Intraceuticals zabieg, który pokochały gwiazdy

Intraceuticals to zapewne hit i wiosenny przebój, nie tylko śród gwiazd. Jest to szybki, bezbolesny zabieg, który daje natychmiastowe efekty. Co to jest Intraceuticals i w jaki sposób go wykonujemy?

 

Zabieg polega na polega na innowacyjnej metodzie wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego za pomocą hiperbarycznego tlenu oraz składników aktywnych takich jak: witamina A, C, E, aloes, zielona herbata, selen, prowitamina B5, pantenol, bisabolol oraz oleje roślinne z jajoby. Stymulują one skórę do wytwarzania kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry.

zdj: hawaiibride.com

Czym jest zabieg Intraceuticals?

Zabieg sam w sobie jest bardzo przyjemny, gdyż opiera się on na masażu specjalnym aplikatorem, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego. Zabiegi Intraceuticals mogą być zabiegami: odmładzającymi – Rejuvenate, wygładzającymi – Atoxelene, wspomagającymi leczenie trądziku (młodzieńczego lub hormonalnego) – Clarity oraz rozjaśniającymi przebarwienia  Opulence.

Od razu po zabiegu można cieszyć się rewelacyjnymi efektami.  W wywiadzie udzielonym dla Derma Estetic, Justyna Steczkowska zdardziła, że ten zabieg funduje sobie przed każdym ważnym wydarzeniem: „Genialnie nawilża cerę, rozświetla, likwiduje drobne zmarszczki i przebarwienia. Skóra jest wypoczęta” tym bardziej, że to niezwykle miły zabieg, przy którym można zapaść w relaksujący sen.”. Również Madonna jest fanem tej terapii i stosuje go przed każdym występem. 

zdj: www.solobelleza.net

Jak wygląda zabieg Intraceuticals?

Zabieg jest „niezwykle miły zabieg, przy którym można zapaść w relaksujący sen” mówi Justyna Steczkowska w wywiadzie dla Derma Estetic.

Substancje aktywne są rozpylane a zarazem wtłaczane pod ciśnieniem do głębszych warstw skóry. Zabieg rozpoczyna się od czoła, a kończy na brodzie. Można również wybrać wersję rozszerzoną, która obejmuje szyję wraz z dekoltem

Następnie skórę poddaje się bardzo delikatnemu masażowi drenującemu. 

Ile zabiegów Intraceuticals należy wykonać i jak długo utrzymują się efekty?

Pierwsze efekty, czyli napięcie, wygładzenie, nawilżenie, promienność, poprawienie konturów twarzy oraz spłycenie zmarszczek pojawiają się od razu po zabiegu.

Efekt jednego zabiegu utrzymuje się około 1,5 tygodnia. Dla uzyskania trwałego efektu, zabieg należy wykonać w sześciu seriach podawanych raz w tygodniu. Najlepiej powtarzać go wiosną i jesienią.

Czy zabieg Intraceuticals jest bolesny?

Nie, jest całkowicie bezbolesny i od razu po nim można wrócić do codziennych zajęć.

Jak długo trwa zabieg Intraceuticals?

Zabieg trwa około 1,5 godziny.

Cena Intraceuticals

Zabieg jednorazowy to koszt około 500 zł

Seria 6 zabiegów to koszt około 2500 – 3000 zł (w zależności od miejsca w którym wykonujemy zabieg)

Gdzie można go wykonać?

Można go wykonać np. w Skin Clinic: www.skinclinic.pl

Jest to zabieg, który z pewnością sprawdzi się przed każdym ważnym wydarzeniem i wyjściem, kiedy chcemy by nasza skóra była zrelaksowana, pełna blasku i zachwycała młodzieńczym wyglądem.

 

zdj. intro: hawaiibride.com

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Justyna Steczkowska – Kobieta o niezwykłym głosie opowie w jaki sposób dba o cerę i co myśli na temat zabiegów medycyny estetycznej.

Kobieta o niezwykłym głosie, piosenkarka oraz kompozytorka dziś opowie o tym w jaki sposób dba o swoją cerę, co myśli na temat zabiegów medycyny estetycznej.

Justyna Gawryś: Dzień dobry Pani Justyno, bardzo się cieszę, że znalazła Pani chwilę czasu. Zacznę nietypowo, czy jest Pani Kobietą spełnioną?

Justyna Steczkowska: Kobietą na pewno, artystą nigdy do końca. Zbyt szybko rodzą się pomysły wymagajce nieustannej pracy i realizacji na rzeczywistym poziomie i zawsze pozostaje kilka niespełnionych marzeń w tej dziedzinie.

Justyna Gawryś: Jak w kilku zdaniach może Pani siebie określić?

Justyna Steczkowska: Hmmm…nie wydaje mi się, żebym różniła się spektakularnie od innych kobiet. Może śpiewam trochę lepiej od niektórych (śmiech).

Justyna Gawryś: Pani cera jest idealna. Jestem bardzo ciekawa w jaki sposób dba Pani o swoją cerę na co dzień?

Justyna Steczkowska: Wydaje mi się, że idealną cerę mają tylko dzieci. Nie mniej jednak nie narzekam na swoją, bo poza dobrymi genami po mamusi, pieczołowicie o nią dbam. Jestem wielką fanką mezoterapii, którą wykonuję kilka razy do roku w Skin Clinic. To zabieg , który wymaga doświadczenia i precyzji lekarza, więc wybór miejsca, w którym czujesz się komfortowo i wiesz, że zajmują się Tobą doświadczeni zawodowcy jest rzeczą niezwykle ważną. To najlepszy na dzień dzisiejszy sposób, na odmłodzenie skóry, nie ingerujący w rysy twarzy .

Justyna Gawryś: Czy przed występem bądź jakimś ważnym wydarzeniem dba Pani w sposób szczególny o swoją cerę?

Justyna Steczkowska: Tak! Funduję sobie Intraceuticals. Genialnie nawilża cerę, rozświetla, likwiduje drobne zmarszczki i przebarwienia. Skóra jest wypoczęta, tym bardziej, że to niezwykle miły zabieg, przy którym można zapaść w relaksujący sen.

Justyna Gawryś: Z pewnością ma Pani swoje ulubione kosmetyki. Które z nich są niezbędne do co dziennej pielęgnacji i z którymi nie mogłaby się Pani rozstać?

Justyna Steczkowska: Woda termalna, płyn micelarny, peeling, wszelkie maseczki nawilżające i płatki pod oczy. Moim ostatnim odkryciem są płatki pod oczy BL’ANE ever effect  (meridian unblocking eye mask). Świetnie nawilżają skórę i likwidują cienie pod oczami. Poza tym jestem jurorem w konkursie NAJLEPSZE DLA URODY, który bardzo pieczołowicie sprawdza przydatność i jakość kosmetyków, przez powołaną do tego komisję i znane kobiety. Staramy się nagradzać naprawdę wyjątkowe kosmetyki nie tylko za ich niezwyklą jakość, ale też cenę proporcjonalnie do tego co mają w środku. Czasem nie warto przepłacać! Polecam Państwu kosmetyki ze znczkiem NAJLEPSZE DLA URODY.!

Justyna Gawryś: Ma Pani swój ulubiony zabieg? Jeśli tak to jaki oraz gdzie go Pani wykonuje?

Justyna Steczkowska: Jak już wspominałam korzystam z usług SKIN CLINIC w Warszawie, ktróra ma dwa fantastycznie wyposażone gabinety, a przede wszystkim profesjonalną obsługę lekarską z dużym doświadczeniem. Poza tym gabinety mają ładne harmonijne jasne wnętrza, które wprowadzają mnie w dobry nastrój.

Justyna Gawryś: W takim razie jak się Pani przygotowuje na nadejście wiosny?

Justyna Steczkowska: Oprócz tego o czym już wspomniałam, staram się kilka razy w tygodniu przejść na długi spacer w szybkim tempie .

Justyna Gawryś: Można pozazdrościć Pani sylwetki. W jaki spsób dba Pani o nią?

Justyna Steczkowska: Nie mam dla swojej sylwetki zbyt dużo czasu, bo mam ważniejsze sprawy na głowie, ale zaczynam czuć siłę grawitacji, więc w przyszłym roku poszukam dobrej siłowni (śmiech).

Justyna Gawryś: A chirurgia plastyczna? Co Pani sądzi na ten temat?

Justyna Steczkowska: Nic …każdy ma prawo robić dla siebie, to co uważa za słuszne. W moim zawodzie wszelka ingerencja w rysy twarzy kończy się niemożliwością wyrażnia nią uczuć, więc na pewno tego nie zrobię, bo nikt mi nie uwierzy, że czuje to co śpiewam.

Justyna Gawryś: Chciałaby Pani coś zmienić w swoim wyglądzie? Czy Justyna Steczkowska poddałaby się kiedykolwiek operacji plastycznej?

Justyna Steczkowska: Pewnie jak większośc kobiet (śmiech), ale nie zaprzątam sobie tym głowy. Lepiej pokochać siebie i dbać o skórę i włosy. To przy odrobinie sexapealu zawsze robi wrażenie, nawet wtedy, kiedy daleko nam do Moniki Belluci (śmiech).

Justyna Gawryś: Żyjemy w czasach, w których wszyscy narzekają na brak czasu i pęd życia. Jak się Pani przed tym chroni? Czy posiada Pani swoje miejsce, w którym się Pani wycisza i relaksuje?

Justyna Steczkowska:  Tak ! Kawałek swojego lasu i Skin Clinic.

Justyna Gawryś: Jakie perfumy są Pani ulubionymi? Ma Pani swój number one?

Justyna Steczkowska: Tak 🙂 są zrobione specjalnie dla mnie i mają unikatową kompozycję.

Justyna Gawryś: Co zabrałaby Pani na bezludną wyspę?

Justyna Steczkowska: Mężczyznę (śmiech)

Justyna Gawryś: Czego mogę Pani życzyć?

Justyna Steczkowska: Tego czego  i ja życzę Pani i całej redakcji – ZDROWIA !!!!

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Pellevé, czyli lifting twarzy bez skalpela

Pelleve jest to zabieg podczas, którego nie wymagane jest znieczulenie ogólne. Jak sama nazwa mówi jest to „lifting bez skalpela”, czyli nie są wykonywane żadne nacięcia.  Po zabiegu nie mamy krwiaków, zasinień ani blizn. Zabieg Pelleve jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny.

 

 zdj: agelessskinandlasercenter.net

Czym jest zabieg Pelleve

Podczas zabiegu Pellevé wykorzystywane są fale radiowe.

Zabieg polega na „podgrzaniu głębokich warstw skóry i to uszkodzenie termiczne wywołuje odpowiedź organizmu, czyli znów zagęszczamy skórę” mówi dr Katarzyna Kwarecka-Zając.

Urządzenie do zabiegu Pellevé przypomina wałeczek do masażu. Fale radiowe wykorzystywane podczas zabiegu podgrzewają skórę właściwą do 50-60 stopni Celcjiusza. Dlatego tak istotna jest współpraca Pacjenta z Lekarzem, gdyż tylko Pacjent może określić moment w którym intensywność ciepła jest wysoka, ale jeszcze nie powoduje bólu.

Dzięki tak wysokiej temperaturze, którą otrzymujemy przez fale radiowe dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych (jest to reakcja bezpośrednia) oraz  stymulacji fibroblastów, czyli zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny (jest to reakcja pośrednia i jest ona rozciągnięta w czasie).  Tak wysoka temperatura wpływa na poprawę jakości skóry, prowadzi do jej zagęszczenia oraz ujędrnienia.

Jak wygląda skóra po zabiegu Pelleve

Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, zatem nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji i możemy od razu wrócić do pracy.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu są naprawdę spektakularne, ale należy na nie poczekać. Od razu po zabiegu skóra wygląda lepiej, ale po okresie miesiąca a nawet dwóch widzimy ten najlepszy efekt.

zdj: chir-plast.com.pl 

Tak naprawdę nie wiem jak długo utrzymują się efekty zabiegu „bo skóra jest jak gdyby ściśnięta znowu i na nowo musi ulec procesowi starzenia, czyli “rozciągnięcia” skóry” mówi dr Katrazyna Kwarecka-Zając. Wszystko zależy od tego w jaki sposób będziemy dbać o naszą skórę i w jaki sposób z nią postępujemy. Dr Kwarecka-Zając tłumaczy dalej „Jeśli ktoś chodzi na solarium, będzie ją tarł, szarpał i rozciągał wówczas ten proces przebiegnie szybciej”.

Zabieg Pellevé jest wykorzystywany do poprawy napięcia skóry twarzy i szyi, a także ramion, ud i brzucha. Będzie idealny w miejscach, gdzie wiotkość skóry jest zauważalna.

Czy zabieg można łączyć z innymi zabiegami?

Zabieg Pellevé można łączyć z innymi zabiegami odmładzającymi.

Przeciwwskazania do zabiegu Pellevé

Przeciwwskazaniami do zabiegu to: uszkodzenia skóry w miejscu, w którym będzie wykonywany zabieg, zaburzenia krążenia obwodowego, ciąża, choroby nowotworowe w trakcie leczenia, zaburzenia czucia, elektroniczne implanty.

Cena zabiegu Pelleve

Cena zabiegu jest uzależniona od obszaru na którym będzie wykonywany zabieg i wynosi od 500 zł do 3000 zł.

A oto krótki film, który pokazuje jak dzień po dniu nasza skóra się na nowo odbudowuje.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana