Nowość! Desirial, kwas hialuronowy dedykowany w ginekologii estetycznej

Jest to absolutna nowość na polskim rynku! Desirial jest to pierwszy kwas hialuronowy, który jest przeznaczony w ginekologii estetycznej. 

zdj: fotona.com

Czym jest zabieg Desirial i Desirial Plus?

Zabiegi wykonuje się przy użyciu dwóch preparatów na bazie kwasu hialuronowego – Desirial i Desirial Plus.

Desirial został stworzony z myślą o kobietach w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym bądź menopauzalnym, które mają predyspozycje do hipotrofii warg sromowych większych. Jest on przeznaczony do rewitalizacji, zwiększania poziomu nawilżenia i napięcia skóry, a także pobudzenie fibroblastów.

Ilość preparatu należy dostosować w zależności od stopnia odwodnienia, zazwyczaj podaje się po 1 ml na każdą stronę.

Desirial cena ok. 1000 zł/ 1 ml

Desirial Plus został stworzony z myślą o kobietach w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym bądź menopauzalnym, które mają predyspozycje do hipotrofii warg sromowych większych. Jest on przeznaczony w remodelingu, zwiększania objętości, nawodnienie skóry oraz przywrócenie jej odpowiedniego napięcia, a dodatkowo pobudzenie fibroblastów

Efekty są widoczne po pierwszym tygodniu od wstrzyknięcia preparatu. Często podczas zabiegu są używane cienkie kaniule (specjalne igły), które zapewniają jeszcze mniejszy uraz.

Ilość preparatu dostosowuje lekarz i jest to podejście indywidualne.  W celu uzyskania odpowiedniej objętości, która przywróci ochronę sromu zazwyczaj podaje się po 2-3 ml na wargę sromową.

Desirial Plus cena ok. 1000 zł/ 1 ml

zdj.intro: rzecznikprasowy.pl 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Jakie są skuteczne metody wyszczuplenia twarzy?

 Zastanawiacie się nad „wyszczupleniem” swojej twarzy? Jakie zabiegi są skuteczne? Odpowiada nasz Ekspert dr Marzena Lorkowska-Precht
Witam Pani Marzeno,
Korzystając z możliwości porady jaką daje DermaEstetic chciałabym się dowiedzieć jakie są skuteczne (i możliwie niedrogie) metody wyszczuplenia twarzy. Słyszałam że dobrym rozwiązaniem jest wstrzyknięcie peptydu w policzki i podbródek (gdzieś w internecie znalazłam informację że jest to peptyd RH-OLIGOPEPTIDE-2) a z innego źródła usłyszałam że skuteczniejsza będzie lipoliza laserowa. Proszę o opinię i jeśli to możliwe orientacyjne ceny zabiegów.
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Lucyna
Witam Pani Lucyno,
modelowanie i wyszczuplanie twarzy to poważny problem. Przede wszystkim trzeba określić czy nadmiar spowodowany jest anatomią kości czaszki, rozrostem pewnych grup mięśniowych czy tkanką tłuszczową. Dwa pierwsze powody praktycznie dyskwalifikują jakiekolwiek nieinwazyjne modelowanie twarzy. Jeśli przyczyną jest nadmiar tkanki tłuszczowej to rzeczywiście możliwe jest niewielkie wymodelowanie twarzy. Jeśli chodzi o zabieg laserowy, to efekt będzie zdecydowanie lepszy – pod kontrolą wzroku można zdecydować ile „zabrać”. Cena zabiegu będzie niestety wyższa niż tzw. lipolizy iniekcyjnej tzn. około 3500- 5000 zł.
W przypadku lipolizy – czyli wstrzyknięcia substancji „upłynniających tłuszcz” efekt będzie trochę mniej przewidywalny, zwykle do uzyskania zadowalającego rezultatu potrzebne będą 2-3 spotkania, cena zabiegu ok. 400-800 zł/ zabieg.
Zanim podejmie Pani decyzję jaką metodą chciałaby Pani modelować twarz polecam konsultację i ocenę jakie są realne szanse wyszczuplenia twarzy przy ograniczeniach jakie u każdego daje anatomia czaszki; np. wystające kąty żuchwy.
Pozdrawiam serdecznie
Marzena Lorkowska-Precht

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Problem z drugim podbródkiem? Pozbądź się jego!

Idealny owal twarzy ma kształt litery „V”. Co zrobić gdy ten idealny obraz psuje drugi podbródek? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i … soja!

zdj: kobieta.interia.pl

Jak usunąć drugi podbródek?

Drugi podbródek powoduje, że zanika wyraźna granica pomiędzy twarzą, a szyją, co powoduje, że owal staje się rozmyty. Niestety drugi podbródek postarza i optycznie dodaje kilogramów. Przyczyny niedoskonałego konturu twarzy mogą być różne: od czynników genetycznych po prozaiczne, związane z grawitacją, w momencie gdy skóra wraz z upływem czasu po prostu „ciągnie” ku dołowi.

Zbierający się pod brodą nadmiar tłuszczu i skóry, tworzy drugi, a czasem nawet trzeci podbródek.

Ten problem nie dotyka tylko ludzi otyłych, borykają się z nimi także szczupli. Często same zapracowujemy na drugi podbródek poprzez niewłaściwą postawę i brak ruchu” tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm.

Co jednak zrobić, gdy podbródek już się pojawił?

Niezależnie od przyczyny – można z nim walczyć. Doktor Bliżanowska poleca lipolizę iniekcyjną. – Pod skórę wstrzykiwany jest preparat na bazie soi, który rozbija tłuszcz w komórkach – wyjaśnia dr Bliżanowska. Resztę pracy wykonuje nasz organizm, usuwając tłuszcz w procesie metabolicznym. Po takim zabiegu odczuwa się w miejscu iniekcji takie dolegliwości, jak niewielki obrzęk i nadwrażliwość na dotyk, podbródek jest też czasem cieplejszy niż zwykle. Po dwóch, trzech dniach wszystko wraca do normy, z tą różnicą, że drugi podbródek jest mniej widoczny – efekty widać już po pierwszym zabiegu. Lipolizę iniekcyjną wykonuje się dwu, trzykrotnie w odstępie miesiąca.

A jaki zabieg dla osób, które boją się igły?

Cavi Lipo to bezbolesna alternatywa do lipolizy – urządzenie, które rozbija komórki tłuszczowe przy pomocy fal ultradźwiękowych. Jest wyjątkowo silne dzięki interferencji (nakładaniu się) fal rozbijających tłuszcz. Jego skuteczność potwierdzają badania kliniczne i ogromna popularność wśród Japonek, Dunek i Szwedek. Podobnie jak podczas lipolizy, także i tu rozbity tłuszcz zostaje wydalony z naturalnym systemem metabolizmu. Na efekty trzeba jednak poczekać nieco dłużej niż w przypadku lipolizy iniekcyjnej. Zabieg należy powtórzyć 4, a nawet 6 razy.

Jaki jest koszt zabiegów?

Lipoliza iniekcyjna cena ok. 300-450 zł,

Cavi Lipo cena ok. 200 zł

Źródło: materiały prasowe
zdj. intro: you-changed-my-life-for-the-better.blogspot.com  

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana