Konkurs! Wygraj zabieg mezoterapii igłowej lub Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej – SkinCeuticals w Holistic Clinic – Regulamin


Regulamin

Celem Konkursu wymyślenie przez Czytelnika hasła, które będzie spójne z wizerunkiem Kliniki – Holistic Clinic to….

Użyte określenia

 1. Redakcja – Redakcja Portalu DermaEstetic.pl, prezentowanego w sieci pod adresem www.dermaestetic.pl
 2. Sponsor: Holistic Clinic www.holisticclinic.pl
 3. Konkurs – Konkurs Internetowy organizowany na stronie Portalu DermaEstetic.pl pod adresem www.dermaestetic.pl
 4. Uczestnik – Każdy Użytkowniki Portalu
 5. Prace – Przesłanie zdjęcia ukazującego piękno
 6. Użytkownik – Każdy Internauta korzystający z Portalu DermaEstetic.pl

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu jest Redakcja Portalu DermaEstetic.pl
 2. Fundatorem nagrody jest Holistic Clinic www.holisticclinic.pl
 3. Konkurs rozgrywany jest na stronach portalu DermaEstetic.pl
 4. Konkurs polega na wyłonieniu dwóch najlepszych haseł wymyślonych przez Internautów
 5. Każdy Uczestnik może nadesłać jedno hasło konkursowe.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 25.04.2014 do 09.05.2014 do północy.

Jury Konkursu

 1. Jury Konkursu stanowi: Redakcja DermaEstetic.pl oraz Holistic Clinic www.holisticclinic.pl
 2. Obrady Jury są tajne, a jego werdykt nie podlega cofnięciu.

Nagrody

 1. 1 miejsce – mezoterapia igłowa o wartości 500 zł oraz 2 miejsce Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej – SkinCeuticals o wartości 300 zł.

Postanowienia końcowe

 1. Redakcja zastrzega sobie w każdym czasie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny z zachowaniem praw nabytych Uczestników Konkursu.
 2. Nagrodę w postaci zabiegu należy wykonać w Klinice Holistic Clinic w Warszawie w terminie do 18 lipca 2014 r. Termin zabiegu zostanie ustalony po ogłoszeniu wyników.
 3. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./
 4. Jakakolwiek odpowiedzialność Portalu względem Uczestników lub osób trzecich jest wyłączona – z wyjątkiem tej przewidzianej bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
 5. Redakcja oraz Klinika Holistic Clinic zastrzega sobie prawo do opublikowania haseł zwycięzców konkursu.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 11.05.2014 roku na portalu DermaEstetic.pl

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Konkurs! Wygraj zabieg mezoterapii igłowej lub Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej – SkinCeuticals w klinice HOLISTIC Clinic!

Marzysz o zregenerowanej, gładkiej, nawilżonej i pełnej blasku skórze? To konkurs dla Ciebie! Nie zastanawiaj się tylko podejmij działanie!


Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Konkursie Internetowym – Wymyśl hasło: Holistic Clinic to….

Do wygrania jest:

 • 1 miejsce – Mezoterapia Igłowa o łączne wartości  500 zł
 • 2 miejsce – Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej – SkinCeuticals o łącznej wartości 300 zł


Co należy zrobić, aby wygrać ten fantastyczny zabieg?

Aby wygrać jeden bądź drugi zabieg, który będzie można wykonać u fundatora nagrody – w Klinice Holistic Clinic, w Warszawie należy wymyślić hasło, które będzie spójne z wizerunkiem Kliniki – Holistic Clinic to….

Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 hasło. Hasło nie może być dłuższe niż 1 zdanie.


Kilka słów o Klinice…

HOLISTIC Clinic to renomowana klinika, będąca prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia i pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Pacjenci kliniki otoczeni są KOMPLEKSOWĄ opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu laseroterapii, naturalnej medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia, ginekologii estetycznej, endokrynologii oraz wielu innych dziedzin.

Założycielem kliniki jest dr n. med. Krzysztof Gojdź, jedyny w Polsce certyfikowany lekarza a zarazem Wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine oraz American Academy of Anti-Aging Medicine.

Umiejętności kliniczne zdobywał w Stanach Zjednoczonych (Miami, Nowy Jork, Chicago, Las Vegas), na bliskim Wschodzie (Dubaj) oraz Azji (Singapur).

 

Poznaj nagrody, czyli na czym polegają zabiegi…

 • Mezoterapia igłowa

Przywróć skórze piękny i zdrowy wygląd! To najbardziej skuteczna metoda regeneracji skóry twarzy. Po zabiegu Twoja skóra będzie odżywiona, elastyczna, gładka, nawilżona, ujędrniona i rozświetlona, a zmarszczki zostaną skorygowane! Efekty natychmiastowe – już po 1 zabiegu!

Cena: 500 zł

 • Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej – SkinCeuticals

Wykorzystane w trakcie tego zabiegu techniki masażu ułatwiają wchłanianie substancji nawilżających. Zastosowane produkty: maska na bazie kwasu hialuronowego oraz serum Hydrating B5 odpowiednio nawilżają, odżywiają  oraz wspomagają regenerację skóry, co zapewnia poprawę funkcjonowania jej naturalnej bariery ochronnej, dzięki czemu jest nawodniona, elastyczna, wygładzona i odświeżona. Połączony z produktami nawilżającymi , zabieg ten opiera się na delikatnych gestach, które działają na mięśnie i krążenie krwi, aby odżywiać, rozluźnić i pobudzić skórę. Wykorzystując specyficzne techniki (wachlarze, uciskanie, oklepywanie, ugniatanie) , zabieg ten stanowi kompleksowy program dla skóry odwodnionej.

Czas zabiegu: 60 min, Cena 300 zł

 

Hasło konkursowe należy przesłać na adres  konkurs@dermaestetic.pl. W konkursie wezmą udział zgłoszenia wysłane w dniach od 25.04.2014 r. do 12.05.2014 r. do północy. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 maja 2014 r.

Konkurs trwa od 25.04.2014 do 12.05.2014 r.


Zasady konkursu:

 1. Należy polubić fan page Derma Estetic (adres znajdziesz Tutaj) lub Google+ (adres znajdziesz Tutaj) lub Instagram (adres znajdziesz Tutaj)
 2. Należy polubić fan page Holistic Clinic (adres znajdziesz Tutaj)
 3. Hasło konkursowe należy przesłać na adres konkurs@dermaestetic.pl wpisując nick bądź imię i nazwisko jakim się posługujecie na facebooku. Wiadomość zawierająca pełne informacje pomoże ustalić czy zostały spełnione warunki konkursu, o których mowa powyżej.
 4. Jeśli wiadomość mailowa nie będzie zawierała nicku bądź imienia i nazwiska z facebooka, taka osoba zostanie zdyskwalifikowana.
 5. Każdy Uczestnik może przesłać tylko i wyłącznie jedno hasło konkursowe. Hasło nie moze być dłuższe niż 1 zdanie. Większa ilość nadesłanych haseł oraz zdań spowoduje dyskwalifikację.
 6. Hasło konkursowe może być wysyłane tylko i wyłącznie na adres mailowy konkurs@dermaestetic.pl.
 7. Zwycięzca może wykorzystać nagrodę w postaci wybranego zabiegu do 18 lipca 2014 r w Klinice Holistic Clinic w Warszawie. Po tym czasie nagroda przepada. 
 8. Jedna osoba może wygrać tylko i wyłącznie jeden zabieg.

Życzymy powodzenia 🙂

Regulamin

 

Aktualizacja 14.05.2014

 

Drodzy, konkurs cieszył się niesamowitym zainteresowaniem w związku z tym został przedłużony o dwa dni – zakończył się 12 maja. Spłynęło bardzo dużo ciekawych i kreatywnych haseł. Wraz z fundatorem nagród Kliniką Holistic Clinic mieliśmy nie lada wyzwanie.

Oto zwycięzcy!

 • 1 miejsce – Mezoterapia Igłowa o łączne wartości  500 zł zajmuje Edyta Weiss

Hasło, jakie przesłała Edyta brzmi: Holistic Clinic to…. klinika stworzona z miłości do zdrowia, z podejścia do bezpieczeństwa i z pasji do doskonałości!

 

 • 2 miejsce – Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej – SkinCeuticals o łącznej wartości 300 zł zajmuje Monika Marchel

Hasło przesłane przez Monikę brzmi: Holistic Clinic to recepta na piękno, które kryjesz w sobie.


Serdecznie gratulujemy Paniom i życzymy udanych zabiegów 🙂 W celu umówienia wizyty należy się skontaktować bezpośrednio z Kliniką Holistic Clinic pod numerem telefonu:  22 100 62 26


Wszystkim niezmiernie dziękuję i zapraszam na portal.

 

zdj. mylasersource.com/skinceuticals-skin-care-line.php

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Derma Roller – do czego służy i jakie są jego zalety.

Mikronakłuwanie jest metodą stosowaną od lat w medycynie estetycznej. Udało się stworzyć urządzenie, które daje znakomite efekty przy czym nie wyłącza nas z życia codziennego. Czym jest dermo roller i jakie są jakiego zalety? 

derma roller urządzenie do użytku domowego

Co to jest Derma Roller i jak działa?

Mikronakłuwanie lub rolowanie jest metodą, która stymuluje proces gojenia, wywołany mikronakłuciem, dzięki czemu zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny w efekcie usuwa drobne linie, redukuje zmarszczki, blizny i rozstępy. Ta technika jest również stosowana w celu poprawy tekstury skóry i zmniejszenia porów. Efektywne wprowadzanie składników aktywnych w głąb skóry przy wysokim stopniu absorpcji powoduje, że mikroiniekcja jest stosowana do leczenia nadmiernej pigmentacji (brązowe plamy), aktywnego trądziku i łysienia. Urządzenia do mikroiniekcji to przede wszystkim derma roller i stempel. Oba przyrządy mają określoną liczbę cienkich i ostrych igiełek. Igiełki tworzą w skórze mikroskopijne otworki, które otwierają ścieżki łatwego i szybkiego dostarczania substancji aktywnych, zawartych w koktajlach medycznych i kosmeceutykach, w głąb skóry. Mikrouszkodzenia aktywują proces gojenia, który inicjuje zwiększoną produkcję nowego kolagenu i elastyny – skóra staje się grubsza, napięta i odmłodzona.

Długość igieł i częstotliwość zabiegów

 • Jak wybrać odpowiednią długość igieł i rodzaj koktajlu

Naskórek jest najbardziej zewnętrzną częścią skóry, która stanowi główną barierę. Chroni ona  przed niekorzystnymi czynnikami środowiska. Najcieńszy naskórek znajduje się w okolicach oczu – ma 0,05 mm, z kolei najgrubszy na opuszkach palców i piętach – 1,5 mm.

Do użytku domowego stosujemy igły o długości 0,25 mm. Dzięki takiej długości nie powinno dojść do jakiegokolwiek krwawienia. Zabiegi przy użyciu derma rollera lub stempa powinniśmy wykonywać co 2-3 dni.

Podczas zabiegów profesjonalnych stosujemy igły 0,5 mm 1,0 mm. Podczas takiego zabiegu może, ale nie musi dojść do delikatnego krwawienia. Między zabiegami powinniśmy robić tygodniowe przerwy.

Igły po kilku zabiegach z pewnością zaczną się tępić. Zależy to od tego, jak często rolujemy, jak długie są igły oraz jak duża jest powierzchnia zabiegu. Należy pamiętać by roller lub głowicę wymienić w momencie gdy nie wkłuwa się łatwo w skórę.

Jak wygląda mikronakłuwanie w domu

 • Przygotuj swój roller

Przed każdym domowym zabiegiem oraz od razu po jego zakończeniu powinniśmy dokładnie zdezynfekować nasz roller. Można to zrobić za pomocą 75% roztworu etanolu bądź za pomocą specjalnego płynu do dezynfekcji, który można zakupić w Aptece, np. Octenisep.

 • Bardzo dokładnie oczyść skórę

Podczas wykonywania zabiegu na twarz powinniśmy bardzo dokładnie oczyścić naszą skórę preparatem do demakijażu. Następnie opłucz skórę wodą i dokładnie wytrzyj delikatną chusteczką.

 • Możesz rozpocząć mikronakłuwanie

By mikronakłuwanie przyniosło pożądany efekt powinniśmy wykonywać 2-4 przejazdy rollerem w jednym miejscu. Początkowo ruchy pionowe następnie poziome, a na koniec ukośne. Powinniśmy pamiętać by utrzymać jednakowy, średnio intensywny nacisk na naszą skórę. Rollowanie powinno odbywać się ok. 3 minuty aż wszystkie miejsca będą dokładnie i równomiernie nakłute. Możemy początkowo na skórę nałożyć ulubionym serum by efekt był jeszcze lepszy.

 • Na koniec nałóż kosmetyk

Po zakończeniu domowego zabiegu zaaplikuj na twarz ulubiony krem, który nakładasz na dzień lub na noc (nie może być zbyt tłusty). Możesz również zaaplikować preparat, który zostanie Ci polecony przez lekarza dermatologa.

Co daje mikronakłuwanie?

Mikronakłuwanie dwa spektakularne efekty:

 • Ujędrnianie skóry

Zabieg indukuje syntezę nowego kolagenu, dzięki uruchomienia procesu gojenia ran powstałych podczas mikronakłuć. Jest to naturalny proces. Skóra otrzymuje sygnał: regeneruj się jak najszybciej. Czynniki wzrostu stymulują aktywność fibroblastów, które to są odpowiedzialne za produkcję koleganu i elastyny.

 • Zwiększenie efektu stosowanych kosmetyków

Mikronakłuwanie zwiększa penetrację składników zawartych w kosmetykach, które są aplikowane podczas domowego zabiegu. Dzieje się to dzięki, mikrokanalikom, które powstają podczas mikronakłuć. Dzięki nim składniki aktywne penetrują wgłąb skóry pokonując barierę warstwy rogowej naskórka.

Jak są przeciwwskazania do rollowania?

 • Podrażnienia oraz stany zapalne skór, uszkodzenia skóry (w tym rany)
 • Trądzik młodzieńczy oraz różowaty
 • Stany alergiczne skóry
 • Opryszczka
 • Łuszczyca
 • Egzema
 • Włókniaki

Oczywiście przeciwwskazania dotyczą wyłącznie miejsc poddawanych zabiegowi.

Co jeszcze powinnaś wiedzieć o Derma Roller?

 • Od razu po zabiegu przez ok. 30-60 minut możemy odczuwać pieczenie skóry. Jest ona zaczerwieniona oraz bardzo wrażliwa. Taki dyskomfort mija najpóźniej po 2 dniach.
 • Bezpośrednio po zabiegu należy unikać wysokich temperatur – unikaj sauny oraz kąpieli słonecznych.
 • Przez ok. 5-7 dni nie można wykonywać peelingów: chemicznych, enzymatycznych czy też mechanicznych.
 • Roller bądź głowicę powinniśmy wymieniać po 3-6 miesiącach.

Jak często wykonywać domowe nakłuwanie?

Zazwyczaj jest to 1-3 zabiegi w tygodniu.

Przykłady rollerów

 

Mezoroller DMN marki Yonelle, cena 90 zł.

Dostępny na stronie www.yonelle.pl – link do urządzenia TU

Roll-CIT, czyli roller kosmetyczny marki Environ, cena 495 zł.

Urządzenie zaprojektowane przez światowej sławy chirurga plastycznego dr Desmonda Fernandesa.

Dostępny na stronie – link dostępny do strony TU

Roller kosmetyczny Gold Roll-CIT firmy Environ to luksusowy produkt. Cena 1295 zł.

Dostępny na stronie – link dostępny do strony TU

Czy ktoś z Was używa tego urządzenia? Jakie macie doświadczenia?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana