Wymodeluj swój brzuch.

Kosmetyki, dieta czy ćwiczenia? Jeżeli żaden z tych sposobów nie zdołał uporać się z tkanką tłuszczową na brzuchu, to znak, że najwyższy czas sięgnąć po innowacyjne metody. W bezpowrotnym rozprawieniu się ze słynną „oponką” i boczkami pomoże nam bipolarny prąd RF.


U kobiet zbędne kilogramy niestety dosyć szybko odkładają się w okolicach brzucha, stając się ich zmorą oraz przyczyną wielu kompleksów. Przez nieestetycznie fałdki łatwo zrezygnować z dopasowanych części garderoby, a zwykłe wyjście na basen staje się koszmarem. Nic więc dziwnego, że chwytamy się różnych sposobów, żeby wyszczuplić talię i brzuch. W dobie rozwoju medycyny estetycznej mamy do wyboru wiele zabiegów modelujących ciało. Wśród nowoczesnych technik pozwalających na redukcję tkanki tłuszczowej wykorzystuje się działanie m.in. fal ultradźwiękowych, kriolizy czy przegrzania. Ostatnia z wymienionych metod jest obecnie gorącą nowością, która zapewnia natychmiastowe efekty. Na czym dokładnie polegają tego rodzaju zabiegi?

Nowa metoda, czyli zdecydowanie lepsze rezultaty

Działanie prądu RF, mające na celu zniszczenie komórek za pomocą wysokiej temperatury, jest zależne od czasu grzania oraz temperatury, jaką osiągnie sama tkanka w trakcie przeprowadzania procedury. Dla uzyskania maksymalnej skuteczności w nowej generacji aparatów wprowadzono więc wyższą moc grzania.

 Urządzenie VelaShape III posiada moc najwyższą wśród dostępnych na rynku aparatów do modelowania sylwetki, dzięki czemu możliwe jest podgrzanie tkanki tłuszczowej do odpowiedniej temperatury w całym przekroju, nawet tej położonej głęboko wyjaśnia Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL.

Nowa procedura zabiegowa „Stacking Mode” polega na wielokrotnym punktowym grzaniu obszaru ciała poddanemu zabiegowi.W wolniej chłodzącej się tkance tłuszczowej kumuluje się ciepło selektywnie niszczące adipocyty, które po zakończeniu procesu grzania zostają w sposób naturalny wydalone przez organizm – dodaje ekspert. W praktyce oznacza to tyle, że raz uszkodzona komórka nie ma już szansy na odbudowanie się.

Bezboleśnie, bezpiecznie i co najważniejsze bez efektu jo-jo

Mimo wykorzystania wysokich parametrów zabieg wykonany za pomocą aparatu VelaShape III  jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.

W procesie grzania żadne inne tkanki nie zostają uszkodzone, a ciągła kontrola wartości emitowanej energii pozwala uniknąć przedawkowania. Przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa zabieg nie traci nic ze swojej skuteczności. Aby pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, wystarczy tylko jedna wizyta w gabinecie – mówi ekspert firmy SHAR-POL

specjalizującej się w innowacyjnych systemach dla medycyny estetycznej. Pierwsze efekty widoczne są po upływie ok. 8 tygodni od momentu przeprowadzenia kuracji (średnio obwód ciała możemy zredukować od 2 do 7 cm). Co ważne, nie grozi nam efekt jo-jo. Procedurę można wykonać na dowolnym obszarze ciała – nawet na twarzy. Przed zabiegiem lekarz dobiera odpowiedni aplikator, za pomocą którego przeprowadzi kurację. Modelowanie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała, np. z brzucha. Komfortowe zabiegi modelujące dedykuje się również wszystkim młodym mamom, które mają problemy z uzyskaniem zgrabnej sylwetki po ciąży. Poza zmniejszeniem obwodu poprawia się wyraźnie także stan skóry. Wówczas nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się szczupłym i atrakcyjnym brzuchem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Twój codzienny rytuał piękna. Spotkanie w Skin Clinic Med & Beauty

17 października 2013 roku portal Derma Estetic miał przyjemność uczestniczyć w spotkaniu pt: „Twój codzienny rytuał piękna”, które odbyło się w luksusowych wnętrzach Kliniki Skin Clinic przy ulicy Żaryna 7 w Warszawie.

Skin Clinic Żaryna 7 Warszawa

W Klinice Skin Clinic możemy skorzystać z różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W ofercie możemy znaleźć zabiegi upiększające, odmładzające, modelujące sylwetkę, a także zabiegi odprężające czy regenerujące zabiegi SPA.

 

Mimo, że wnętrza Skin Clinic są bardzo luksusowe czujemy się w nich bardzo dobrze dzięki przyjaznej atmosferze, która w niej panuje. Każda kobieta, ale także i mężczyzna odda swe ciało w ręce profesjonalistów, a także wyciszy się i zrelaksuje.

Na początku spotkania dowiedzieliśmy się na temat Kolagenu, czyli Eliksiru Młodości. Czy wiecie, że białka kolagenowe stanowią około 30% wszystkich białek znajdujących się w organizmie i 70% w skórze? Dodatkowo głównym działaniem kolagenu jest zdolność do utrzymywania wody co ma wpływ na elastyczność skóry. Hydrolizat kolagenowy stosowany w żywieniu, napojach czy suplementach diety dzięki swojej formie łatwo ulegają trawieniu w przeciwieństwie do kolagenu naturalnego, przez co uważany jest za całkowicie bezpieczny również dla kobiet w ciąży. Zaprezentowana została voda kolagenowa jako propozycja dla osób, które pragną w naturalny sposób zachować piękno i młodość na dłużej.


Voda kolagenowa:

 • Pierwsza w Polsce woda źródlana z kolagenem,
 • Wzbogacona o witaminę C i smak granatu,
 • Naturalna kuracja kolagenowa,
 • Polska premiera w marcu 2013

Następnie została zaprezentowana firma Skin Ceuticals, która posiada szeroki wachlarz kosmetyków. Po kosmetyki firmy Skin Ceuticals sięgają takie gwiazdy jak Madonna, Jessica Alba, Demi Moore, Kate Moss czy Naomi Campbell, z Polski Natalia Jaroszewska, która się do tego przyznała podczas spotkania. Mogliśmy się dowiedzieć co to jest stres oksydacyjny oraz co to jest ochrona antyoksydacyjna skóry. Można było skorzystać z badania skóry za pomocą specjalnej aparatury oraz spotkać się z kosmetologiem, który krok po kroku przeanalizował stan skóry i zalecał odpowiednią pielęgnację, dostosowaną do typu oraz stanu skóry.

Skin Ceuticals

Na koniec miałam przyjemność zobaczyć najnowszą kolekcję Natalii Jaroszewskiej. Tego dnia kolekcja po raz pierwszy ujrzało światło dzienne. Tym bardziej było to bardzo miłe, gdyż mieliśmy okazję zobaczyliśmy ją jako pierwsi jeszcze przed rozpoczynającym się Fashion Week w Łodzi podczas którego Natalia miała swój pokaz.

Natalia Jaroszewska

To był naprawdę bardzo udany wieczór, był to wieczór dla ducha i ciała.
Fot. Jacek WaszkiewiczDodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

JTC (Join the Club): nowa kolekcja marki Xerjoff w Perfumeriach Quality Missala

Na półkach Perfumerii Quality pojawiły się nowe zapachy Xerjoff. JTC to najnowsza, siódma już kolekcja tej marki, słynącej nie tylko z doskonałych kompozycji, ale także nietuzinkowych flakonów i opakowań. Swoją najświeższą serią Xerjoff zaprasza do klubu: Join the Club!

 

Kolekcja JTC (Join The Club), perfumeria Quality

Kolekcja JTC (Join The Club) to dziesięć oryginalnych kreacji stanowiących wstęp do ekscytującej podróży do ekskluzywnego świata klubów, zrzeszających osoby, dla których wyjątkowość i wyrafinowanie to nieodzowne elementy codziennego życia.

Sergio Momo, właściciel marki Xerjoff, tworząc zapachy JTC w każdym z nich przywołał atmosferę innego luksusowego klubu, w którym spotykają się osoby zafascynowane modą (Fatal Charme), jazzem (Kind of Blue), podróżami (Ivory Route), teatrem (Marquee), medytacją (Shunkoin), poezją (More than Words) lub wspólną degustacją cygar (Comandante!), a także uprawiające różne sporty: żeglarstwo (40 Knots), grę w golfa (Birdie) czy jeździectwo (Ascot Moon). To zapachy dla pasjonatów, a jednocześnie miłośników komfortu i elitarnej rozrywki na najwyższym poziomie. 

W kompozycjach kolekcji JTC nie liczą się nuty, akordy i nazwiska kreatorów. Na pierwszy plan wysuwa się sam zapach oraz emocje, jakie wywołuje. Każdy z nich staje się swoistym olfaktorycznym kodem, który bez trudu pozwoli odnaleźć się osobom ożywianym przez te same pasje, by dzielić swoje zainteresowania. To nowatorskie i bardzo oryginalne podejście do zapachów.

W Perfumeriach Quality jest już pełna kolekcja dziesięciu kompozycji składających się na Join the Club. Każda z nich jest inna, każda doskonała, a tym, co je łączy jest hołd dla mocy, z jaką pasja potrafi rozjaśnić życie i nadać mu głębszy sens:

 

 • Fatal Charmedla osób, które uważają, że modny styl to wyższy stopień elegancji i przepychu
 • 40 Knots zapach śródziemnomorskiego wybrzeża z mieszanką aromatów, kolorów, dźwięków i smaków
 • Ascot Moon uosobienie sportu, w którym indywidualizm godzi się ze zdrowym współzawodnictwem
 • Kind of Blue najczystszy destylat sztuki jazzu
 • Birdie oaza ciszy i spokoju pola golfowego, gdzie nie ma wstępu nic co zakłócając tę równowagę
 • Comandante!esencja przywołująca przyjemny rytuał wyważonych i precyzyjnych gestów
 • Ivory Routedla podróżników, dla których każda droga jest przygodą
 • Marqueewieczorny spacer wśród świateł West Endu i Broadway ‘u
 • Shunkoinmagiczny, pełen zadumy pejzaż, namalowany delikatnymi, pastelowymi kolorami
 • More than Wordsliryka bezkresnych myśli, zdolnych materializować uczucia

 

Projekt JTC to nie tylko perfumy. Marka Xerjoff do każdego flakonu dołączyła numer seryjny, który odpowiada numerowi karty członkowskiej JTC. Z pomocą tej karty każda osoba może dołączyć do klubu poprzez stronę internetową, gdzie znajdzie wiele informacji poświęconych, m.in. ekskluzywnym wydarzeniom, tematycznie związanych z danym klubem.

Pełna kolekcja Join the Club dostępna jest we wszystkich Perfumeriach Quality (Warszawa, Wrocław, Poznań, Opole, Toruń).

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana