECTIN, przeznaczonych dla trzech typów skóry
– fluid matujący Iwostin Correctin Purritin dla skóry trądzikowej, 
– fluid wzmacniajacy Iwostin Correctin Capillin dla skóry naczynkowej,
– fluid łagodzący Iwostin Correctin Sensitia dla skóry wrażliwej.

Preparaty działają na dwóch poziomach: pielęgnacyjnym i wizualnym. Składniki aktywne pielęgnują skórę, zaś zawarte w podkładach pigmenty zapewniają trwały efekt kryjący od 8 do 10 godzin, w zależności od serii. Dodatkowo zawarty w produktach filtr SPF30 chroni przed wolnymi rodnikami i fotostarzeniem skóry. Fluidy są dostępne w trzech kolorach: jasnym, naturalnym oraz ciepły beż. Preparaty mają bardzo dobre właściwości kosmetyczne i aplikacyjne (konsystencja, rozprowadzanie, wchłanianie), są przyjemne w stosowaniu.źródło: Materiał prasowy
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Poznaj wiosenną instrukcję porządków swojej skóry

Nadeszła! Pora czyszczenia, odkurzania, wymiatania, odświeżania. I to nie tylko mieszkań i szaf, ale także naszej skóry! To idealny czas na pozbycie się pozostałości po zimie i przygotowanie się do lata. Jak to z porządkami bywa, dobrze jest mieć plan!

foto: wieszjak.pl
Wpadając w szał sprzątania, nie możemy zapomnieć o sobie. Nasza skóra teraz szczególnie potrzebuje naszej troski. Dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm przedstawia plan na wiosenne porządki skóry.

Krok pierwszy – oczyszczanie i pobudzenie

Po zimie skóra jest poszarzała, szorstka i mało elastyczna. To efekt poddawania jej zmiennym temperaturom – mróz na zewnątrz i ciepłe, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach – oraz niedostatecznego dotlenienia. Na dobry początek powinniśmy więc pozbyć się zrogowaciałych warstw naskórka i pobudzić procesy regeneracyjne skóry.

Ekspertem od wiosennego przebudzenia są peelingi medyczne, pod warunkiem że są odpowiednio dobrane przez dermatologa – tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska.

Co zyskamy? Po usunięciu nadmiaru martwego naskórka skóra wreszcie przestanie się dusić, zacznie za to intensywnie produkować nowe, młode warstwy żywej tkanki.

Peeling dla każdej skóry oznacza odświeżenie, a dodatkowo za sprawą odpowiednich składników i ich stężenia osiągamy m.in. spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień czy zniwelowanie blizn – wymienia dermatolog estetyczna.

Według eksperta, na skutek usunięcia zalegającej warstwy martwych komórek, poprawia się wchłanianie kremów aplikowanych na twarz. Ale to nie koniec plusów peelingów chemicznych. Ich regeneracyjna moc działa głębiej niż tylko na poziomie naskórka.

Po złuszczeniu części warstwy rogowej, organizm dostaje sygnał, że powinien rozpocząć proces odbudowy. Zaczyna się więc produkcja nowego naskórka, ale aktywniej pracują także fibroblasty, które odpowiadają za syntezę nowego kolagenu i elastyny w skórze – wyjaśnia dr Bliżanowska.

Tak niepozorny i nieinwazyjny peeling chemiczny może wywołać proces odnowy na poziomie skóry właściwej, bez wchodzenia w jej głąb.

Jak zrobić pierwszy krok?

Peelingi chemiczne mogą być wykonane za pomocą różnych preparatów: kwasu TCA, roztworu Jessnera, kwasu glikolowego, pirogronowego, migdałowego itd.

Preparat dobierany jest do indywidualnych potrzeb skóry np. kwas migdałowy poleca się osobom z wrażliwą skórą, pirogronowy działa antybakteryjnie i rozjaśnia przebarwienia, więc nadaje się dla skóry trądzikowej, natomiast peeling Jessnera to jeden z najbardziej uniwersalnych zabiegów – wylicza ekspertka.

Peeling w formie roztworu, maski lub żelu nakładany jest na twarz i pozostaje na skórze od kilku minut do kilku godzin. Trzy lub cztery dni po zabiegu zaczyna się proces złuszczania naskórka.

Krok drugi – odżywianie

Zaraz po posprzątaniu skóry należy zadbać o jej odżywienie. Wiosenny „posiłek” z witaminy C, mikro- i oligoelementów można podać prosto do skóry za pomocą mezoterapii.

Tu także mamy do wyboru dwa sposoby: mezoterapia tradycyjna, czyli podanie koktajlu za pomocą serii wstrzyknięć, oraz mezoterapia bezigłowa, która dostarcza skórze niezbędnych substancji odżywczych dzięki wykorzystaniu fal elektromagnetycznych – mówi dr Bliżanowska.

Można też dostarczać skórze substancji aktywnych powierzchniowo, stawiając na dobre serum lub krem. Warto jednak mieć na uwadze, że im bardziej inwazyjna metoda, tym lepsze efekty.

Preparaty wprowadzone w głąb skóry działają skuteczniej i efektywniej – zapewnia ekspertka.

Co konkretnie powinno się znaleźć w takich energetycznych koktajlach? Ich skład dobiera lekarz na podstawie analizy stanu skóry pacjenta.

Krok trzeci – nawilżanie

Skóra oczyszczona i odżywiona wymaga nawilżenia. Naszym sprzymierzeńcem w tym zadaniu będzie kwas hialuronowy. Jego cząsteczka potrafi związać aż 40 razy więcej wody niż sama waży – taka „molekularna gąbka” działa i nawilżająco, i odmładzająco.

Kwasu hialuronowego szukać należy zwłaszcza w koktajlach podawanych w głąb skóry za pomocą mezoterapii w gabinetach medycyny estetycznej – zaleca ekspertka WellDerm

i wyjaśnia, że podobnie jak w przypadku odżywiania podanie kwasu hialuronowego w głąb skóry przynosi lepsze efekty, a dodatkowo odmładza. Kwas hialuronowy zawarty w kremie czy masce nakładanej na twarz w gabinecie kosmetycznym jedynie nawilży naskórek i nie zadziała tak skutecznie, jak preparat podany śród- czy podskórnie.

Krok czwarty – ochrona

Teoretycznie wiemy, że należy chronić skórę przed słońcem i zwykle stosujemy się do tego, gdy jedziemy na wakacje.

Zawsze powtarzam swoim pacjentkom, że wystawiamy się na ekspozycję słoneczną nie tylko wtedy, gdy leżymy plackiem na plaży. Wychodząc z domu na zakupy czy do pracy, także narażamy się na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Co więcej, niszczą one włókna kolagenowe i elastynowe w skórze, nawet gdy znajdujemy się w pomieszczeniu i słońce dociera do nas tylko przez szybę. Szkło nie zatrzymuje groźnych promieni UVA, pod wpływem których w skórze powstają wolne rodniki. Dlatego, bez względu na porę roku, powinniśmy używać kremu przeciwsłonecznego z wysokim filtrem – minimum SPF 20, a najlepiej SPF 50. Dobry krem z filtrem to najlepszy kosmetyk przeciwstarzeniowy!

 

źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana