Jak ekspresowo się odmłodzić? Sprawdź propozycje zabiegów.

Zabiegi ekspresowe możemy wykonać w dowolnym czasie, nieważne czy jest to dzień uroczystości, moment przed ważnym spotkaniem czy przerwa na lunch. Są one szybkie, nieinwazyjne i przynoszą natychmiastowe efekty.  Zatem z jakich propozycji warto skorzystać?

 

poprawa urody w kwadrans tzw. zabiegi lunchowe

Uzyskaj młodsze spojrzenie w zaledwie kilka minut

Wystarczy zaledwie kilka minut by pozbyć się zmęczonego wyrazu twarzy, który jest spowodowany przez cienie i tzw. worki pod oczami. Zabieg Redensity II to innowacyjna formuła dedykowana delikatnym okolicom oka. Polega ona na iniekcji lekkiego żelu zawierającego usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks odnawiający skórę złożony z aminokwasów, przeciwutleniaczy, minerałów i witaminy B6. Preparat został dodatkowo wzbogacony o lidokainę, czyli substancję znieczulającą. Zabieg trwa zaledwie kilka minut, nie wymaga szczególnych  przygotowań i jest praktycznie bezbolesny. Po wyjściu z gabinetu możemy bez obaw wrócić do codziennych zajęć. Procedura żelu została stworzona w taki sposób, by powodować zmniejszony nacisk na tkankę i tym samym redukuje on ryzyko powstania obrzęku. – Redensity II to propozycja dla kobiet i mężczyzn z podkrążonymi, zmęczonymi oczami. Efekt w postaci zwiększonej sprężystości oraz elastyczności skóry pojawia się niemal natychmiast po zabiegu, z czasem dochodzi także do rozjaśnienia okolicy pod okiem – mówi dr Małgorzata Ornatowska z Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea w Krakowie. Rezultaty ekspresowego zabiegu utrzymują się nawet przez rok.

Może jednak po wakacjach light filling

Szybkim sposobem na odmłodzenie i poprawę wyglądu jest zabieg z wykorzystaniem preparatu Redensity I. Żel ten został stworzony na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz kompleksu odnawiającego skórę przywraca jej odpowiedni poziom nawilżenia, prawidłową gęstość, a także równomierny koloryt. Iniekcję można wykonać na dowolnym obszarze ciała – na twarzy, szyi, dekolcie czy na dłoniach.  – Cała procedura składa się z trzech sesji wykonywanych co trzy tygodnie. Dodatkowo możemy ją połączyć z wypełnieniem zmarszczek. Jest to również dobra propozycja, jeśli chcemy zregenerować skórę po letnim urlopie i dłuższej ekspozycji na słońce – zaleca dr Małgorzata Ornatowska. Komfortowy zabieg jest niezwykle szybki, a jego efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. 

Co powiedzie na poprawę urody w zaledwie kwadrans? To jest możliwe! 

Zabiegi lunchowe bo o nich mowa, nie zabierają nam dużo czasu, a ich efekty są naprawdę zdumiewające. Rezultatem kilkunastu minut i jednorazowej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej może być nie tylko wewnętrzna odnowa skóry, ale także widoczna poprawa owalu twarzy czy wyraźne wygładzenie zmarszczek. – Preparaty na bazie biodegradowalnego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, jak np. Teosyal Ultra Deep czy Teosyal Global Action, pozwalają na przeprowadzenie kompleksowych zabiegów modelujących lub wypełniających tkanki. W efekcie możemy pozbyć się ubytków objętości, wyrównać kontur twarzy i wypełnić nawet głębokie zmarszczki oraz nieestetyczne bruzdy. Czas zabiegu uzależniony jest od rozległości obszaru ciała, jednak nie trwa dłużej niż kilkanaście minut, a efekty widoczne są niemal zaraz po zejściu z fotela zapewnia dr Ornatowska. – Dzięki temu, że kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry, zabiegi z jego wykorzystaniem są bezpieczne i pozbawione jakichkolwiek skutków ubocznych. To m.in. dlatego po zakończonej sesji w gabinecie możemy bez obaw wrócić do pracy czy innych zajęć – dodaje dr Małgorzata Ornatowska, specjalista z zakresu medycyny estetycznej. 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ogłoszenie konkursu, w którym można było wygrać 1 z 2 żeli pod oczy Cell Fusion C, Nano Particles, Eye Contour Gel o pojemności 30 ml o wartości 130 zł.

Było naprawdę ciężko. Niesamowita ilość zgłoszeń zalała skrzynkę mailową. Niektóre odpowiedzi były zadziwiające, niemniej jednak większość była prawidłowa. 

 

Przypominam, że tym razem można było wygrać 1 z 2 żeli pod oczy Cell Fusion C, Nano Particles, Eye Contour Gel o pojemności 30 ml o wartości 130 zł.

Oto pytania i prawidłowe odpowiedzi:

 

1. Kiedy ruszył portal www.dermaestetic.pl (dokładna data oficjalnego startu)? 

Oficjalny start portalu www.dermaestetic.pl miało miejsce 3 lutego 2013 roku. Podpowiedź można było znaleźć TU

 
2. Ile Klinik oraz w jakich miastach mają Kliniki Ziemlewski?
 
Posiadają 3 Kliniki: w Warszawie, w Łodzi i we Wrocławiu. Podpowiedź można było znaleźć na stronie www.klinikiziemlewski.pl
 
 
Oto szczęśliwi Zwycięzcy:
 
  • Marcin Jasiński
  • Potwora Izydora
 
Wszystkim bardzo dziękuję, a Zwycięzcom serdecznie gratuluję 🙂 Bardzo proszę o kontakt mailowy w celu przesłania adresu do wysyłki. 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Pamiętaj by dbać o dłonie. Wybierz odpowiedni zabieg dla swoich dłoni.

Dzięki licznym właściwościom kwasu hialuronowego zabiegi wypełniania z powodzeniem stosowane są nie tylko na twarzy czy dekolcie, ale także na dłoniach. Delikatna skóra dłoni narażona jest na działanie czynników zewnętrznych, które osłabiają jej kondycję i wygląd. Kiedy warto sięgnąć po wypełniacze?

 

Odmładzanie dłoni

Nie sposób ukryć jakichkolwiek niedoskonałości skóry na dłoniach. Zwłaszcza jeśli są to pierwsze oznaki starzenia. Pomarszczone i wiotkie ręce stają się niechcianą wizytówką, która zdradza nasz wiek. – Zastosowanie wypełniacza w postaci usieciowanego żelu (np. Teosyal Touch Up lub Redensity II) pozwala zniwelować zmiany związane z wiekiem: wypełnić ubytki tkankowe, poprawić krążenie w tkankach, zredukować zmarszczki i bruzdy, a także wyrównać koloryt skóry. Zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny. Iniekcja odbywa się z użyciem cienkiej igły, co zmniejsza ryzyko wystąpienia jakichkolwiek blizn – mówi dr Tatiana Pruhło-Motoszko z Instytutu Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej „Ideallist”. Dodatkową zaletą produktu z gamy wypełniaczy Teosyal jest najniższy, w porównaniu do innych preparatów na rynku, poziom protein i endotoksyn bakteryjnych, a to ogranicza możliwość wystąpienia reakcji alergicznych do minimum. – W przypadku zaawansowanych zmian należy zadbać o kompleksową regenerację skóry. Wypełnianie kwasem hialuronowym możemy połączyć z zabiegiem mezoterapii. W ten sposób uzyskamy dodatkowy efekt w postaci namnożenia włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry – zaleca dr Tatiana Pruhło-Motoszko. Nowoczesnym rozwiązaniem są także takie produkty, jak Teosyal Redensity i łączące techniki wypełnienia i mezoterapii. Formuła zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy o właściwościach głęboko nawilżających oraz składniki umożliwiające rozjaśnienie i odzyskanie prawidłowej gęstości skóry właściwej (kompleks aminokwasów, minerałów i witaminy B6).

Przywracanie właściwego poziomu nawilżenia

Nasze dłonie każdego dnia narażone są na działanie wielu czynników, które niekorzystnie wpływają na ich kondycję oraz wygląd. Pokryte cienką warstwą tkanki tłuszczowej i gruczołów łojowych nie mają odpowiednio wysokiej naturalnej bariery ochronnej, dlatego niskie temperatury, wiatr, silne promienie UV czy drażniące detergenty mocno wysuszają i osłabiają skórę. W utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia i sprężystości tkanek pomocny jest kwas hialuronowy. Jedna cząsteczka HA pochłania nawet kilkaset cząsteczek wody. Efektem  zastosowania HA jest bardziej gładka, odpowiednio napięta i jędrna skóra. – Cały zabieg trwa ok. 40 minut, nie wymaga od pacjenta wcześniejszych przygotowań, nie wyłącza go także z  normalnego funkcjonowania. Jeszcze tego samego dnia możemy wrócić do codziennych zajęć – zapewnia dr Tatiana Pruhło-Motoszko. – Wbrew obawom pacjentów iniekcja kwasu hialuronowego nie jest bolesna. Aby zapewnić pełny komfort zabiegu możemy zastosować wypełniacz ze specjalnej serii zawierającej lidokainę, substancję znieczulającą jak np. Teosyal Global Action PureSense – dodaje dr Tatiana Pruhło-Motoszko.

Modelowanie kształtu dłoni

Zabiegi z HA są również dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na uzyskaniu efektu wolumetrii, nadaniu właściwej objętości i kształtu dłoniom. Dzięki nim możemy ukryć drobne żyłki, wymodelować skórę, zniwelować nierówności oraz bruzdy. Odpowiednio dobrany wypełniacz pozwala uzyskać naturalne rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu. Warto pamiętać, że kwas hialuronowy jest związkiem wchłanianym, ale wysokiej jakości produkty, jak wypełniacze z gamy Teosyal, pozwalają zachować efekty kuracji nawet przez cały rok

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana