Czy zmiany poporodowe są nieodwracalne? A skądże!

Wiele kobiet zwleka z zajściem w ciążę, bojąc się zmian w swoim ciele. Współczesna medycyna estetyczna sprawia jednak, że są one w znacznej mierze odwracalne. Chirurgia plastyczna pomaga odzyskać matkom dobry wygląd, samopoczucie i zdrowie.

Dzięki zabiegom waginoplastyki chirurgicznej, rozszerzone po porodzie ścianki pochwy mogą powrócić do swojej oryginalnej objętości. Zniekształcone po karmieniu piersią brodawki, można bez problemu operacyjnie wymodelować. Dlaczego też nie poprawić sobie samopoczucia bardziej? Jednym z  cieszących się rosnącą popularnością zabiegów jest powiększenie punktu G. Zabieg służy oczywiście zwiększeniu przyjemności odczuwanej podczas zbliżenia. – W wielu krajach europejskich zabieg taki wykonywany jest już powszechnie, w Polsce niektórzy nadal powątpiewają w samo istnienie punktu G – mówi Jakub Czarzasty, prezes spółki Ratalnie.com wyspecjalizowanej w finansowaniu zabiegów medycznych. Doznania seksualne poprawi też zabieg przywracający pofałdowanie i szorstkość wewnątrz pochwy, zmniejszające się zwykle wraz z wiekiem.

Na trwałe pozbyć się można blizn poporodowych. W przypadku porodu naturalnego, korekty wymagać może czasem blizna po nacięciu krocza. Zdarzają się przypadki, że blizna „ciągnie”, powoduje ból podczas współżycia, bądź po prostu nieestetycznie wygląda. Ten problem usunąć można w 30 minut. Wykonywany w znieczuleniu miejscowym zabieg kosztuje około 1000 złotych. Po 5-7 dniach zdejmowane są szwy, a po miesiącu dozwolone są już miłosne igraszki.

Operacje plastyczne oraz chirurgię miejsc intymnych do niedawna spowijała mgiełka tajemniczości i wstydu. Dziś coraz więcej osób nie boi się zadawać pytań i konsultować swoich problemów z lekarzem. Coraz dostępniejsze są także metody finansowania opieki medycznej.

Większość zabiegów, zarówno chirurgicznych jak i estetycznych, można dziś sfinansować, rozkładając płatności na raty – tłumaczy Jakub Czarzasty.

Przedstawiciele branży podkreślają, że w percepcji społecznej ginekoplastyki i medycyny estetycznej wiele zmieniło pojawienie się na antenie telewizyjnej programów takich jak „Sekrety chirurgii” emitowane przez TVN Style. Jesienią 2012 roku każdy odcinek programu gromadził przed telewizorami średnio 174 tys. widzów. Co najbardziej zaskakujące – do udziału w tym odważnym programie zgłosiło się ponad 4 tysiące chętnych osób.

Na naszych oczach upada tabu, kończą się stereotypy, zaczyna zaś rzetelna wiedza – dodaje Jakub Czarzasty. – Otwarcie rozmawiamy o możliwościach chirurgii, ryzyku medycznym, przeciwwskazaniach, płatnościach za zabiegi, czy ubezpieczeniach. Jest to pewnego rodzaju fenomen. Pozytywny.

źródło: materiały prasowe

zdj: most2001.com 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ogłoszenie wyników konkursu „Jak sądzisz czym jest kobiecość?”

Niezmiernie się cieszę, że pierwszy konkurs zorganizowany na portalu Derma Estetic cieszył się tak ogromny zainteresowaniem. Ucieszyłam się, że odpowiedzi były naprawdę różne i bardzo pozytywnie zaskoczyliście mnie swoją kreatywnością.

Nie było łatwo, ale się udało wyłonić zwycięzcę, a raczej zwyciężczynię konkursu. Nagrodę główną, czyli tusz ekstremalnie wydłużający i pogrubiający rzęsy Giorgio Armani Eyes To Kill Lash Stretching Mascara 6,9 ml (czarny) o wartości 165 zł wygrywa Agnieszka Saj.

A oto odpowiedź Agnieszki na pytanie konkursowe „Jak sądzisz czym jest kobiecość”

„Według mnie jest głębią, która ma wiele tajemnic, jak ocean. Jest łagodna jak letni powiew wiatru, ale potrafi być szalona jak fale uderzające o skały. Ma wiele twarzy i nie boi się je pokazać światu. Kobiecość ma wiele barw i wcieleń. Jest pięknem serca i duszy. Kobiecość …..hm…….jest pięknym darem jaki otrzymujemy wraz z narodzinami. Nikt nam jej nie odbierze, może jedynie sprawić iż staniemy się przez chwile zagubione, ale prędzej czy później odzyskujemy ją i stajemy się jeszcze silniejsze.”

nagroda główna

Dodatkowo chciałam wyróżnić i nagrodzić drobnym upominkiem Anna Chwieralską za niebanalność i kreatywność. Oto odpowiedź Ani:

„Kobiecość ma wiele twarzy, jest wielowymiarowa jak każda z nas. Potrafię być słodka i romantyczna, seksowna i ultra kobieca. Jestem zakonnicą po to by po chwili przerodzić się w kobietę wampa, kipiącą sexappealem i zmysłowością. Gdy potrzeba staję się wojowniczką i zwycięską ręką biorę co moje. Mam złe dni wtedy wszystko jest na nie ale nade wszystko kocham życie i czerpię radość pełnymi garściami.  Jednak nigdy nie zapominam, że jestem zwykłą kobietą, która uwielbia o siebie dbać i godzinami upiększać się przed lustrem. (dołączam do odpowiedzi kolaż zdjęć, na wszystkich jestem ja)”

praca konkursowa Ani

 

drobny upominek dla Ani

Dziewczyny bardzo proszę o przesłanie Waszych adresów na jakie mają zostać wysłane nagrody na adres mailowy konkurs@dermaestetic.pl.

Chciałabym z tego miejsca podziękować Wszystkim uczestnikom i mam nadzieję, że bawiliście się dobrze.

Czy jesteście zainteresowani kolejnymi konkursami? Jeśli tak to w jakiej formie?

Pozdrowienia,

Derma Estetic

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiększenie punktu G – marzenie kobiet już do spełnienia!

Ginekologia estetyczna zaczyna być coraz bardziej popularna, a tematy z nią związane przestają być tabu. Kobiety mówią o swoich potrzebach, marzeniach związanych ze swoim ciałem i sięgają po pomoc w ich realizacji do lekarzy specjalistów.

foto: kobieta.dziennik.pl

Punkt G, czyli GSA® – G-Spot Amplification pochodzi od nazwiska niemieckiego odkrywcy dr Ernsta Gräfenberga. Punkt G zawsze wzbudzał duże kontrowersje. Część kobiet twierdzi, że jest to najważniejsza część, która świadczy o orgazmie inne twierdzą, że w ogóle taki punkt nie istnieje. Jednak dla większości jest to bardzo wrażliwy i zapewnia bardzo przyjemne doznania erotyczne.

Gdzie znajduje się punkt G

Jak znaleźć punkt G? Pewnie większość zadaje takie pytanie. Otóż punkt G znajduje się od 2,5 cm do 5 cm od wejścia pochwy na przedniej ściance pochwy. Umiejscowienie jego jest różne u kobiet. Jest to miejsce, które bez problemu wyczuwamy palcem. Jest to powierzchnia bardziej szorstka i chropowata w porównaniu do pozostałej części pochwy.

Kobiecy punkt G –  Jak wygląda punkt G u kobiety

W momencie, gdy kobieta nie jest podniecona strefa G jest od wielkości ziarenka grochu (czyli bardzo mała). W momencie podniecenia zwiększa swój rozmiar nawet dwukrotnie. 

Punkt G stymulacja

Kobiety, które doświadczają podczas stosunku wyłącznie orgazm łechtaczkowy dzięki powiększeniu punktu G mogą doświadczyć orgazm waginalny. Natomiast kobiety, które doświadczają orgazmu waginalnego mogą go jeszcze bardziej spotęgować. Dodatkowo powiększenie punktu G pomaga Paniom, które mają problem ze stresowym nietrzymaniem moczu oraz tym kobietom, które mają słaby mięsień cewki moczowej.

Powiększenie punktu g

Powiększenie punktu G to zabieg niebolesny, który przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Pierwsza metoda powiększenia to podanie specjalnego preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który się wprowadza za pomocą iniekcji. Druga metoda to wstrzyknięcie własnego tłuszczu w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Tkanka tłuszczowa jest wcześniej pobierana od pacjentki (zazwyczaj z okolicy pępka lub podbrzusza). W obu przypadkach zabieg jest bezpieczny. Takie ostrzyknięcie miejsca wrażliwego na bodźce powoduje „zwiększoną ekspozycję” i potęguje doznania seksualne podczas stosunku.

Zabieg trwa około 30 minut, a po 4 godzinach od zabiegu można powrócić do aktywności seksualnej. Oczywiście należy pamiętać, że po zabiegu należy dbać o higienę miejsc intymnych, by nie doprowadzić do ich zakażenia. 

Niestety zabieg należy powtarzać, gdyż substancja ulega wchłonięciu. To w jakim czasie wchłonie się substancja podana zależy od predyspozycji organizmu oraz substancji i waha się od 6 miesięcy do około 2 lat.

Koszt zabiegu waha się w przedziale 1500 zł do 2800 zł. Wszystko jest uzależnione od substancji jaką jest powiększanie punktu G oraz od Kliniki, w której przeprowadzony jest zabieg.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana