Laser pomoże w nie-chrapaniu.

Na pozór chrapanie nijak ma się do medycyny estetycznej. Na pozór, bowiem za pomocą laseroterapii możliwe jest skuteczne pożegnanie problemu chrapania. Jak to możliwe, że laser może pomóc zwalczyć tę przypadłość i przywrócić zdrowy, spokojny sen?

Jak wyleczyć chrapanie dermaestetic
mmdent.waw.pl

Czy wiedziałaś, że z problemem chrapania boryka się ok. 60% całego społeczeństwa? W głównej mierze do tej grupy należą mężczyźni, chociaż problem nie omija również kobiet. Na chrapanie narażone są one głównie w pewnych okresach życia, np. podczas ciąży. Niektóre kobiety z kolei na chrapanie cierpią niezależnie od stanów przejściowych.

Chrapanie może utrudniać sen nie tylko osobie dotkniętej tym problemem, ale też innym, śpiącym w pobliżu. Chory najczęściej rano czuje się niewyspany, jest zmęczony i drażliwy. Nierzadko w konsekwencji chrapania pojawiają się problemy z oddychaniem.

Zjawisko chrapania powstaje na skutek wibracji podniebienia miękkiego w czasie snu. Wiotkość podniebienia miękkiego odpowiada za ponad 80% przypadków chrapania. W parze z nieprzyjemnym chrapaniem idzie często bezdech senny. Bezdech można łatwo zidentyfikować – odgłosy chrapania narastają, a potem następuje długa chwila ciszy zakończona nagłym chrapnięciem. To zespół bezdechu sennego jest odpowiedzialny za niedotlenienie, zmęczenie i drażliwość osoby chorej.

Rzecz jest pewna – chrapanie to dokuczliwa dolegliwość, na którą, jakby się mogło zdawać, nie ma lekarstwa. Nie jest to jednak zaburzenie, do którego powinno się przyzwyczaić i zaakceptować. Jak najbardziej wskazane jest leczenie.

Do wyboru jest kilka dróg, m.in. leczenie chirurgiczne lub laseroterapia. Laseroterapia odznacza się największym poziomem bezpieczeństwa dla pacjenta i gwarantuje najszybszy efekt. Jest to metoda nowoczesna i niezwykle skuteczna. Za pomocą lasera dokonuje się naświetlenia tkanek miękkich, czego konsekwencją jest obkurczenie podniebienia miękkiego przy jednoczesnej poprawie sprężystości łuków podniebiennych czy nasady języka. Regeneracja i usztywnienie tkanki łagodzi, a w końcu powstrzymuje wibracje miękkich części podniebienia, ogranicza występowanie bezdechów i redukuje chrapanie.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, wykonuje się go bez znieczulenia, nie potrzebne jest również żadne wcześniejsze przygotowanie. Trwa on zaledwie 20 minut, a po zabiegu można normalnie wrócić do swoich obowiązków. Pełna procedura składa się z trzech zabiegów, które wykonywane są w ciągu 6 tygodni.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Wygraj zaproszenie do Mo61 i stwórz własne perfumy!

mo61_logo

Konkurs! Wygraj zaproszenie do Mo61 i stwórz własne perfumy!

Do wygrania zaproszenie na stworzenie własnych perfum w Mo61 o pojemności 50 ml i wartości 239 zł


Co należy zrobić, aby wygrać?

Napisz nam jak nazwałabyś/nazwałbyś perfumy stworzone przez Ciebie i skąd taka nazwa.

Uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 1 nazwę i do tego spójny opis wyboru tejże nazwy. Całość wypowiedzi nie może być dłuższa niż 3 zdania.

Odpowiedź konkursową należy przesłać na adres konkurs@dermaestetic.pl.

W konkursie wezmą udział zgłoszenia wysłane w dniach od 04.02.2015 r. do 18.02.2015 r.. do północy.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 lutego 2015 r. Konkurs trwa od 04.02.2015 r. do 18.02.2015 r.

Zasady konkursu:

  1. Odpowiedź konkursową należy przesłać na adres konkurs@dermaestetic.pl podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko i wyłącznie jedną odpowiedź konkursową nie dłuższą niż 3 zdania. Większa ilość nadesłanych haseł oraz zdań spowoduje dyskwalifikację.
  3. Odpowiedź konkursowa może być wysyłane tylko i wyłącznie na adres mailowy konkurs@dermaestetic.pl.
  4. Zwycięzca może wykorzystać nagrodę w postaci zaproszenia na stworzenie własnych perfum w Mo61 do 31 maja 2015 r w Mo61 przy ul. Mokotowskiej 61 w Warszawie lub w Krakowie przy ul. Sławkowskiej 18. Po tym czasie nagroda przepada.

Życzymy powodzenia 🙂

 

Regulamin konkursu: LINK

 

AKTUALIZACJA 20.02.2015 r.

Cieszymy się niezmiernie, że konkurs zorganizowany przez portal DermaEstetic  wraz z Mo61 cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem. Zasypaliście skrzynkę  mailową setkami haseł – wybór był naprawdę bardzo ciężki. Po długich naradach  postanowiliśmy przyznać nagrodę Dobrochnie Frąc.

Oto zwycięskie hasło: 

„Mój jedyny, niepowtarzalny, magicznie zmieszany zapach nazwałbym CELEBRACJA… Przypominałby mi o tym, aby cieszyć się każda małą radością, każdym małym sukcesem. By celebrować każdy dzień…”

Dobrochna zapraszamy po odbiór zaproszenia do Mo61 w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 61 lub w Krakowie przy ul. Sławkowskiej 18.

Życzymy udanego mieszania! 🙂 Koniecznie napisz co namieszałaś 🙂

2
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dobrochna Frac
Gość
Dobrochna Frac

Wreszcie miałam okazję odebrać nagrodę wygraną w konkursie portalu Derma Estetic.
I nieźle namieszałam!
Dzięki zaangażowaniu i fantastycznej energii dziewczyn z Mo61 powstała „Celebracja F”, słodkie otulenie z figowym twistem.
Mięsista figa, szczypta różowego pieprzu, słoneczna słodkość sugarfruits. To jak świętowanie leniwego popołudnia
w śródziemnomorskiej scenerii gaju figowego, z widokiem na roziskrzone słońcem morze.
Takie małe wakacje „mimochodem”….

Mo61 – Alchemia w pachnącym wydaniu! Dziękuję Derma Estetic!

Derma Estetic www.dermaestetic
Gość

Super! Bardzo się cieszymy, że udało Ci się namieszać z Mo61 i portalem Derma Estetic 🙂 Wakacje zamknięte w 50 ml rubinowego płynu 🙂

Mona Lisa Touch – rewitalizacja strefy intymnej.

Laser Mona Lisa Touch to rewolucja w zakresie leczenia problemów uroginekologicznych i rewitalizacji kobiecych intymnych narządów. Do tej pory z problemami nietrzymania moczu i rozluźnienia pochwy radzono sobie wybierając drogę operacyjną z użyciem skalpela. Często jednak te zabiegi, skądinąd ryzykowne, nie przynosiły pożądanego efektu. Na szczęście medycyna proponuje nowe, nieinwazyjne rozwiązanie.

 

Laser Mona Lisa Touch ginekologia estetyczna dermaesteticWskazania do zabiegu

Laser Mona Lisa Touch, jak wspomniano, służy do rewitalizacji intymnych narządów kobiecych. To ultranowoczesna technika, która zapewnia bezpieczną korektę statyki pochwy i cewki moczowej. Zwężając pochwę możemy liczyć zarówno na pozytywne efekty w zakresie nietrzymania moczu, ale także na podniesienie komfortu współżycia. Poddając się zabiegowi z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch, jesteśmy w stanie dokonać rekonstrukcji narządów intymnych, przywracając im tym samym macierzystą funkcjonalność i estetykę.

Przebieg i efekty zabiegu

Laser wyposażony jest w specjalną końcówkę, którą wprowadza się do wnętrza waginy. Oddziaływanie wiązki lasera na ścianki pochwy lub wargi sromowe powoduje fototermiczne, nieablacyjne napięcie oraz obkurczenie pochwy, a także stymuluje produkcję kolagenu i glikolagenu w błonie śluzowej. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie elastyczności, napięcia, a także nawilżenia pochwy. Zabieg dodatkowo przywraca naturalne pH pochwy. Świąd, suchość oraz infekcje to problemy, z którymi również radzi sobie laser Mona Lisa Touch. Zabieg zwiększa pewność siebie pacjentki oraz wpływa na zwiększenie jakości życia intymnego.

Ile trwa zabieg Mona Lisa Touch

Czas trwania zabiegu to 5-10 minut. O ilości potrzebnych zabiegów decyduje sama pacjentka – wszystko zależy od tego, jaki jest pożądany przez nią rezultat, jednak zwykle  jeden zabieg jest wystarczający. Jeśli pacjentka zdecyduje o kolejnym zabiegu, można go wykonać już po 2-4 tygodniach. W przypadku problemu nietrzymania moczu wykonuje się zazwyczaj dodatkowy zabieg.

Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny, a okres rekonwalescencyjny bardzo krótki.

Laser Mona Lisa Touch cena

Cena zabiegu waha się w granicach 2 000 – 2 500 zł za pierwszy zabieg. Cena za drugi zabieg to koszt ok. 1 500 zł

Laser Mona Lisa Touch opinie 

Kobiety, które poddały się zabiegowi są zadowolone z efektów. Twierdzą, że zabieg wymodelował i napiął ścianki pochwy, a także wyeliminował problem pt. nietrzymanie moczu. Więcej na ten temat możesz przeczytać w artykule wysiłkowe nietrzymanie moczu – najnowsza nieinwazyjna metoda leczenia

 

zdj: www.faceandlook.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana