Ogłoszenie wyników konkursu „Jak sądzisz czym jest kobiecość?”

Niezmiernie się cieszę, że pierwszy konkurs zorganizowany na portalu Derma Estetic cieszył się tak ogromny zainteresowaniem. Ucieszyłam się, że odpowiedzi były naprawdę różne i bardzo pozytywnie zaskoczyliście mnie swoją kreatywnością.

Nie było łatwo, ale się udało wyłonić zwycięzcę, a raczej zwyciężczynię konkursu. Nagrodę główną, czyli tusz ekstremalnie wydłużający i pogrubiający rzęsy Giorgio Armani Eyes To Kill Lash Stretching Mascara 6,9 ml (czarny) o wartości 165 zł wygrywa Agnieszka Saj.

A oto odpowiedź Agnieszki na pytanie konkursowe „Jak sądzisz czym jest kobiecość”

„Według mnie jest głębią, która ma wiele tajemnic, jak ocean. Jest łagodna jak letni powiew wiatru, ale potrafi być szalona jak fale uderzające o skały. Ma wiele twarzy i nie boi się je pokazać światu. Kobiecość ma wiele barw i wcieleń. Jest pięknem serca i duszy. Kobiecość …..hm…….jest pięknym darem jaki otrzymujemy wraz z narodzinami. Nikt nam jej nie odbierze, może jedynie sprawić iż staniemy się przez chwile zagubione, ale prędzej czy później odzyskujemy ją i stajemy się jeszcze silniejsze.”

nagroda główna

Dodatkowo chciałam wyróżnić i nagrodzić drobnym upominkiem Anna Chwieralską za niebanalność i kreatywność. Oto odpowiedź Ani:

„Kobiecość ma wiele twarzy, jest wielowymiarowa jak każda z nas. Potrafię być słodka i romantyczna, seksowna i ultra kobieca. Jestem zakonnicą po to by po chwili przerodzić się w kobietę wampa, kipiącą sexappealem i zmysłowością. Gdy potrzeba staję się wojowniczką i zwycięską ręką biorę co moje. Mam złe dni wtedy wszystko jest na nie ale nade wszystko kocham życie i czerpię radość pełnymi garściami.  Jednak nigdy nie zapominam, że jestem zwykłą kobietą, która uwielbia o siebie dbać i godzinami upiększać się przed lustrem. (dołączam do odpowiedzi kolaż zdjęć, na wszystkich jestem ja)”

praca konkursowa Ani

 

drobny upominek dla Ani

Dziewczyny bardzo proszę o przesłanie Waszych adresów na jakie mają zostać wysłane nagrody na adres mailowy konkurs@dermaestetic.pl.

Chciałabym z tego miejsca podziękować Wszystkim uczestnikom i mam nadzieję, że bawiliście się dobrze.

Czy jesteście zainteresowani kolejnymi konkursami? Jeśli tak to w jakiej formie?

Pozdrowienia,

Derma Estetic

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiększenie punktu G – marzenie kobiet już do spełnienia!

Ginekologia estetyczna zaczyna być coraz bardziej popularna, a tematy z nią związane przestają być tabu. Kobiety mówią o swoich potrzebach, marzeniach związanych ze swoim ciałem i sięgają po pomoc w ich realizacji do lekarzy specjalistów.

foto: kobieta.dziennik.pl

Punkt G, czyli GSA® – G-Spot Amplification pochodzi od nazwiska niemieckiego odkrywcy dr Ernsta Gräfenberga. Punkt G zawsze wzbudzał duże kontrowersje. Część kobiet twierdzi, że jest to najważniejsza część, która świadczy o orgazmie inne twierdzą, że w ogóle taki punkt nie istnieje. Jednak dla większości jest to bardzo wrażliwy i zapewnia bardzo przyjemne doznania erotyczne.

Gdzie znajduje się punkt G

Jak znaleźć punkt G? Pewnie większość zadaje takie pytanie. Otóż punkt G znajduje się od 2,5 cm do 5 cm od wejścia pochwy na przedniej ściance pochwy. Umiejscowienie jego jest różne u kobiet. Jest to miejsce, które bez problemu wyczuwamy palcem. Jest to powierzchnia bardziej szorstka i chropowata w porównaniu do pozostałej części pochwy.

Kobiecy punkt G –  Jak wygląda punkt G u kobiety

W momencie, gdy kobieta nie jest podniecona strefa G jest od wielkości ziarenka grochu (czyli bardzo mała). W momencie podniecenia zwiększa swój rozmiar nawet dwukrotnie. 

Punkt G stymulacja

Kobiety, które doświadczają podczas stosunku wyłącznie orgazm łechtaczkowy dzięki powiększeniu punktu G mogą doświadczyć orgazm waginalny. Natomiast kobiety, które doświadczają orgazmu waginalnego mogą go jeszcze bardziej spotęgować. Dodatkowo powiększenie punktu G pomaga Paniom, które mają problem ze stresowym nietrzymaniem moczu oraz tym kobietom, które mają słaby mięsień cewki moczowej.

Powiększenie punktu g

Powiększenie punktu G to zabieg niebolesny, który przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Pierwsza metoda powiększenia to podanie specjalnego preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który się wprowadza za pomocą iniekcji. Druga metoda to wstrzyknięcie własnego tłuszczu w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Tkanka tłuszczowa jest wcześniej pobierana od pacjentki (zazwyczaj z okolicy pępka lub podbrzusza). W obu przypadkach zabieg jest bezpieczny. Takie ostrzyknięcie miejsca wrażliwego na bodźce powoduje „zwiększoną ekspozycję” i potęguje doznania seksualne podczas stosunku.

Zabieg trwa około 30 minut, a po 4 godzinach od zabiegu można powrócić do aktywności seksualnej. Oczywiście należy pamiętać, że po zabiegu należy dbać o higienę miejsc intymnych, by nie doprowadzić do ich zakażenia. 

Niestety zabieg należy powtarzać, gdyż substancja ulega wchłonięciu. To w jakim czasie wchłonie się substancja podana zależy od predyspozycji organizmu oraz substancji i waha się od 6 miesięcy do około 2 lat.

Koszt zabiegu waha się w przedziale 1500 zł do 2800 zł. Wszystko jest uzależnione od substancji jaką jest powiększanie punktu G oraz od Kliniki, w której przeprowadzony jest zabieg.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy korekta nosa jest możliwa bez operacji? Tak!

Nos to, zaraz po ustach, część twarzy, do której mamy zwykle najwięcej zastrzeżeń. Że lekko garbaty, wklęsły, niesymetryczny. Ogólnie – niedodający urody. A wystarczy ampułka kwasu hialuronowego i wprawne ręce dermatologa estetycznego, żeby to zmienić.

 

Powszechnie uważa się, że kształt nosa można poprawić tylko chirurgicznie. Takie zabiegi są jednak bolesne, wymagają wielomiesięcznej rekonwalescencji i bywają kosztowne. A efekty nie zawsze zadowalają pacjentów. Z tych właśnie względów na operację plastyczną decydują się z reguły osoby z naprawdę poważnymi defektami. Osoby, którym przeszkadza garbek czy wklęsłość po prostu uczą się z tym żyć. Jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie. Niedoskonałości nosa można skorygować błyskawicznie, bo w kwadrans, za pomocą kwasu hialuronowego. Oczywiście niezbędna jest także ręka doświadczonego dermatologa estetycznego.

Jakie mankamenty nosa można poprawić kwasem hialuronowym?

Wypełnić wklęsłości, optycznie zwęzić zbyt szeroki nos, a także wyprostować grzbiet: pozbyć się garbka lub wyprostować nos po złamaniu, możliwe jest też wymodelowanie zadartego noska i takiego, którego czubek opada w dół – wylicza dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm, która specjalizuje się w niechirurgicznej korekcji nosa.

Na czym polega zabieg

Zabieg polega na wstrzyknięciu, po wcześniejszym miejscowym znieczuleniu, wypełniacza w postaci żelu. Lekarz szczegółowo omawia z pacjentem, jaka zmiana będzie najbardziej harmonijna i da naturalny efekt. – Następnie preparat podaje się w odpowiednie miejsca i co bardzo ważne, po iniekcji odpowiednio formuje w tkankach – podkreśla dermatolog estetyczna. Korekta nosa kwasem hialuronowym trwa około 20 minut i nie wymaga rekonwalescencji. Zaraz po zabiegu można spotkać się ze znajomymi, by z dumą zaprezentować nowy kształt nosa.

Efekt

Efekt zabiegu utrzymuje się około 12-18 miesięcy. Ponieważ preparat wchłania się stopniowo, nie ma obaw przed nagłym pogorszeniem wyglądu nosa. Średnio po roku należy zgłosić się na konsultację, by lekarz zaplanował termin uzupełnienia preparatu. Zabieg jest bezpieczny i nie powoduje alergii – Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszej skórze, a wypełniacze przechodzą badane kliniczne – wyjaśnia dermatolog estetyczna i dodaje, że właśnie dlatego to jeden z najpopularniejszych zabiegów.

Należy jednak pamiętać, że nie każdy nos uda się skorygować za pomocą kwasu hialuronowego. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz wykonujący zabieg. Pamiętajmy, że bez wcześniejszej wizyty się nie obejdzie. Dopiero po niej będziemy wiedzieć czy nasz nos nadaje się do korekcji za pomocą kwasu.

źródło: informacje prasowe

zdj: femmeatelier.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana