Reprezentacja Idealnego Ciała – Duo terapia antycellulitowa

Niemal każda kobieta, przynajmniej raz dziennie, zastanawia się nad kondycją i wyglądem swojego ciała. W zasadzie każda, bez względu na kształt sylwetki, myśli o możliwościach doskonalenia siebie w aspekcie pielęgnacyjnym.   I wreszcie, większość kobiet zetknęła się z problem cellulitu. Na rynku istnieje wiele urządzeń i kosmetyków koncentrujących swoje działanie na minimalizacji, bądź likwidacji wszelkich objawów cellulitu. Jak wybrać najskuteczniejsze, zaprojektowane nie tylko do usunięcia tego popularnego problemu estetycznego nie tracąc z horyzontu innych właściwości, gwarantujących całościową pielęgnację ciała?

jak usunąć cellulit

Wychodząc naprzeciw naturalnym predyspozycjom w dążeniu do doskonałości –   kwestia cellulitu nie jest już problemem w świetle zaawansowanej, dwuwektorowej terapii wykonywanej na DXtwin oraz Reaction.

Wektor pielęgnacji DXtwin to przeniesienie, udoskonalenie oraz skondensowanie ruchów masażysty w postaci precyzyjnej i unikalnej technologii. Inaczej mówiąc DXtwin to urządzenie wytwarzające ruchy masażu antycellulitowego dokładnie i bezbłędnie docierającego do miejsc najbardziej tego potrzebujących. Utrzymanie ciągłego i jednostajnego nacisku powoduje, że technologia DXtwinlikwiduje wszelkie niedoskonałości naszego ciała, przywracając widoczną sprężystość i gładkość.

Wektor pielęgnacji Reaction natomiast to najnowocześniejsza technologia, w przestrzeni medycyny estetycznej, przeznaczona do zaawansowanych zabiegów twarzy, szyi i ciała. Umożliwia przeprowadzenie terapii koncentrujących swoje działanie na poprawie i modelowaniu owalu, napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek twarzy oraz kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu z jednoczesną poprawą jędrności skóry i funkcjonowania układu krążenia. Uchwycony pomiędzy dwiema bipolarnymi elektrodami fałd skórny zostaje poddany działaniu fali radio-elektromagnetycznej o odpowiedniej częstotliwości oraz mocy energii. Podgrzanie włókien kolagenu do temperatury 40-60°C, gwarantuje osiągnięcie optymalnych rezultatów terapii. Działanie ciepła fali o częstotliwości radiowej powoduje wzmocnienie skóry, poprzez intensywne pobudzenie fibroblastów w skórze służących do produkcji kolagenu i elastyny. Ścianki komórkowe zostają wzmocnione i dzięki temu są bardziej odporne na napór komórek tłuszczowych co łącznie ze stymulacją lipolizy doprowadza do ograniczenia cellulitu.

Propozycja duo skuteczności to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących realnych rezultatów w kształtowaniu sylwetki swojego ciała oraz długotrwałej likwidacji cellulitu. Duo terapia antycellulitowa oparta na urządzeniach DXtwin oraz Reaction jest zaawansowaną formą pielęgnacji gabinetowej, która – pod okiem eksperta – przynosi doskonałe rezultaty.

www.novagroup.pl

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Trójwymiarowa kuracja dla Twojego Piękna

Zaplanowanie skutecznej, właściwie dobranej pielęgnacji twarzy i ciała wymaga skoncentrowania uwagi na niedoskonałościach, które – poddane wczesnej i precyzyjnej terapii – mogą zostać szybko wyeliminowane. Trójwymiarowa kuracja to specjalnie przygotowany program odnowy. Jego działaniu poddane jest całe ciało oraz twarz, od najgłębszych tkanek skóry – działając na poziomie skóry właściwej i tkanki podskórnej do zewnętrznej warstwy – by w końcowym etapie odsłonić idealnie gładką skórę.

mini trój wymiar

Krok 1. Realizacja Marzeń o Nieskazitelnej Teksturze Skóry z DX TWIN

Niemal każda z nas, bez względu na kształt sylwetki, myśli o możliwościach udoskonalenia swojego ciała. I pewnie większość z nas zetknęła się z problem cellulitu. Wychodząc na przeciw naturalnym predyspozycjom w dążeniu do doskonałości – kwestia cellulitu nie jest już problemem, w świetle zaawansowanej terapii, wykonywanej na DX Twin. DX Twin to przeniesienie, udoskonalenie oraz skondensowanie ruchów masażysty w postaci dokładnej i nieomylnej technologii. Urządzenie, wytwarzające ruchy masażu antycellulitowego, precyzyjnie i bezbłędnie dociera do miejsc najbardziej tego potrzebujących. Utrzymanie ciągłego i jednostajnego nacisku powoduje, że technologia DX Twin likwiduje wszelkie niedoskonałości ciała.

 

Krok 2. Perfekcyjna Reakcja na procesy starzenia z technologią REACTION

Dx Twin usprawnił przemianę materii, wyeliminował toksyny z Twojego organizmu i raz na zawsze zlikwidował problem pomarańczowej skórki? Czas na krok drugi! Wyprasowanie zmarszczek, „zagnieceń” i wszystkich „wgłębień”, które spędzają Ci sen z powiek. Reaction to urządzenie do zabiegów mających na celu poprawę jędrności i likwidację zmarszczek, z najdelikatniejszych obszarów takich jak: szyja, dekolt czy bliska okolica oka! Już po pierwszym zabiegu skóra szyi i dekoltu jest napięta, wygładzona oraz pozbawiona toksyn. Dzięki temu skóra nabiera wyjątkowej gładkości oraz sprężystości.

mediostar 

Krok 3. Gładka skóra, dzięki najnowszemu laserowi MEDIOSTAR NEXT

Niekończący się koszmar odrastających włosów na twarzy i ciele? Zapomnij o bolesnym wosku i niehigienicznej maszynce! Do pełni szczęścia, idealnej sylwetki i gładkiej twarzy, dzieli Cię już tylko jeden krok! Teraz, niezależnie od pory roku, karnacji czy koloru włosa pozbędziesz się zbędnego owłosienia szybko, bez bólu i NA ZAWSZE za pomocą pierwszego na świecie lasera diodowego Mediostar Next z technologią Smooth Pulse.

www.novagroup.pl

 

artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Nowa gama rewolucyjnych wypełniaczy TEOSYAL® RHA już w Polsce

Każdego dnia, kiedy się uśmiechamy, mówimy, ziewamy, mrugamy… unosimy czoło, ściągamy brwi, marszczymy nos, rozciągamy usta – nasza twarz jest w nieustannym ruchu, codziennie wykonując nawet kilka tysięcy mikroekspresji! Aby po wstrzyknięciu kwasu ta bogata mimika została zachowana, a efekt wygładzenia był widoczny, potrzeba naprawdę zaawansowanych technologicznie preparatów.

jaki wypełniacz by nie mieć efektu maski 

Firma TEOXANE Laboratories, prekursor w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań na rynku medycyny estetycznej, uzupełnia swoją ofertę preparatów TEOSYAL – żeli na bazie kwasu hialuronowego – o nową, innowacyjną gamę produktów dedykowanych poprawie kondycji skóry w najbardziej dynamicznych obszarach twarzy.

wypełnianie ust

TEOSYAL® RHA 1, 2, 3 i 4 to wypełniacze stworzone z myślą o zachowaniu naturalnej mimiki i ekspresji twarzy. Przeznaczone są szczególnie do okolicy ust, oczu, czoła czy policzków. Na czym polega ich rewolucyjna moc? To zasługa nowatorskiej metody sieciowania, zastosowanej w procesie produkcji.

RHA_8

Metoda dynamicznej reologii

Aby zrozumieć, jakimi cechami powinien odznaczać się wysokiej jakości kwas hialuronowy (HA), powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat sposobu jego powstawania. Naturalny HA (hialuronic acid) składa się z bardzo długich łańcuchów kwasu. W warunkach laboratoryjnych te długie łańcuchy ulegają degradacji. Dlatego – aby stworzyć spełniający oczekiwania pacjentów, spoisty i trwały żel – konieczne jest uzupełnienie go w procesie produkcji o duże ilości substancji sieciującej, np. BDDE. Proces ten powoduje jednak usztywnienie struktury kwasu oraz utratę przez niego właściwości wiskoelastycznych (im wyższa masa cząsteczkowa i długość łańcucha, tym większa elastyczność substancji).

Aby temu zapobiec TEOXANE Laboratories wraz z naukowcami z Uniwersytetu w Grenoble opracowało unikalną metodę sieciowania. Opatentowana metoda „SIECI UTRWALONEJ” pozwala, na zachowanie naturalnie długich łańcuchów HA oraz naturalnych mobilnych wiązań, które tworzą się między łańcuchami kwasu.

Dzięki tej metodzie do utworzenia usieciowanego HA wykorzystuje się bardzo małe ilości BDDE, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych właściwości dynamicznych żelu. W ten sposób udało się stworzyć niezwykle rozciągliwy żel, odporny na nacisk (np. podczas snu) oraz działanie czynników zewnętrznych.

RHA_14

TEOSYAL® RHA to pierwszy tak sprężysty preparat dostępny na polskim rynku. Dzięki swoim właściwościom – pełnej integracji z tkanką – jest niewyczuwalny i świetnie sprawdza się na ruchomych obszarach twarzy, gwarantując naturalny i długotrwały efekt. Warty polecenia wszystkim osobom, które pragną wyglądać i czuć się młodo, nie rezygnując z naturalnej ekspresji twarzy.

Wyłącznym dystrybutorem TEOSYAL® RHA w Polsce jest firma NewDerm Sp. z o. o., newderm@newderm.pl, 22 616 04 20, www.newderm.pl.

Więcej informacji na stronach: www.newderm.pl/kwas-rha-tm i www.vimeo.com/125813622

 

artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana