Pierwsza w Polsce klinika wprowadza innowacyjną metodę ultraszybkiej diagnozy chorób skóry

ARTISMED Quality of Life Medicine rewolucjonizuje holistycznym podejściem do piękna, stawiając zdrowie na pierwszym miejscu!

Neviscope urządzenie do badania znamion ARTISMED

Co to jest Neviscope?

Rewolucja w diagnostyce czyli Neviscope, to innowacyjna nakładka pełniąca funkcję medycznego dermatoskopu, przystosowana do każdego smartfona, komunikująca się z aplikacją online. Aplikacja stanowi platformę kontaktu między lekarzem a pacjentem zaniepokojonym zmianą na skórze. Co ważne, jest to niezwykle proste w użyciu i umożliwia pacjentowi szybką diagnozę bez konieczności odbywania wizyty u lekarza.

Używając dermatoskopu i aplikacji Neviscope, bez względu na czas i miejsce, każdy może skontrolować swoje zmiany skórne. To inteligentne urządzenie jest niewielkich rozmiarów, co oznacza, że można je zabrać ze sobą na wakacje lub wyjazd służbowy, dzięki czemu pomaga ono zachować bezpieczeństwo, nawet podczas dłuższych pobytów poza domem.

Innowacyjne akcesorium nie tylko umożliwia samodzielne sprawdzenie wielu znamion online, ale także oszczędza czas i kłopoty związane z wizytą u dermatologa. Zdjęcia „podejrzanych” zmian skórnych aplikacja wysyła bezpośrednio do lekarza, który udzieli porady w ciągu najbliższych 36 godzin.

neviscope w klinice Artismed

ARTISMED Quality of Life Medicine to pierwsza w Polsce klinika, która posiada Neviscope, dzięki czemu stworzyła możliwość szybkiej diagnostyki dla każdego, kto chce zadbać o stan swojej skóry i swoje zdrowie. W kameralnej atmosferze można przyjść i zobaczyć jak działa unikalny dermatoskop.

klinika medycyny estetycznej wilanow Artismed Klinika Artismed Quality of Life Medicine

To szczególne miejsce na mapie Warszawy, założone przez dr Marzenę Lorkowską-Precht, zapewnia profesjonalną opiekę lekarzy w trosce o urodę i zdrowie. 20 lat doświadczenia i misji dbania o zdrowie sprawiło, że klinika stała się połączeniem pasji i najwyższej jakości profesjonalnych usług z zakresu medycyny estetycznej i profilaktycznej, współpracując z wysoce wyspecjalizowanymi profesjonalistami z zastosowaniem równolegle przełomowych metod i zaawansowanych technologii. To połączenie daje gwarancję satysfakcji i bezpieczeństwa.

Butikowa klinika odróżnia się od konkurencji holistycznym podejściem do ciała, oferując nowatorską diagnostykę, kompleksowe badania lekarskie oraz opiekę szerokiej gamy specjalistów pracujących na sprzęcie najwyższej klasy.

www.artismed.pl

 

 

(informacja prasowa)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Program promocyjny Best of Health & Beauty 2020 pod patronatem serwisu Derma Estetic

Diamentowe serce – najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży Zdrowia i Urody. Program promocyjny Best of Health & Beauty 2020. Certyfikacja Krajowa zaprasza do udziału w ogólnopolskim programie promocyjnym Best of Health & Beauty 2020

Best of Health & Beauty 2020

 W programie nagrodzone zostaną podmioty nierozerwalnie związane z branżą zdrowia i urody:

 • luksusowe obiekty Wellness & SPA,
 • hotele,
 • gabinety medycyny estetycznej,
 • kliniki stomatologiczne, salony fryzjerskie,
 • producenci i dystrybutorzy kosmetyków,
 • suplementy diety,
 • firmy cateringowe oraz
 • zaawansowane technologie urządzeń do gabinetów medycyny estetycznej oraz obiektów Wellness & SPA.

Naszym celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych firm branży health&beauty, a także budowanie pozytywnego wizerunku i wspieranie wzrostu sprzedaży Laureatów.

Nagradzamy firmy, które zapewniają produkty najlepszej jakości oraz nowoczesne, bezpieczne usługi wykonywane w komfortowych warunkach i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Pomysł na program promujący branżę health & beauty zrodził się z przekonania, że zdrowie i uroda to fundamenty udanego, satysfakcjonującego życia. To coraz istotniejszy obszar zainteresowań konsumentów, którzy w gąszczu ofert potrzebują jasnych i zaufanych drogowskazów.

Wyróżnienie Best of Health & Beauty to rzeczywiste wsparcie promocyjne dla Twojej firmy:

 • otrzymasz prestiżowy tytuł
 • wzbudzisz zainteresowanie konsumentów, partnerów biznesowych, ale też mediów i sponsorów
 • dołączysz do elitarnego grona najlepszych firm w Polsce i poznasz liderów branży
 • wyróżnienie wzmocni Twój wizerunek na rynku potwierdzając, że jesteś firmą prokliencką i godną zaufania
 • godło skutecznie przekonuje klientów do zakupu Twojej oferty

Badania pokazują, że kluczowe znaczenie dla obiektów świadczących usługi z zakresu zdrowia i urody oraz firm kosmetycznych mają rekomendacje. To na ich podstawie najskuteczniej można pozyskać nowych Klientów. Nasze wyróżnienie jest najbardziej wiarygodną rekomendacją.

Tytuł Best of Health&Beauty to gwarancja zadowolenia, skuteczności i bezpieczeństwa produktów oraz usług.

Diamentowe serce w naszym godle to symbol troski, jaką wykazują Laureaci o klientów!

 

Więcej na stronie: http://certyfikacjakrajowa.org.pl/health-beauty-2020/

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej.

W ostatnim czasie coraz więcej mężczyzn trafia do gabinetów medycyny estetycznej. O ile kobiety już od lat śledzą w prasie i internecie nowinki na temat zabiegów odmładzających, mężczyźni są zwykle zupełnie „zieloni

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej
Obraz Pexels z Pixabay

Na szczęście przekonanie, że dbanie o siebie jest przypisane mężczyznom zniewieściałym to już przeszłość. Teraz wszyscy chcemy być młodzi, piękni i bogaci… Zadbany wygląd przydaje się nie tylko w życiu zawodowym, często późne ojcostwo również jest silną motywacją do odwiedzenia lekarza medycyny estetycznej. Jak przygotować się do tej wizyty i jak rozsądnie wybrać zabiegi?

Zabiegi dla mężczyzn

Najważniejszy jest – jak zwykle w życiu – dobry wybór partnera. W tym wypadku lekarza. Panowie rzadko przyznają się do zabiegów odmładzających, czyli na radę kolegi nie ma co liczyć… Reklama w internecie – różnie bywa z uczciwością reklamodawców. Niestety bardzo często opisy wprowadzają w błąd i zabieg opisywany jako niebolesny wyciska z oczu łzy, a ten, który po jednym spotkaniu miał odjąć 10 lat, okazuje się być całkowicie nieskuteczny. Decyzja jest bardzo trudna. W końcu efekty działania zabiegu mogą, a nawet powinny być widoczne przez dłuższy czas. Dlatego warto zastanowić się, jaki wybrać zabieg i kto powinien go wykonać. Na pewno musi to być lekarz z wieloletnim stażem, bo medycyna to połączenie rzemiosła i sztuki, a wiadomo że tylko „trening czyni mistrza”.

Doświadczony lekarz przeprowadzi wnikliwy wywiad, dowie się, jakie są ewentualne przeciwwskazania oraz zaplanuje zakres zabiegów odmładzających. Specjalista medycyny estetycznej ma obecnie do dyspozycji całe spektrum działań opóźniających procesy starzenia oraz korygujących jego skutki. Nie powinno dziwić, jeśli plan „odnowy” będzie obejmował wiele różnych zabiegów i sam proces potrwa kilka tygodni lub miesięcy. Chyba nawet jest to lepsze rozwiązanie, bo mężczyźni nie chcą zmian spektakularnych, a jedynie prawie niezauważalne „odświeżenie” wizerunku.

Obecnie największym powodzeniem cieszą się zabiegi typu „lifting bez skalpela”. Opadnięty owal twarzy to chyba najbardziej charakterystyczna cecha procesu starzenia. Kolejnym problemem są opadnięte powieki oraz tzw. dolina łez – charakterystyczna”podkówka” i bruzda przecinająca policzek pod okiem. Współczesna medycyna ma na te wszystkie problemy rozwiązania. Nie będę wprowadzać Panów w błąd – nie są one z natury bezbolesne!

Wręcz przeciwnie! Na szczęście, doświadczeni lekarze potrafią sobie radzić z bólem podczas tych zabiegów. To fakt szczególnie ważny dla mężczyzn!

Opadający owal twarzy u mężczyzn

Opadnięty owal jest wskazaniem do zabiegów liftingujących, wsród których obecnie prym wiedzie Ultraformer 3. Jest to bardzo skuteczny zabieg ultradzwiękowy, którym praktycznie możliwe jest „przyklejenie” owalu twarzy do żuchwy. Zabieg jest zwykle jednorazowy. O ile nie spowoduje siniaków, następnego dnia pacjent może podjąć normalną aktywność społeczną.

Opadające powieki u mężczyzn

Zapytaliśmy dr Marzenę Lorkowską-Precht z Artismed Quality of Life Medicine jakie zabiegi można wykonywać na opadające powieki u mężczyzn.

Opadnięte powieki to również nie problem dla dzisiejszej medycyny. Począwszy od lekkiego uniesienia brwi za pomocą toksyny botulinowej (zabieg jest skuteczny tylko u młodszych pacjentów, z niewielkim nawisem powiek), skończywszy na zabiegu chirurgicznym. Po drodze, czyli dla ogromnej większości mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy boją się skalpela, polecana jest tzw. nieinwazyjna blefaroplastyka plazmowa. Cóż to takiego? To zabieg obkurczenia skóry powiek za pomocą wiązki plazmy. Zabieg wymaga znieczulenia okulistycznego, dobrze więc gdy wykonuje go lekarz okulista zajmujący się estetyką. Bezpośrednio po zabiegu pojawia się obrzęk, który utrzymuje się 1-2 doby. Na skórze powiek i czoła nad powiekami pojawiają się bardzo maleńkie, prawie niewidoczne strupki, które odpadają po kilku dniach. Zabieg zwykle wymaga powtórzenia po miesiącu – mówi dr Marzena Lorkowska-Precht z Artismed Quality of Life Medicine w Warszawie.

Podkrążone oczy tzw. „zmęczone oczy”

Zmorą wielu mężczyzn są podkrążone oczy. I na ten problem znamy rozwiazanie. Odpowiedni kwas hialuronowy jest praktycznie jedynym – oprócz skalpela – ratunkiem dla „zmęczonych oczu”. Okolica oka jest niezwykle trudna, dlatego – aby zapobiec powikłaniom – zabieg powinien wykonywać doświadczony lekarz odpowiednim preparatem. Kwas hialuronowy ma naturalną zdolność wiązania wody. Zdolność ta, niezwykle korzystna w innych okolicach, w regionie oczodołu jest wręcz niebezpieczna. Obrzęk okolicy oka po podaniu preparatu może spowodować uciśnięcie naczyń krwionośnych i limfatycznych, a co za tym idzie pojawienie się charakterystycznych wałeczków – niestety na wiele miesięcy. Dlatego tak ważne jest aby, w okolicy oczu zastosować tylko kwas hialuronowy dedykowany tej okolicy np. Juvederm Volbella. Tylko kwas hialuronowy o przewidywalnej zdolności wiązania wody umożliwia bezpieczny i skuteczny zabieg. Warto sprawdzić, czy lekarz odbył specjalne szkolenie obejmujące zabiegi w okolicy oczu. Powinien posiadać stosowny certyfikat. Można też zadzwonić do firmy zajmującej się dystrybucją preparatów – chętnie udostępnią nazwiska doświadczonych specjalistów. Kwas hialuronowy jest także doskonałym remedium na zapadnięte policzki oraz skronie. W tych okolicach używamy preparatów o większej gęstości, tzw. wolumetrycznych, aby skutecznie uzupełnić zagłębienia skroni, delikatnie wypełnić policzki i unieść linię żuchwy. Nowoczesne preparaty kwasu hialuronowego są tak plastyczne, że już natychmiast po zabiegu pacjent nie będzie miał wrażenia ciała obcego pod skórą. Ponieważ preparaty zawierają środek przeciwbólowy pacjent zniesie zabieg bez większych niedogodności.

Mężczyznom polecamy także inne, mniej inwazyjne zabiegi np. karboksyterapię, mezoterapię i pilingi medyczne. Wszystkie te zabiegi mają na celu podtrzymanie kondycji skóry i walkę z jej niedoskonałościami np. zmianami potrądzikowymi, przebarwieniami i oczywiście wiotkością. Chociaż zabiegi stanowią często serie nakłuć, nie są bolesne i pacjent następnego dnia może w pełni aktywnie żyć. Można również, z małymi wyjątkami, wyko-
nywać je w każdym okresie roku. Szczególnie polecane są po lecie, kiedy skóra jest wysuszona słońcem i wiatrem a drobne plamki pojawiają się na twarzy i dłoniach.

Zabiegi na skórę głowy

Mężczyźni to także kandydaci do zabiegów na skórę głowy. Wysoki poziom testosteronu i duża wrażliwość receptorów na ten hormon przejawia się tendencją do utraty włosów, często juz w młodym wieku. Zabiegi mezoterapii z zastosowaniem odpowiednich preparatów – najlepiej osocza bogatopłytkowego, potrafią skutecznie opóźnić proces łysienia.

Pacjent – mężczyzna może oczywiście poddać się wielu innym zabiegom np. zamykać naczynia krwionośne, wykonywać zabiegi resurfacingu laserowego. Praktycznie całe menu dostępne dla kobiety może być przeznaczone również dla mężczyzny. Wiemy jednak, że panowie lubią zabiegi szybkie i bardzo skuteczne, dlatego polecamy im wyżej wymienione.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana