Konkurs! Odkryj piękno naturalnych brwi i wygraj RevitaBrow Advanced o wartości 280 zł. Regulamin

Celem Konkursu  jest odpowiedź na krótkie pytanie konkursowe, w którym należy przekonać dlaczego to Ty powinieneś wygrać odżywkę do brwi RevitaBrow Advanced o wartości 280 zł

 

Użyte określenia

 1. Redakcja – Redakcja Portalu DermaEstetic.pl, prezentowanego w sieci pod adresem www.dermaestetic.pl
 2. Sponsor: Redakcja Portalu DermaEstetic.pl, prezentowanego w sieci pod adresem www.dermaestetic.pl
 3. Konkurs – Konkurs Internetowy organizowany na stronie Portalu DermaEstetic.pl pod adresem www.dermaestetic.pl
 4. Uczestnik – Każdy Użytkowniki Portalu
 5. Prace – Odpowiedź na pytanie konkursowe i umieszczenie jej w komentarzu na stronie z postem konkursowym pod adresem www.dermaestetic.pl
 6. Użytkownik – Każdy Internauta korzystający z Portalu DermaEstetic.pl

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu jest Redakcja Portalu DermaEstetic.pl
 2. Fundatorem nagrody jest Portal www.dermaestetic.pl
 3. Konkurs rozgrywany jest na stronach portalu DermaEstetic.pl
 4. Konkurs polega na prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
 5. Każdy Uczestnik może udzielić tylko i wyłącznie jednej wypowiedzi konkursowej, większa ilość powoduje dyskwalifikację. 

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 12.11.2013 do 26.11.2013, do północy.

Jury Konkursu

 1. Jury Konkursu stanowi: Redakcja DermaEstetic.pl
 2. Obrady Jury są tajne, a jego werdykt nie podlega cofnięciu.

Nagrody

 1. Odżywka do brwi RevitaBrow Advanced o wartości 280 zł

Postanowienia końcowe

 1. 1. Redakcja zastrzega sobie w każdym czasie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny z zachowaniem praw nabytych Uczestników Konkursu.
 2. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzcy przez organizatora nagrody w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzcy.
 3. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./
 4. Jakakolwiek odpowiedzialność Portalu względem Uczestników lub osób trzecich jest wyłączona – z wyjątkiem tej przewidzianej bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
 5. Redakcja zastrzega sobie prawo do opublikowania treści odpowiedzi zwycięzcy konkursu.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28.11.2013 roku na portalu DermaEstetic.pl

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Wielkie otwarcie salonu Kryolan City w Warszawie przy ulicy Pięknej.

W sobotę 26 października 2013 roku miało miejsce otwarcie salonu Kryolan City Warszawa. Tego dnia ulica Piękna 58 była oblężona przez zaproszonych na to wydarzenie gości.

salon Kryolan tuż przed otwarciem

otwarcie salonu Kryolan, ul. Piękna 58

otwarcie salonu Kryolan, ul. Piękna 58

Firma Kryolan City Warszawa jest wyłącznym importerem oraz oficjalnym przedstawicielem firmy KRYOLAN GmbH w Polsce. Firma Kryolan GmbH jest uznawana za wiodącą firmę w świecie, w dziedzinie produkcji kosmetyków kolorowych, pielęgnacyjnych oraz środków charakteryzatorskich. Naukowcy firmy Kryolan przy współpracy z najlepszymi dermatologami w taki sposób dobrali składniki by kosmetyki mogły być stosowane na różnego rodzaju skórę.

Salon Kryolan jest naprawdę niesamowity. Duże, przestronne i bardzo estetyczne wnętrze sprawia, że chcemy tam przebywać.

salon Kryolan, ul. Piękna 58

Na półkach można znaleźć produkty do charakteryzacji teatralnej oraz do otrzymania efektów specjalnych w filmie, telewizji bądź teatrze. Kosmetyki do pielęgnacji takie jak toniki, kremy, balsamy. Kosmetyki kolorowe: konturówki, cienie do powiek w gigantycznie dużej palecie odcieni, błyszczyki oraz pomadki do ust, podkłady do twarzy, korektory, pudry czy róże do policzków, tusze do rzęs  a także lakiery do paznokci. To idealne miejsce jeśli szukacie peruk, masek karnawałowych, sztucznych wąsów, bokobrodów, włosów.

Zresztą sami zobaczcie! Ja ze swojej strony mogę jedynie polecić Wam to miejsce i wypróbowanie tych fantastycznych kosmetyków.

kosmetyki kolorowe Kryolan

paleta cieni Kryolan

lakiery do paznokci Kryolan

błyszczyki i pomadki do ust Kryolan

pędzle Kryolan

Podczas otwarcia salonu można było z bliska przyjrzeć się pracy charakteryzatorów i makijażystów.

 

 

 

 


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ekspresja piękna, czyli liftingująca linia peptydowa Liftango R – spotkanie prasowe.

16 października 2013 r. firma Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics zaprosiła dziennikarzy do restauracji Akademia w Warszawie na konferencję prasową, podczas której zaprezentowano nowość – liftingującą linię peptydową LIFTANGO R z zastosowaniem najnowszych metod fotodynamicznych.


tango argentino Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak

Spotkanie prasowe miało miejsce w restauracji Akademia mieszącej się na warszawskim Mokotowie. We wnętrzach eleganckiej dwupoziomowej restauracji spotkanie rozpoczęto od pokazu pełnego ekspresji tanga argentino i towarzyskiego. Pokaz tańca zaprezentowała para wicemistrzów Polski, finalistów mistrzostw świata i zwycięzców prestiżowych turniejów tanecznych – Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak.

tango towarzyskie Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak

Na spotkanie zostali zaproszeni Eksperci, którzy przybliżyli przybyłym gościom innowacyjne rozwiązania jakie zostały zastosowane w linii Liftango R. Profesor Romuald Olszański, skądinąd przesympatyczny człowiek pełen poczucia humoru i dystansu do swojej osoby, przedstawił metody fotodynamiczne w medycynie estetycznej. Z kolei dr Zbigniew Dąbrowiecki opowiedział o peptydach i składnikach fotoaktywnych w najnowszych technologiach odmładzania.

spotkanie prasowe Liftango R

Mieliśmy również okazję zapoznać się z pełną ofertą firmy.

spotkanie prasowe Liftango R

Liftingująca linia Liftango R to nowa ekspresyjna, dynamiczna i pełna elegancji linia pielęgnacyjna, która jest przeznaczona do każdego typu skóry, z naciskiem na skórę wiotką, dojrzałą i ze zmarszczkami. Linia zawiera preparaty liftingujące i modelujące architekturę włókien sprężystych z zaawansowaną technologią peptydów najnowszej generacji. W preparacie do pielęgnacji powiek i konturu oka zastosowano rewolucyjny składnik aktywny – Beautifeye TM, inspirowany najnowszymi badaniami z zakresu medycyny estetycznej.

linia Liftango R

restauracja Akademia

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana