Konkurs! Wygraj zestaw z linii EcoSkin Care

Zapraszam do wzięcia udziału w Konkursie Internetowym. Do wygrania jest 5 zestawów z linii EcoSkin Care marki Bandi Cosmetics o wartości 102 zł.

Aby wygrać jeden z pięciu zestawów z linii EoSkin Care (kojący krem do twarzy SPF 25 o pojemności 50 ml oraz kojący balsam do ciała o pojemności 200 ml) należy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie zalety posiada kojący krem SPF25 z serii EcoSkin Care?

 1. zapewnia ochronę przed promieniami UVA i UVB przez ponad 8 godzin
 2. oczyszcza i zwęża rozszerzone pory
 3.   nadaje się do cery mieszanej i tłustej
 4. intensywnie nawilża i koi skórę suchą i swędzącą

W pytaniu może być prawidłowa 1 i lub 2, i lub więcej odpowiedzi. Żeby zgłoszenie konkursowe było ważne należy podać odpowiednią odpowiedź bądź odpowiednią ilość prawidłowych odpowiedzi.

5 pierwszych osób, które odpowie prawidłowo na pytanie wygrają zestawy z linii EcoSkin Care – kojący krem do twarzy SPF 25 o pojemności 50 ml oraz kojący balsam do ciała o pojemności 200 ml o wartości 102 zł.

Odpowiedź konkursową należy przesłać na adres konkurs@dermaestetic.pl. W konkursie wezmą udział zgłoszenia wysłane w dniach do 05.05.2013 r. do północy. 

Następnego dnia po zakończeniu konkursu zostaną ogłoszone wyniki. 

Konkurs trwa od 25.04.2013 do 05.05.2013.

 

Zasady konkursu:

 1. Należy polubić fan page Derma Estetic (adres znajdziesz Tutaj)
 2. Należy polubić fan page Bandi (adres znajdziesz Tutaj)
 3. Miło będzie jeśli informację informację o konkursie udostępnicie na swojej tablicy facebookowej.
 4. Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@dermaestetic.pl wpisując dodatkowo nick bądź imię i nazwisko jakim się posługujecie na facebooku.
 5. Każda Osoba może przesłać tylko i wyłącznie jedną odpowiedź. Większa ilość spowoduje dyskwalifikację.
 6. Należy pamiętać, że w pytaniu konkursowym może być prawidłowa 1, 2, i lub więcej odpowiedzi. Należy podać prawidłową odpowiedź  lub ilość odpowiedzi. W innym przypadku zgłoszenie konkursowe nie zostanie zaliczone.
 7. Odpowiedzi mają być wysyłane tylko i wyłącznie na adres mailowy konkurs@dermaestetic.pl.
 8. Zwycięzca musi w ciągu tygodnia przesłać dane adresowe do wysyłki nagrody. Jeśli w tym czasie dane do wysyłki nie zostaną wysłane Redakcja wybierze drugiego zwycięzcę.

 Regulamin konkursu – czytaj

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Konkurs! Wygraj zestaw z linii EcoSkin Care. Regulamin

Regulamin

 

Celem Konkursu  jest wskazanie prawidłowej odpowiedzi na pytanie Jakie zalety posiada kojący krem SPF25 z serii EcoSkin Care?

 

Użyte określenia

 1. Redakcja – Redakcja Portalu DermaEstetic.pl, prezentowanego w sieci pod adresem www.dermaestetic.pl
 2. Sponsor: Firma Bandi Cosmetics prezentowana w sieci pod adresem www.bandi.pl
 3. Konkurs – Konkurs Internetowy organizowany na stronie Portalu DermaEstetic.pl pod adresem www.dermaestetic.pl
 4. Uczestnik – Każdy Użytkowniki Portalu
 5. Prace – Wskazanie prawidłowej odpowiedzi na pytanie: Jakie zalety posiada kojący krem SPF25 z serii EcoSkin Care
 6. Użytkownik – Każdy Internauta korzystający z Portalu DermaEstetic.pl

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu jest Redakcja Portalu DermaEstetic.pl
 2. Fundatorem nagrody jest Bandi Cosmetics Bandi.pl
 3. Konkurs rozgrywany jest na stronach portalu DermaEstetic.pl
 4. Konkurs polega na wyłonieniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie Jakie zalety posiada kojący krem SPF25 z serii EcoSkin Care
 5. Każdy Uczestnik może nadesłać jedną propozycję odpowiedzi.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 25.04.2013 do 05.05.2013 do północy.

Jury Konkursu

 1. Jury Konkursu stanowi: Redakcja DermaEstetic.pl
 2. Obrady Jury są tajne, a jego werdykt nie podlega cofnięciu.

Nagrody

 1. 5 Zestawów z linii EcoSkin Care – krem do twarzy SPF 25 i balsam do ciała o wartości 102 zł

Postanowienia końcowe

 1. 1. Redakcja zastrzega sobie w każdym czasie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny z zachowaniem praw nabytych Uczestników Konkursu.
 2. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzcy przez fundatora nagrody w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzcy.
 3. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./
 4. Jakakolwiek odpowiedzialność Portalu względem Uczestników lub osób trzecich jest wyłączona – z wyjątkiem tej przewidzianej bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
 5. Redakcja zastrzega sobie prawo do opublikowania treści odpowiedzi zwycięzcy konkursu.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 06.06.2013 roku na portalu DermaEstetic.pl 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Iwostin Correctin, efekt gładkiej, jednolitej i zdrowej skóry.

Każdego dnia kobiety chcą, aby ich skóra wyglądała zdrowo, świeżo i atrakcyjnie, dzięki czemu mogą czuć się pewnie i komfortowo. Szukają produktu, który zniweluje niedoskonałości, zapewni skórze gładkość i ujednolici jej koloryt. Efekt naturalnie zdrowej skóry jest teraz możliwy dzięki nowej linii IWOSTIN CORRECTIN.

 

IWOSTIN Correctin Komfort naturalnie zdrowej skóry

 

Jest to gama fluidów dopasowanych do potrzeb różnych typów skóry: trądzikowej, naczyniowej oraz wrażliwej. Preparaty działają na dwóch poziomach: pielęgnacyjnym, dzięki zawartości składników aktywnych i wizualnym, ponieważ kryją niedoskonałości i wyrównują koloryt skóry. Są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Wszystkie produkty zapewniają wysoką ochronę przed promieniowaniem UV: SPF 30. Ich skuteczność została potwierdzona w Niezależnym Laboratorium Badawczym.

Fluid jest obecnie jednym z podstawowych kosmetyków w damskiej torebce. Kobiety używają go codziennie, aby nadać swojej skórze większą jednorodność: zamaskować niedoskonałości, poprawić koloryt, zmatowić miejsca przetłuszczające się. W nowoczesnych fluidach korekcie niedoskonałości, czyli optycznemu oddziaływaniu preparatu powinno towarzyszyć działanie pielęgnacyjne. Formuła takiego kosmetyku, poza pigmentami decydującymi o maskowaniu zmian skórnych, wzbogacona jest o aktywne substancje pielęgnacyjne. Przy regularnym stosowaniu fluidów zawierających składniki aktywne dopasowane do potrzeb skóry np. w przypadku skóry naczyniowej wyciągu z kasztanowca czy witaminy C, zaobserwować można znaczną poprawę jej kondycji. 

Makijaż korekcyjny z zastosowaniem fluidów jest szczególnie istotny w przypadku skóry problemowej ze względu na aspekt psychologiczny. Zmiany skórne, takie jak rumień, rozszerzone naczynia, przebarwienia potrądzikowe czy aktywny trądzik, negatywnie wpływają na psychikę osób nimi dotkniętych. Jak podkreśla dermatolog dr n.med. Barbara Pytrus, właścicielka Gabinetu Dermatologii Leczniczej i Laserowej „Platinium” we Wrocławiu: „Mogą nawet prowadzić do zaburzeń emocjonalnych, obniżenia jakości życia, ograniczenia życia towarzyskiego czy zawodowego oraz w przyszłości doprowadzić do depresji. Stosowanie makijażu często stanowi istotny element uzupełniający leczenie chorób z objawami skórnymi, powodując wzrost akceptacji własnego wizerunku oraz podniesienie samooceny”.

Odpowiadając na potrzeby konsumentek, które chcą zapewnić swojej skórze naturalnie zdrowy wygląd i bezpieczeństwo, Laboratorium Iwostin stworzyło  linię fluidów IWOSTIN CORRECTIN, przeznaczonych dla trzech typów skóry
– fluid matujący Iwostin Correctin Purritin dla skóry trądzikowej, 
– fluid wzmacniajacy Iwostin Correctin Capillin dla skóry naczynkowej,
– fluid łagodzący Iwostin Correctin Sensitia dla skóry wrażliwej.

Preparaty działają na dwóch poziomach: pielęgnacyjnym i wizualnym. Składniki aktywne pielęgnują skórę, zaś zawarte w podkładach pigmenty zapewniają trwały efekt kryjący od 8 do 10 godzin, w zależności od serii. Dodatkowo zawarty w produktach filtr SPF30 chroni przed wolnymi rodnikami i fotostarzeniem skóry. Fluidy są dostępne w trzech kolorach: jasnym, naturalnym oraz ciepły beż. Preparaty mają bardzo dobre właściwości kosmetyczne i aplikacyjne (konsystencja, rozprowadzanie, wchłanianie), są przyjemne w stosowaniu.źródło: Materiał prasowy
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana