Mediostar Next Pro – usuwanie włosów bez bólu nigdy nie było jeszcze tak szybkie, łatwe i dokładne!

Od dawna poszukujesz sposobu na bezpieczną i skuteczną epilację? Marzysz, aby pozbyć się włosów szybko i bezboleśnie? Poznaj zatem Mediostar Next Pro! To obecnie najbardziej zaawansowane i jedyne urządzenie do zabiegów bezbolesnej epilacji.

 depilacja jaką wybrać

Dzięki zaawansowanej technologii, m.in. pięciu zróżnicowanym głowicom zabiegowym, terapeuta przedstawia pacjentowi indywidualny program zabiegowy, który jest w 100% efektywny! Najpopularniejsza głowica STD stanowi unikalne połączenie 2 długości fali 810 i 940 nm, które – aktywnie pochłaniając melaninę i hemoglobinę – bezboleśnie usuwają owłosienie nawet do VI fototypu. 940 nm daje większą gwarancję sukcesu, przy pracy z pacjentem o jasnej skórze i cienkim blond włosie, ze względu na dużą absorpcję i dobre powinowactwo do oxyhemoglobiny. Głowica HP z kolei idealnie nadaje się do zabiegów z siwym i rudym włosem. Nowością jest głowica XL, w wersji z nakładką S oraz L, które umożliwiają jeszcze szybszą i dokładniejszą pracę. Innowacyjnym rozwiązaniem jest też głowica ALEX – pierwsza na świecie kontaktowa głowica aleksandrytowa Z wbudowanym dotykowym chłodzenie, naskórka. Jest to również pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które nie bazuje na bardzo drogich elementach eksploatacyjnych, występujących w standardowych rozwiązaniach aleksandrytowych.

MeDioStar czym usuwać owłosienieCo ważne – wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt – skraca serię do 4 zabiegów. Z kolei chłodzenie ogniwem Peltier’a 360 stopni, wokół pola roboczego sprawia, że komfort bezbolesnej epilacji jest zawsze na najwyższym poziomie. Mediostar to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, grzybicy paznokcia i trądziku różowatym. W dowolnym momencie laser może być rozbudowany o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, przy zmianach typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.

 

artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Implanty piersi czy przeszczep własnego tłuszczu – główne zalety i wady

Żyjemy w czasach pogoni za ideałami, które patrzą na nas z okładek czasopism. Nieskazitelne, promienne cery, smukłe, szczupłe ciała bez celulitu czy rozstępów, kształtne i krągłe piersi i pośladki, sprawiają, że niejedna z nas chciałaby coś w sobie zmienić. Rozwój medycyny estetycznej jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet. Na liście najczęściej wykonywanych zabiegów znajduje się powiększanie piersi.

Powiększanie piersi plusy i minusy

Piersi możemy powiększyć na kilka sposobów. O implantach silikonowych oraz o lipotransferze rozmawiałyśmy parę miesięcy temu z dr n. med. Lubomirem Lembas. Cały wywiad możecie przeczytać TU.

Zanim jednak podejmiecie decyzję o powiększeniu piersi, warto bardzo dokładanie przeanalizować wady i zalety takiego zabiegu, a także skonsultować się ze specjalistami. W wielu kręgach jest to nadal temat tabu i nawet znane z ekranu czy z kolorowej prasy kobiety, nieczęsto przyznają się do przeprowadzenia tego typu zabiegu. Jeżeli masz możliwość, to warto szczerze porozmawiać z osobą, która powiększyła sobie biust.

Trzeba mieć na uwadze, że z reguły choroby przewlekłe wykluczają przeprowadzenie zabiegu. Ponadto operacji plastycznych biustu nie wykonuje się też u kobiet, które mają torbiele piersi lub inne zmiany wymagające interwencji chirurgicznej.

Postanowiłyśmy przedstawić Wam główne zalety i wady wszczepia implantów silikonowych oraz przeszczepienia własnej tkanki tłuszczowej.

 

Implanty

Zalety

 • symetryczne obie piersi
 • implanty mogą pozostać w piersi nawet przez kilkadziesiąt lat
 • umożliwiają powiększenie piersi o kilka rozmiarów

Wady

 • operacja chirurgiczna w pełnej narkozie
 • gojenie się ran trwa kilka dni
 • po zabiegu zawsze pozostają blizny
 • konieczność noszenia specjalnego biustonosza przez 24 godziny na dobę przez okres 2 – 4 tygodni
 • mogą utrudniać przeprowadzenie mammografii i uniemożliwić wykrycie zmian w piersiach
 • źle wykonana operacja może skutkować krwiakiem, zakażeniem lub brzydką blizną
 • po okresie 6 – 9 miesięcy blizny zaczną mięknąć i zanikać, wtedy też można zacząć oceniać wynik końcowy.

 

Lipotransfer

Zalety

 • zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym
 • brak różnic antygenowych, dzięki czemu mamy gwarancję, że przeniesiona tkanka tłuszczowa przyjmie się w nowym miejscu bez powikłań
 • zabieg nie pozostawia trwałych śladów na skórze
 • bardzo naturalny wygląd piersi

Wady

 • umożliwiają powiększenie piersi o 1-2 rozmiary
 • po zabiegu mogą występować zmiany widoczne w mammografii – zazwyczaj przyjmują postać zwapnień, cyst oraz torbieli
 • w ciągu pierwszych dwóch dni po zabiegu rozwija się obrzęk piersi i okolic dawczych, który ustępuje w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu
 • miesiąc po zabiegu widoczne są pierwsze rezultaty leczenia, ale końcowy pojawia się po okresie od 3 do 6 miesięcy
 • niemożliwość przeprowadzenia u bardzo szczupłych lub chudych kobiet
 • w przypadku spadku masy ciała objętość piersi również ulegnie zmniejszeniu.

Bardzo ważne jest, aby korzystać z usług profesjonalnej kliniki, upewnić się czy lekarz, do którego się zgłosiłaś posiada specjalizację z chirurgii plastycznej i czy specjalizuje się w zabiegu, który będzie przeprowadzał. Warto zajrzeć na stronę Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, by mieć pewność jakie kwalifikacje posiada dany lekarz.

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Premiera lasera Juliet w Polsce!

Pod koniec roku miała miejsce premiera lasera Juliet, który dzięki firmie Nova Group jest już dostępny na rynku polskim. Najnowszy laser, którego producentem jest firma Asclepion, przeznaczony jest do zabiegów okolic intymnych u kobiet. Jego prezentacja odbyła się w siedzibie Nova Group, gdzie grupie opiniotwórczych lekarzy przedstawiono wyróżniki innowacyjnej technologi Er:Yag w zastosowaniach ginekologii estetycznej ale również mieli oni możliwość wzięcia udziału w pokazowych zabiegach. Workshop poprowadził dr Evgenii Leshunov, światowy autorytet w zakresie chirurgii ginekologicznej i estetycznej oraz medycyny laserowej wraz z Mileną Rzeczkowską, Kierownikiem Działu Nova Med, Nova Group.

jak poprawić życie seksualne

Laser Juliet jest gwarancją największej delikatności w okolicach intymnych. Umożliwia niezwykle skuteczne ale również łagodne zabiegi, które są odpowiedzią na problem nietrzymania moczu czy też utraty elastyczności pochwy.

Jak mówi Milena Rzeczkowska:

„Już po jednym zabiegu trwającym zaledwie 15 minut jesteśmy w stanie doprowadzić do trwałych rewitalizacji intymnych narządów kobiecych. W trakcie samej procedury dochodzi również do stymulacji procesu syntezy submięśniowego kolagenu, co skutkuje przywróceniem naturalnych funkcji metabolicznych. Dzięki temu kobiety, w naturalny sposób odzyskują upragnioną estetykę okolic intymnych i ich właściwą funkcjonalność”.

Juliet ZoomLaser Juliet zaprojektowano na bazie technologii Er:YAG, która gwarantuje szybki, dyskretny, a przede wszystkim bezbolesny i pozwalający na zachowanie pełnej intymności zabieg. Technologia Er:YAG uchodzi za najbezpieczniejszą i najnowocześniejszą technologię laserową na świecie. W czasie spotkania zaprezentowano łączone techniki zabiegowe w terapii odmładzania pochwy i sromu oraz zabiegach nietrzymania moczu.

Kobiety w każdym wieku narażone są na różnego rodzaju problemy związane ze sferą intymną, co w rezultacie może wpływać na jakość życia fizycznego, jak i psychicznego. Dziś dzięki laserowi Juliet oraz wzroście świadomości płci pięknej dotyczącej możliwości podniesienia swojej kondycji seksualnej, każda kobieta może poprawić jakość swojego życia intymnego.

 

artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana