Najnowsze technologie w ginekologii estetycznej

Dynamiczna QuadriPolarna Radiofrekwencja to najnowocześniejsza technologia od Nova Group, która niezwykle delikatnie ale również selektywnie podgrzewa tkanki pochwy. Dostarczona energia stymuluje produkcję nowego kolagenu, poprawia mikrocyrkulację i nawilżenie oraz przywraca elastyczność i obkurczenie pochwy w naturalny, bezpieczny, komfortowy i skuteczny sposób. Jako tzw. „zabieg lunchowy”, może być wykonany podczas wizyty kontrolnej, nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji, jest bezbolesny i delikatny i co ważne – pozwala powrócić do aktywności życiowej i seksualnej, natychmiast po zabiegu.

URZĄDZENIE EVA – UWALNIA KOBIECOŚĆ, DZIĘKI DELIKATNEJ ENERGII

Zabieg jest w pełni bezpieczny – urządzenie wyposażone jest w najbardziej zaawansowane systemy kontroli parametrów zabiegu – Vaginal Dynamic RadioFrequency (VDR) oraz RadioFrequency Safety System (RSS), które aktywnie monitorują temperaturę w obszarze zabiegowym jak i poprawność poruszania głowicy, gwarantując 100% bezpieczeństwa. Niezwykle istotny jest fakt, że to Pacjentka ma pełną kontrolę i wyznacza rytm zabiegu – otrzymuje specjalny przełącznik, którym umożliwia lekarzowi rozpoczęcie zabiegu, kiedy jest ona gotowa oraz – w dowolnym momencie, jeśli poczuje dyskomfort – przerwanie zabiegu. Dzięki temu zabieg jest w pełni komfortowy oraz niestresujący, jak w przypadku innych tego typu zabiegów.

 


Jak mówi Dr Zdzisław Dubnicki, Ginekolog-Położnik, dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej:

Wśród urządzeń, wykorzystywanych w ginekologii estetycznej, szczególną uwagę zwraca Radio-frekwencja QuadriPolarna – EVA. To nowość na naszym rynku, którą wyróżnia wysoka skuteczność leczenia szeregu dysfunkcji narządów płciowych, przy całkowitej bezbolesności zabiegów oraz bez okresu gojenia. Czteropolarna końcówka zabiegowa urządzenia rozgrzewa tkanki, zwiększa ukrwienie, inicjuje produkcję kolagenu i elastyny. Pochwa i srom odzyskują jędrność, co wpływa na poprawę jakości życia. Zabieg jest w pełni bezpieczny, pacjentki nie odczuwają w jego trakcie jakiegokolwiek dyskomfortu, a po zabiegach wracają do normalnego życia. Urządzenie to dostępne jest w warszawskiej Klinice Medycyny Estetycznej Estell, w związku z tym na bieżąco obserwujemy pierwsze efekty leczenia, które są wysoce obiecujące”.

Idealnym uzupełnieniem zabiegu waginalnego jest lifting i poprawa napięcia warg sromowych – różnica widoczna jest natychmiast po zabiegu. Urządzenie działa w kontrolowany sposób, na konkretnej głębokości tkanki, zachowując równowagę z otaczającymi tkankami. To innowacyjne urządzenie jest niezastąpione w odmładzaniu pochwy i sromu, w leczeniu łagodnego wysiłkowego nietrzymania moczu oraz w zespole rozluźnienia pochwy. Zapytaj swojego ginekologa o zabiegi urządzeniem EVA i w jaki sposób może ono Tobie pomóc.

JULIET – SIŁA NAJBARDZIEJ KOBIECEGO LASERA

Kobiety, w każdym wieku, narażone są na różnego rodzaju problemy związane ze sferą intymną, co w rezultacie może wpływać na jakość życia fizycznego, jak i psychicznego. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz wzroście świadomości płci pięknej, dotyczącej możliwości podniesienia swojej kondycji seksualnej, każda kobieta może poprawić jakość życia intymnego. Na uwagę, oprócz urządzenia EVA, na polskim rynku zasługuje również zaawansowany technologicznie laser Juliet, przeznaczony do zabiegów okolic intymnych m.in. odmładzania okolic intymnych.

Jak mówi Profesor Dr hab. med. Kazimierz Karolewski, prowadzący Specjalistyczny Gabinet Diagnostyki Ginekologiczno-Położniczej w Krakowie:

,,Wyróżnikiem lasera Juliet jest nowoczesna technologia Er:YAG, do zastosowania w ginekologii estetycznej. Jest ona gwarancją największej delikatności w okolicach intymnych. Umożliwia niezwykle skuteczne, ale również łagodne zabiegi, które są odpowiedzią na problem wysiłkowego nietrzymania moczu, czy też utraty elastyczności pochwy. Pracując z tym innowacyjnym urządzeniem obserwujemy bardzo dobre rezultaty, w obszarze poprawy seksualności i satysfakcji seksualnej, zacieśnienia pochwy i redukcji objawów atrofii pochwy. W mojej opinii jest to najbezpieczniejszy laser, z minimalnym okresem gojenia, znacznie krótszym niż w przypadku innych laserów np. CO2. Rewelacyjne są jednorazowe głowice, które zapewniają pełną sterylność podczas zabiegu a ich kształt jest idealnie dopasowany do fizjonomii pochwy, sprawiając, że zabieg jest w pełni komfortowy i bezpieczny”.

Więcej na temat lasera Juliet możesz przeczytać w artykule:

Laserowa rewitalizacja pochwy oraz zewnętrznych okolic intymnych

Laser CO2, w kontekście tych innowacji, wydaje się być już przeszłością, bowiem tylko laser Juliet oferuje najkrótszy możliwy okres rekonwalescencji po zabiegu laserowym. Laser Juliet zaprojektowano na bazie technologii Er:YAG, która gwarantuje szybki, dyskretny, a przede wszystkim bezbolesny i pozwalający na zachowanie pełnej intymności zabieg. Technologia Er:YAG uchodzi za najbezpieczniejszą i najnowocześniejszą technologię laserową na świecie.

Dlaczego warto zapytać swojego ginekologa o ten laser i różnice w odniesieniu do innych technologii? Jak mówi Dr Beata Miłowska, właściciel Kliniki Medycyny Estetycznej BeA Beauty Clinic w Warszawie:

Laser Juliet, już po jednym zabiegu, trwającym zaledwie 15 minut, jest w stanie doprowadzić do trwałej rewitalizacji pochwy oraz zewnętrznych okolic intymnych. W trakcie samej procedury dochodzi również do stymulacji procesu syntezy kolagenu i elastyny w warstwie podśluzowej, co skutkuje przywróceniem naturalnych funkcji metabolicznych. Poprzez zwiększenie napięcia tkanek, a także dzięki wzmożonej produkcji włókien kolagenowych, błona śluzowa staje się elastyczna i jędrna. Zdecydowanej poprawie ulegają doznania seksualne, polepsza się jakość i komfort współżycia. Dzięki temu kobiety, w naturalny sposób, odzyskują upragnioną estetykę okolic intymnych i ich właściwą funkcjonalność„.

Terapia obejmuje szeroką ofertę zabiegową, ukierunkowaną na złożone problemy takie jak: wysiłkowe nietrzymanie moczu, atrofia pochwy, dyskomfort w trakcie stosunku, suchość pochwy. Może również być zaprogramowana na osiągniecie rezultatów estetycznych takich jak: obkurczenie i odmładzenie pochwy, plastyka warg sromowych czy nawet usuwanie blizn pooperacyjnych związanych np. z cesarskim cięciem.

Laser Juliet od Nova Group oferuje nieinwazyjną i pozbawioną bólu alternatywę pacjentkom, które nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Nici liftingujące Aptos

Do nieinwazyjnych zabiegów zaliczane są także zabiegi z użyciem nici liftingujących Aptos, które znane są ze swych liftingujących i odmładzających właściwości od ponad 21 lat. Podobnie jak skóra w obszarze twarzy, tak i okolice intymne wymagają przywrócenia naturalnej młodzieńczej objętości oraz napięcia. Efekt ten można z łatwością osiągnąć za pomocą nici z linii Nano.

Nano Excellence wyposażone w nieinwazyjną kaniulę do implantacji oraz wielokierunkowe wypusty ułożone parami, po 4 szt na każdy mm, skutecznie unoszą tkanki w obszarze warg sromowych, odpowiadając tym samym za ich lifting. Nano Spring z kolei, w postaci cieniutkich gęsto zwiniętych spiralek, subtelnie odbudowują utraconą objętość, dzięki samej strukturze nici oraz wzmożonej stymulacji kolagenu oraz dbają o pełną elastyczność i sprężystość tkanek. Można je stosować nie tylko na wargi sromowe większe, ale także mniejsze, korygując ich kształt oraz wpływając nie tylko na ich estetykę, ale także funkcjonalność.

Dużo poważniejszym zabiegiem wymagającym uprzedniej konsultacji wskazań, jest zabieg zwężający ujście pochwy za pomocą nici Aptos Needle Method Soft. 2 długie 50 cm nici o zaawansowanym systemie wypustów patentu dr M. Sulamanidze oraz nowoczesnym systemie pary igieł (w kształcie wydrążonych atraumatycznych rurek) z obustronnym prowadzącym końcem, wprowadzane są w okolice krocza na wzór gorsetowania, bez nacięć skóry. Taka metoda do mocny lifting z jednoczasowym zwężeniem ujścia pochwy, wpływająca na przywrócenie pewności siebie oraz bezzaprzeczalnie wpływająca na poprawę seksualnych doznań.

Już 23 kwietnia w Warszawie, w ramach rok rocznie organizowanej Konferencji Aptos, odbędzie się pokaz zabiegów z użyciem wymienionych wyżej technologii zabiegowych stref intymnych. Lekarzy, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w konferencji i pacjentki, które chcą być modelkami podczas wykonywanych zabiegów zapraszamy do kontaktu z firmą Aesthetic Concept poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na stronie www.aestheticconcept.com.pl lub bezpośrednio biuro@aestheticconcept.pl

Więcej na temat nici przeczytasz w artykule 

artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Jaki zabieg na zmarszczki na czole?

Zmarszczki mimiczne, zmarszczki poziome na czole czy pionowe to zmora większości. Zmarszczki na czole w młodym wieku, czy w starszym tak samo przeszkadzają. Faktem jest to, że niestety nie dodają one uroku a wręcz sprawiają, że wyglądamy dużo poważniej niż wskazuje nasza metryka. Sposoby na zmarszczki na czole są różne. Dziś nasz Ekspert dr Marzena Lorkowska-Precht z warszawskiej kliniki Artismed przedstawi zabiegi jakie można wykonać w zależności od głębokości zmarszczek.

Jaki zabieg na zmarszczki na czole oraz po jakim czasie od zabiegu ostrzyknięcia toksyną botulinową można zastosować Sculptrę?

Witam ponownie,

nie udało mi sie znaleźć jednoznacznej wypowiedzi w sieci dlatego postawnowiłam zapytać eksertów. Po jakim czasie od zabiegu ostrzyknięcia toksyną botulinową można zastosować Sculptrę? Za pomocą toksyny chciałabym ostrzyknąć lwią zmarszczkę, kurze łapki. Zastanawiam się również jakie zabiegi są skuteczne na poprzeczne zmarszczki na czole? bedę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam, Sylwia

 

Pani Sylwio,

nie ma praktycznie żadnych przeciwskazań aby wykonać te dwa zabiegi nawet jednocześnie – okolice podawania substancji są oddalone więc nie ma żadnego ryzyka. Proszę tylko pamietać, że Sculptra jest do podawania bardzo głęboko i nie nadaje się do podawania w miejsca, gdzie skóra leży prawie bezpośrednio na kości, np.skronie, czoło, okolica oczu.

Poprzeczne zmarszczki na czole są niekiedy bardzo trudne do usunięcia. Delikatne, u młodej osoby powinny poddać się toksynie botulinowej, głębsze można wypełnić kwasem hialuronowym (zabieg musi być wykonany bardzo starannie i ostrożnie, niestety wykonany niedbale może pozostawić „góry i doliny”). W przypadku dużych zmarszczek wynikających z nadmiaru skóry i tzw. ciężkich powiek (czoło unosi brwi, żeby poprawić pole widzenia) rozwiązaniem są nici z haczykami, którymi uniesie się całe czoło. Trzeba pamiętać jeszcze o zabiegach laserowych i HIFU, którymi można obkurczyć skórę na czole i w ten sposób złagodzić zmarszczki.

Pozdrawiam,
Marzena Lorkowska-Precht

 

1
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Emilia
Gość
Emilia

Ja stawiam tylko na profesjonalistów. Kremy cudów nie zdziałają, ćwiczenia jak już jest problem to też niewiele dają. W życiu stawiam na naturę, dlatego oczywistym było postawienie na fibrynę z własnej krwi w przypadku tak okropnych zmarszczek. Muszę przyznać, że jestem zaskoczona tak dobrym efektem zabiegu. Myślę, że w dużej mierze to zasługa Pani doktor Więcek. Teraz już na inne bym się nie zdecydowała.

Wygraj zabieg usunięcia tatuażu o wartości 2 000 zł !

Pamiętasz nasz ostatni artykuł dotyczący usuwania tatuaży ? Jeżeli nie musisz jak najszybciej nadrobić zaległości i zajrzeć do materiału „Jak usunąć tatuaż? Poznaj skuteczną metodę”, gdyż wiadomości w nim zawarte jeszcze dziś się przydadzą !

Już dawno na naszej stronie nie organizowaliśmy konkursu dlatego czas to zmienić! Wraz z Kliniką Estetica Nova z Warszawy chcemy Was zachęcić do wspólnej zabawy, w której do wygrania będzie usunięcie tatuażu za pomocą urządzenia Magic Pen o łącznej wartości 2 000 zł! Jesteście ciekawi? Zatem poniżej przestawiamy wszystkie szczegóły dotyczące konkursu. Czas start!

Nagroda:

Do wygrania mamy zabieg chemicznego usuwania tatuażu za pomocą Magic Pen (maksymalnie 4 sesje). Tatuaż, który będzie usunięty musi mieć wielkość nie większą niż 4 cm x 4 cm

Wartość nagrody:

2 000 zł – 4 sesje

Co należy zrobić aby wygrać zabieg chemicznego usuwania tatuażu za pomocą Magic Pen?

Pokaż nam, że czytasz nasze artykuły i rzeczywiście interesuje Cię tamat usuwania tatuażu 🙂

Odpowiedz na 2 pytania (ale uwaga proste!)

  1. Podaj jakie są 2 różnice między laserowym usuwaniem tatuażu, a Magic Pen. Podpowiedź znajdziesz na naszej stronie w artykule: Jak usunąć tatuaż? Poznaj skuteczną metodę.
  2. Podaj 2 zabiegi, którym chciałabyś/chciałbyś się poddać w Klinice Estetica Nova. Wymieniony zabieg musi znajdowac się w ofercie Kliniki, zatem informacji odnośnie zabiegów szukaj na stronie www.esteticanova.com.pl

Odpowiedź konkursową należy przesłać na adres konkurs@dermaestetic.pl.

Czas trwania konkursu

W konkursie wezmą udział zgłoszenia wysłane w dniach 08.02.2018 – 22.02.2018 r. do północy.

Aktualizacja: Z racji na duże zainteresowanie przedłużyliśmy konkurs do 24.02.2018 roku, do północy. 

Ogłoszenie wyników

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 lutego 2018 roku na stronie www.dermaestetic.pl

Aktualizacja: W związku z tym, że konkurs został przedłużony, wyniki konkursu zostaną opublikowane w dniu 25.02.2018 roku.

Zasady konkursu:

  1. Odpowiedź konkursową należy przesłać na adres konkurs@dermaestetic.pl podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko i wyłącznie jednego maila, w którym zostaną udzielone odpowiedzi na 2 pytania konkursowe. Większa ilość maili spowoduje dyskwalifikację.
  3. Odpowiedź konkursowa może być wysyłane tylko i wyłącznie na adres mailowy konkurs@dermaestetic.pl.
  4. Zwycięzca wykorzysta nagrodę w postaci zaproszenia na chemiczne usuwanie tatuażu za pomocą Magic Pen do 31.10.2018 r. w Klinice Estetica Nova, która mieści się przy ul. Opaczewskiej 43 lok. 4 w Warszawie. Po tym czasie nagroda przepada.
  5. Tatuaż, który zostanie usunięty przez Klinikę nie może być większy niż 4 x 4 cm.

Życzymy powodzenia ?

Regulamin konkursu KLIK

AKTUALIZACJA – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że usunięcie tatuażu za pomocą Magic Pen wygrywa

Pani Sylwia Maj. Serdecznie gratulujemy 🙂

 

Pani Sylwio proszę o bezpośredni kontakt z Kliniką Estetica Nova w celu umówienia terminu wizyty.

Oto zwycięskie odpowiedzi:

Dzień dobry, w odpowiedzi na pytania konkursowe przesyłam:

1. Różnice między lasorowym a chemicznym usuwanie tatuażu to: – podczas zabiegu laserowego barwnik usuwany jest z organizmu przez limfę, a przy użyciu procesu chemicznego – wraz ze strupem gromadzącym się na ranie – jest to sposób bezpieczniejszy i wydalający metale ciężkie z organizmu. – zabieg laserowy obarczony jest ryzykiem wystąpienia przebarwień, podrażnień i nie radzi sobie ze wszystkimi kolorami.

2. Zabiegi to: MELA PEEL i MAGIC PEN.

Pozdrawiam, Sylwia Maj

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana