Relift by Reaction- Prechirurgiczny lifting twarzy – Nowoczesna Reakcja na procesy starzenia

Czy zachowanie młodzieńczej witalności musi wiązać się z cierpieniem? Pytanie tego typu pojawia się niemalże nieustannie w świetle popularnej dziś tematyki medycyny estetycznej . Często myślimy o poprawie swojego wyglądu, ale czy jesteśmy gotowe na operację plastyczną? Na szczęście współczesna technologia pozytywnie nas zaskakuje coraz to nowymi urządzeniami, będącymi gwarantem sprawdzonej nie inwazyjnej formy doskonalenia naszego wyglądu.

Reaction treatment - face

Jeżeli nie jesteś gotowa na podjęcie decyzji o operacji plastycznej, albo najzwyczajniej w świecie tego typu rozwiązanie jest sprzeczne z Twoim światopoglądem, wizją siebie – a pragniesz wyglądać po prostu lepiej to masz ku temu sposobność. Nieinwazyjna metoda na gładką twarz, szyję i dekolt jest nie tylko realna, ale i totalnie bezpieczna i dostępna.

W zaledwie 4 tygodnie, dzięki systematycznej terapii Reaction, zmienisz się tak jak tego pragniesz. Inaczej mówiąc – odkryjesz swoją nową twarz.. Wypróbuj bezbolesny zabieg prechirurgicznego liftingu Relift by Reaction. Nareszcie i w Polsce pojawiło się urządzenie dedykowane do zabiegów poprawiających jędrność skóry i redukcji zmarszczek również w bliskiej okolicy oka czy na szyi. Urządzenie Reaction oparte na izraelskiej technologii CORE już po pierwszym „ostrzyknięciu” widocznie poprawia napięcie a w zaledwie 4 tygodnie pozbywa się wszystkich zmarszczek.

Jak działa Reaction?

white reaction_isolated-Przede wszystkim umożliwia przeprowadzenie terapii koncentrujących swoje działanie na poprawie i modelowaniu owalu napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek twarzy oraz kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu z jednoczesną poprawą jędrności skóry i funkcjonowania układu krążenia. Uchwycony, pomiędzy dwiema bipolarnymi elektrodami fałd skórny zostaje poddany działaniu fali radio-elektromagnetycznej o odpowiedniej częstotliwości oraz mocy energii. Podgrzanie włókien kolagenu do temperatury 40-60°C, gwarantuje osiągnięcie optymalnych rezultatów terapii. Działanie ciepła fali o częstotliwości radiowej powoduje wzmocnienie skóry, poprzez intensywne pobudzenie fibroblastów w skórze służących do produkcji kolagenu i elastyny.

Konkluzja! Zapobiegaj zamiast ingerować – o kondycji skóry warto pomyśleć odpowiednio wcześnie. Należy pamiętać, że pielęgnacja okolic szyi jest tak samo ważna jak pielęgnacja skóry twarzy czy oczu. Wystarczy jeden zabieg Relift by Reaction aby zatrzymać pędzący czas i cieszyć się wyglądem, który nam jest właściwe przeznaczony.

Czas trwania/Cena:

Twarz: 40 min /600 pln ; Szyja: 20 min /400 pln ; Dekolt: 30 min /400 pln

www.novagroup.pl

 

artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Jak często powinnyśmy zmieniać kremy do twarzy i pod oczy?

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad rotacją kremów w Twojej kosmetyczce? Co jest korzystniejsze dla skóry twarzy – systematyczne zmienianie produktów pielęgnacyjnych, czy może zdecydowane trwanie przy jednym, sprawdzonym? Rozwiążmy wspólnie tę zagadkę!

jak często zmieniać kremy do twarzy i pod oczy

Zwykle działamy tak, iż znalazłszy swój ulubiony, idealnie dopasowany do naszych potrzeb krem trzymamy się go kurczowo i nie chcemy zamienić go na żaden inny. Poszukiwania często bywają żmudne i długie, dlatego gdy odkryjemy wreszcie ten odpowiedni kosmetyk, oddychamy z ulgą i z radością kupujemy kolejne opakowania tego samego produktu. Warto jednak zadać sobie kilka pytań. Co na to nasza skóra? Czy przyzwyczaja się ona do kosmetyków? Czy efekt działania kremów do twarzy i pod oczy ulega diametralnemu zmniejszeniu w momencie stosowania ich bez przerwy? A jeśli tak, to po jakim okresie powinnyśmy zrezygnować z ulubionych kremów na rzecz nowych, przyszłych ulubieńców? Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości poniżej.

Tak naprawdę, zdania są podzielone. Jedni uparcie twierdzą, że kosmetyki należy zmieniać co 2-3 tygodnie, inni z kolei uważają, że wprowadzenie nowych produktów średnio co 3 miesiące w zupełności wystarczy. My jednak jesteśmy zwolenniczkami innego poglądu. Jeśli Twoja skóra wygląda zdrowo i wszystko wskazuje na to, że dany sposób pielęgnacji zdecydowanie jej odpowiada, to oznacza, że nie ma potrzeby w niego ingerować. Twoje kosmetyki nie przestaną działać po dłuższym stosowaniu, a także nie utracą swojej skuteczności (oczywiście do momentu aż nie wygaśnie termin ich przydatności). Tak długo, jak będziesz stosować dedykowane Twojej skórze kosmetyki (i unikać negatywnego wpływu np. promieni słonecznych), tak długo będzie to dla niej zdrowe. To jednak niekoniecznie oznacza, że należy ślepo stosować raz sprawdzone preparaty. Zalecana jest codzienna obserwacja skóry, a w momencie zauważenia odstępstw od normy – dokonywanie właściwych zmian.

jak często zmieniać kremy do twarzy i pod oczy

Twoja skóra zaczęła reagować alergicznie na stosowany dotąd produkt? Być może warto na jakichś czas odstawić go na półkę i do pielęgnacji włączyć inny kosmetyk. Skóra stała się sucha lub odwodniona? Dodaj krem nawilżający do swojej pielęgnacyjnej rutyny. Podobnie jest upływającym czasem i starzeniem się skóry – warto wprowadzić zmiany i włączyć do pielęgnacji produkty z antyoksydantami, peptydami i innymi składnikami z szuflady anti-aging. Co więcej, większość ludzi odczuwa obowiązek zmiany kosmetyków co sezon – przykładowo, innych produktów używają latem, a innych zimą.

Oczywiście jeśli wpadł Ci w oko nowy produkt i jesteś ciekawa jego działania na Twojej skórze, bez skrępowania powinnaś go wypróbować. Tylko dlatego, że używasz danego produktu przez kilka lat, nie oznacza, że musisz tego zaprzestać. Pamiętaj, by postępować z głową i rozwagą, a odczytywanie znaków dawanych przez skórę potraktuj priorytetowo.

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dlaczego moje włosy wypadają? Poznaj 5 powodów

Wypadanie włosów może mieć różne przyczyny. Poznaj 5 powodów ich utraty.

przyczyny wypadania włosów

Prawdą jest, że mężczyźni są bardziej narażeni na utratę włosów niż kobiety, głównie ze względu na łysienie typu męskiego. Niestety, prawdą również jest to, iż ta przypadłość wcale nie omija kobiet, bowiem duża grupa Polek boryka się z nadmierną utratą włosów. O ile około 200 wypadających włosów dziennie jest sprawą normalną, o tyle utrata przekraczająca tę granicę powinna być dla nas impulsem do zastanowienia się nad przyczyną takiego stanu.

Powodów może być wiele – grunt to dobrze wsłuchać się w swój organizm i przeanalizować dotychczasowe nawyki, wszak z pozoru błahe wypadanie włosów może mieć dużo poważniejszą przyczynę.

 

  1. Stres

Stres jest nierozerwalnie związany ze współczesnym stylem życia i choć sam w sobie nie stanowi dla nas zagrożenia, to jednak kiedy nie potrafimy sobie z nim właściwie poradzić może on dotkliwie oddziaływać na nasze samopoczucie i zdrowie. Stres, czy to fizyczny czy emocjonalny, może spowodować wzmożoną utratę owłosienia głowy. Najlepszym remedium jest odpoczynek. Każdy sposób na relaks jest dobry – wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Spacer, muzyka, lub odprężająca kąpiel na pewno pomogą Ci chociaż częściowo w redukcji stresu.

 

  1. Ciąża

Ciąża może również być przyczyną utraty włosów, pisaliśmy o tym TUTAJ. Chociaż najczęściej łysienie pojawia się po porodzie, to duża rzesza kobiet boryka się z wypadaniem włosów jeszcze podczas ciąży. Utrata włosów związana jest ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie kobiety. Najważniejsze dla zdrowia włosów podczas ciąży jest ich odpowiednia pielęgnacja i właściwa dieta. To samo tyczy się okresu po porodzie, gdyż nasilone wypadanie włosów może być widoczne jeszcze około 3-4 miesiące po urodzeniu dziecka.

jak zahamować wypadanie włosów

  1. Nadmiar witaminy A, niedobór witaminy B, białka i żelaza

Przyjmowanie zbyt dużej ilości witaminy A w pokarmach i suplementach diety może powodować wypadanie włosów. Dobra wiadomość – jest to proces odwracalny, a ustabilizowanie poziomu witaminy A w organizmie powinno zatrzymać rozwój problemu. Kolejni z potencjalnych winowajców to niedobór witaminy B oraz brak odpowiedniej ilości białka w diecie. W takiej sytuacji zalecana jest suplementacja (witamina B) i odpowiednia dieta. Przyczyną wypadania włosów może być także anemia, która najczęściej spowodowana jest niedoborem żelaza.

 

  1. Nieodpowiednia pielęgnacja

Pielęgnacja włosów oparta na całym arsenale niewłaściwych lub zbyt silnych kosmetyków może mieć tragiczny wpływ na ich zdrowie i w konsekwencji na ich nadmierne wypadanie. W szczególności częste farbowanie czy rozjaśnianie włosów może przyczynić się do ich osłabienia. Nie bez winy są także zbyt ciasne upięcia włosów, trwałe prostowanie włosów czy wysokie temperatury, które niszczą cebulkę włosa.

 

  1. Upływ lat

Częstym widokiem jest przerzedzenie włosów u kobiet po 50-tym i 60-tym roku życia. Nierzadko ma to związek ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie, jednak eksperci nie są do końca pewni, dlaczego tak się dzieje. Mimo to nie należy się poddawać! Warto cały czas odpowiednio pielęgnować włosy, aby jak najdłużej cieszyć się lśniącymi i zdrowymi kosmykami.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana