dr Katarzyna Kwarecka-Zając

dr Katarzyna Kwarecka-Zając

 

Lekarz Medycyny Estetycznej i Anti­Aging. Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W latach 1997-2000 staż specjalizacyjny w Szpitalu św. Łazarza w Warszawie.

Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie(2004).W 2005 roku ukończyła zorganizowane przez Światowe Towarzystwo Medycyny Anti-Aging, międzynarodowe dwuletnie podyplomowe studia, zakończone egzaminem specjalizacyjnym w zakresie medycyny Anti-Aging (Anti-Aging Medical Specialisation) na Uniwersytecie w Charleroi (Belgia).

Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Anti-Aging (American Academy of Anti-Aging)oraz European Society For Aesthetic Dermatology. Członek sekcji Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Od 2000 r. prowadzi Prywatną Praktykę Lekarską.

W latach 2001-2006 współpraca z Centrum Dermatologii Estetycznej zarządzanego przez Prezesa Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Autor wielu artykułów dotyczących zagadnień związanych z Medycyna Estetyczną.

Konsultant działu medycznego kobiecego miesięcznika URODA, uczestnik wielu programów telewizyjnych dotyczących zagadnień związanych z medycyną estetyczną.

Absolwentka licznych szkoleń w kraju i za granica (Hiszpania, Francja, Włochy, Belgia, Austria, Szwajcaria, USA).Wykładowca na kongresach medycyny estetycznej, medycyny Anti-Aging i dermatologii estetycznej.

Lekarz prowadzący liczne szkolenia praktyczne dla lekarzy w kraju i zagranicą(Brazylia) w zakresie mezoterapii, wykonywania zabiegów przy użyciu toksyny botulinowej, zastosowania preparatów wypełniających zmarszczki(kw.hialuronowy, kolagen).

Konsultant firm farmaceutycznych produkujących dermokosmetyki.

 

Skorzystaj z bezpłatnej porady Eksperta – dr Katarzyny Kwareckiej-Zając pisząc na adres mailowy: k.kwarecka-zajac@dermaestetic.pl

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

dr Marzena Lorkowska-Precht

 

dr Marzena Lorkowska-Precht

Lekarz medycyny estetycznej, międzynarodowy specjalista medycyny anti-aging. Absolwentka wydz. lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.

W latach 1995-2000 pracownik naukowy Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (2004). W 2005 ukończyła jako jedna z pierwszych w Polsce, zorganizowane przez światowe Towarzystwo Medycyny Anti-Aging, międzynarodowe 2-letnie podyplomowe studia zakończone egzaminem specjalizacyjnym w zakresie medycyny anti-aging (Anti-Aging Medicine Specialization) na Uniwersytecie w Charleroi (Belgia).

Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Anti-Aging (American Academy of Anti-Aging Medicine) oraz delegat światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (World Society of Anti-Aging Medicine). Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging.

W latach 1996-2002 konsultant firmy Supernowa w zakresie nowoczesnych technologii kosmetologicznych i aparatury laserowej. Obecnie doradca i trener firmy New Derm, dystrybutora preparatu Teosyal oraz certyfikowany trener preparatu Sculptra (Sanofi-Aventis). 

Od 2009 roku fundator i współtwórca programu naukowego Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-  aging w Warszawie.  Absolwentka licznych szkoleń w kraju i za granicą (Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia, Austria, USA). Wykładowca na kongresach medycyny estetycznej medycyny anti-aging, dermatologii estetycznej oraz wielu kongresach kosmetycznych.

Autorka wielu artykułów z dziedziny onkologii klinicznej, medycyny estetycznej, anti-aging i kosmetologii.


Główne obszary zainteresowań to:

Medycyna estetyczna:

 • Usuwanie zmarszczek za pomocą Botoxu i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego 
 • Modelowanie twarzy i ust, powiększanie ust, 
 • Biorewitalizacja skóry metodą mezoterapii 
 • Peelingi lekarskie 

Usuwanie przebarwień, m.in. cosmelan,

Mezoterapia w leczeniu: łysienia, cellulitu, rozstępów, lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej

Progresywne programy odmładzające – stymulacja fibroblastów,

Leczenie nadpotliwości dłoni, stóp, pach, twarzy 

 • Usuwanie brodawek i włókniaków metodą elektrokoagulacji, 
 • Odchudzanie – indywidualne programy dietetyczne. 

Medycyna anti-aging:

 • Konsultacje z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, 
 • Ocena wieku biologicznego i ryzyka chorób związanych z wiekiem 
 • Diagnostyka niedoborów hormonalnych 
 • Zalecenia żywieniowe, suplementy, witaminy, antyoksydanty 
 • Indywidualne programy anti-aging 
 • Profilaktyka chorób związanych z wiekiem (profilaktyka neurologiczna, endokrynologiczna, kardiologiczna, onkologiczna) 
 • Suplementacja hormonalna 
 • Diagnostyka polimorfizmu genowego 
 • Eliminacja zanieczyszczeń środowiskowych; detoksykacja, terapia chelatowa

 

Skorzystaj z bezpłatnej porady Eksperta – dr Marzeny Lorkowskiej-Precht pisząc na adres mailowy: m.lorkowska-precht@dermaestetic.plDodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Maseczki intensywnie złuszczające do stóp

Stopy niestety nie zawsze wyglądają jak w reklamie. Zgrubiała skóra wygląda dość krępująco, a i potrafi czasem zaboleć. Uciskane i niedostatecznie ukrwione komórki stóp mają większą tendencję do obumierania. Ze względu na ucisk, komórki keratynowe nie ulegają rozbiciu, co uniemożliwia naturalny proces złuszczania. Na stopach tworzy się twarda warstwa martwej skóry, często bardzo suchej i popękanej.

Niezwykle istotną kwestią jest prawidłowa pielęgnacja stóp. Konieczne jest systematyczne usuwanie zrogowaciałego naskórka.


 

EpilFeet złuszczająca maska do stóp

EpilFeet – Intensywnie złuszczająca maska do stóp w formie wygodnych skarpetek

Maska do stóp EpilFeet, opiera się o aktywny kompleks kwasów, który rozbijając nagromadzone komórki keratynowe, umożliwia skuteczne złuszczanie martwego, zrogowaciałego naskórka. Maska normalizując cykl złuszczania, wspomaga odnowę, regenerację i intensywne wygładzenie skóry stóp oraz zapobiega powstawaniu silnych zrogowaceń. Produkt jest bezpieczny i nieinwazyjny – usuwa martwy naskórek podczas pierwszego użycia, nie naruszając żywych komórek.  Preparat opiera się o kwas mlekowy, salicylowy, glikolowy i cytrynowy, glicerynę, mocznik, oraz witaminę E.

Jak stosować?

Stopy należy umyć i osuszyć oraz usunąć lakier do paznokci. Dla lepszego efektu warto namoczyć wcześniej stopy. Czas aplikacji zależy od kondycji skóry i może trwać od 90 do 120 minut. Dla lepszych efektów i komfortu na skarpetki z maską EpilFeet należy dodatkowo założyć tradycyjne skarpetki. Po upływie określonego czasu usunąć maskę ze stóp, a pozostałości zmyć ciepłą wodą. Obumarły naskórek zacznie się złuszczać po 3 do 5 dni. Preparat można stosować raz w miesiącu.

Maska EpilFeet usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza  szorstkość, eliminuje modzele i pękające pięty oraz poprawia zapach stóp.

 

Dostępna jest w dwóch rozmiarach: skarpetki dla kobiet i dla mężczyzn.

Cena: ok. 99,00 zł,  1 para w opakowaniu.

Dostępna w salonach kosmetycznych w całej Polsce oraz na www.epilfeet.pl.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zamknij
Zamknij

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

Wyślemy Ci najnowsze artykuły i porady.

Konkursy + unikalne materiały tylko dla Czytelników newslettera

Dziękuję, jestem już zapisana